Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Że Mama ucieszyła się z prezentu. Że mój kot sprawia radość Babci. Że mój brat widział się z przyjacielem.

Boczek. Schab. Sandacz. Łosoś.

Że znalazłam w sobie cień spokoju i dałam radę poczytać - zaczęłam ,,Siedem dalekich rejsów" Tyrmanda. Od dawna przez niepokój i zamęt w głowie nie byłam w stanie czytać.

Że spadł śnieg.

Ojaa,to ten legendarny skill

#radośćzmałychrzeczuf

Jak dotąd myślałem że to domena

A)ultra szczęśliwych/optymistycznych jednostek (przeważnie normalsów),wyjątkowo entuzjastycznie nastawionych do egzystencji

B)normalsów,przegrywów którzy szerzą "propagandę uśmiechu" (nie masz problemów,depresja to lenistwo (#idźpanwch*j) nie narzekaj,inni mają gorzej itd.

Gdzie chcą pokazać jacy to oni szczęśliwi i pełni radochy ze swojej nędznej egzystencji,a w środku odczuwają tylko 1 wielkie rozczarowanie i zazdrość i owym czymś podbudowują sobie swoje sztuczne poczucie wartości bo "nienarzekajo"

Ale jak widać zdarza się i wśród śfiruf,tu pewnie albo dzięki temu że żywot wielokrotnie zrobił z tobą to,co little boy z Hiroshimą i faktyko doceniasz te nieliczne,szczęśliwe momenty

drugi wariant - Twój ultra optymizm który był żyw wcześniej,nie został zmasakrowany niczym młokos w skórzanym pancerzu przez ciężkozbrojną,rozpędzoną konnice i nabity na kopie/pike.

Trzeci wariant - ściema,ale nie sądzę że tak jest w tym przypadku,anyway - gratuluje tak rzadkiego skilla

rofl.gif

 

Żadna ściema. ;)

A propagandy uśmiechu nienawidzę.

Stawiam na wariant pierwszy.

Zatem moje gratulacje,oby owy skill ci służył po wsze dni :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×