Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

PannaNatalia, brawo :brawo: A jakie dokładnie to były książki ? Pamiętam, jak mnie parę lat temu cieszyła każda płyta wygrana w radiu Zet :P Ale już dawno przestałam słuchać jakiegokolwiek radia ... za dużo gadania i zdecydowanie za dużo reklam :time: I w koło macieju te same utwory plus parę nowości. Obecnie radio mnie / cenzura / :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, zdarzyło Ci się przez jeden dzień nie pić coli ? W jakim stanie masz zęby ? .

Jak jestem przytruty lub po zabiegu stomatologicznym lub mam przeziębione gardło, to nie piję coli, ale wtedy tracę sens życia :pirate:

Zęby mam w złym stanie, ale miałem je w takim, gdy jeszcze w ogóle nie piłem coli.

 

Ja się coli nawet za dopłatą bym nie chwyciła

Jeden nie znosi tego, drugi tamtego. Ja bym się seksu nawet za dopłatą nie "chwycił".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, ale podobno cola jest dobra na problemy z żołądkiem ( taka jest powszechna opinia, ja bym się bała próbować ) - możesz coś na ten temat powiedzieć ? Chociaż u Ciebie może nie działać ... wszak masz wyrobioną tolerkę :pirate:

A prowadzisz może statystyki, ile hektolitrów tej coli już w swoim życiu wypiłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, ale podobno cola jest dobra na problemy z żołądkiem ( taka jest powszechna opinia, ja bym się bała próbować ) - możesz coś na ten temat powiedzieć ? Chociaż u Ciebie może nie działać ... wszak masz wyrobioną tolerkę :pirate:

Gdy jestem przytruty, to nie mam ochoty na picie słodkich napojów i nie piję coli, więc nie wiem, czy jest dobra na to, czy nie.

 

A prowadzisz może statystyki, ile hektolitrów tej coli już w swoim życiu wypiłeś ?

Takich nie, prowadzę jedynie w swojej głowie statystyki odmian smakowych/rodzajów coli, które piłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×