Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, uciekl...boi sie osaczenia:) Choc wyglada,ze jest ignorantem i ma w 4 literach Nasze argumenty.Baaaa,,,pewnie sie podsmiewa

 

[Dodane po edycji:]

 

wovacuum, pewnie,ze tak!!!W ogole uwazam,ze kobiety pieknieja po 30 tce.Wiedza jak zadbac o siebie,maja wyrobiony gust,smak,sa pewniejsze siebie itd.Esencja seksu,kobiecosci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech sobie będzie jego problemem, ale powinien pomyśleć o innych forumowiczach, którzy są od niego starsi o lat kilka a nawet kilkanaście. Ja tam się stara nie czuję i wkurzają mnie jego teksty.

Wiesz, nie chcę tutaj nikogo krytykować, a już w szczególności pod jego nieobecność, w każdym razie sam zupełnie nie zgadzam się z tego rodzaju podejściem, pomimo iż jeszcze do niedawna byłem skłonny komentować problem w dość podobny sposób. -Rzecz oczywiście dotyczyła tylko i wyłącznie mojej osoby;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wypalenie to trochę co innego niż nie akceptowanie swojego wieku. Myślę ,że to często nas dotyka, szczególnie jak się bardzo kiepsko czujemy i to ma niewiele wspólnego z metryką , bo wypalonym można się czuć nawet w wieku 18 lat.

Próbujesz mnie wybadać?;) Nie no, rozumiem akurat co masz w tym momencie na myśli. Napiszę tak: uwzględniając własną sytuację oraz wiek właśnie, miałem pełne podstawy poczuć się "odrobinę nieswojo". W każdym razie, będąc jeszcze o rok starszym od osoby, o której była wcześniej mowa, pomyślałem sobie: wow! Jest zajebiście. I w życiu nie przyszłoby mi wtedy do głowy, ażeby uważać się za starego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wypalenie to trochę co innego niż nie akceptowanie swojego wieku. Myślę ,że to często nas dotyka, szczególnie jak się bardzo kiepsko czujemy i to ma niewiele wspólnego z metryką , bo wypalonym można się czuć nawet w wieku 18 lat.

dokładnie..

nie rozumiem w ogóle wszystkich dyskusji czy ocen dotyczących wieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×