Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lubicie dzieci?


Gość Pluto

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, bo juz miałaś nadwage jak trafiłaś do szpitala. Sama mówiłas, że po abilify i hydroksyzynie nie tyjesz. Miałas w szpitalu 5 leków i miałaś jadłowstręt potem odstawiłas każdy z osobno i wzmożone łaknienie.

 

A swoją droga co to za stary temat odkopany? :)

 

-- 27 maja 2014, 16:13 --

 

Po dniu dzisiejszym nie chce widzieć dzieci przez 10 lat

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, bo przytyłam od leków!!! tak mi spowolniły metabolizm! a druga sprawa że miałam wilczy apetyt i siostra z mamą mi przywoziły bułki i ciastka

 

Nie od leków tylko od tego co jesz. Ja wciągam co popadnie i nie tyje ale pewnie to się skończy. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię strukturę psychiki dziecięcej, choć nie jest to równoznaczne z osobistą akceptacją wszelkiej wyhodowanej przez rodziców złożoności zachowań. Niemniej jednak pomimo wszechobecnych uchybień wychowawczych nie można odmówić maluchom(zwłaszcza z etapu wczesnego i średniego dzieciństwa) sporych pokładów szczerych reakcji. Niejednokrotnie obcowanie z nimi to taki swego rodzaju test samego siebie, dogłębna nauka prostoty, a co za tym idzie odpoczynku psychicznego. Fascynuje mnie analiza siły psychicznej tych małych istot, niewyobrażalna spostrzegawczość, brak komplikacji w integracji rówieśniczej(tej cechy właściwie już nie posiada człowiek dorosły) itp. Może dlatego w świecie ludzkiej psychiki drugim moim konikiem, zaraz po psychologii penitencjarnej, jest psychologia dziecięca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie.są nieznośne,brzydko pachną i wkurzają.

 

-- 09 cze 2014, 13:53 --

 

Nie cierpię. Niestety z dzieciakiem to nie jak z pająkiem czy z skorpionem. Jak Ci się znudzi to nie możesz w kiblu spłukać.

gówno prawda.możesz oddać do zakładu psychiatrycznego lub domu dziecka.

 

-- 09 cze 2014, 13:58 --

 

A ja chcę mieć dzieci. I to dużo. I chcę się z nimi bawić i je uczyć różnych fajnych rzeczy. I być dumnym ojcem.

chore też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×