Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Mój facet ostatnio troszkę się zaniedbał, bo miał mnóstwo pracy... :( Po kaloryferku zostało wspomnienie :(

ja bym sie czul bardzo przybity, gdyby dziewczyna byla ze mna tylko ze wzgledu na kaloryfer (ktorego nie mam :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój facet ostatnio troszkę się zaniedbał, bo miał mnóstwo pracy... :( Po kaloryferku zostało wspomnienie :(

ja bym sie czul bardzo przybity, gdyby dziewczyna byla ze mna tylko ze wzgledu na kaloryfer (ktorego nie mam :P)

 

 

Gdzie napisałam, że jestem z nim tylko dlatego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko zakomunikowac ze odwoluje wszystko, co napisalem odnosnie kolczyka w.. gdziekolwiek. Jezeli ktos z Was chce sobie zrobic kolczyk w dup*e, to niech czym predzej idzie i wykona ten zabieg, nie zwracajac uwagi na to co sobie ktos tam moze o was pomyslec. Tak wlasnie uwazam. Nie robcie nic wbrew sobie i nie dajcie sie zmieniac tepym i blizej nieokreslonym masom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka część ciała zazwyczaj najbardziej kręci Was u innych? (tak zmieniając temat :D)

nos

 

:lol:

 

poważnie z tym nosem. zaraz potem są oczy i uśmiech.

aha, no i głos. facet może być piękny i zajebisty, ale jak mi się nie podoba jego głos to przepadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jessica z foty faktycznie ma suuuuper cialo!!! (ale z twarzy taka sobie-nie ma porownania do Penelope Cruz ;D) Jak zwykle jednak polowa efektu tkwi w opalonej skórze! Gdyby Jessica byla biala jak sciana, cialo nie wydawaloby sie az tak seksowne i ponetne.

 

Philosophy of Life, ja wprawdzie takiej fajnej figury nie mam ale mam zadatki na takowa, dlatego od jakiegos czasu wiecej cwicze ;) Jesli Ty masz taka figure to super, ja rowniez chwalilabym sie, gdybym taka miala :) To nic zlego! Nie przejmuj sie niektorymi osobami... Widac maja problem wiekszy od Ciebie ;) Olej ich i mysl dalej, co myslisz. Nie ma sensu dyskutowac z nimi :)

Pasemek samodzielnie robionych nie polecam...Ja kiedys zrobilam i niestety efekt byl, mowiac delikatnie taki sobie ;)

 

 

Jesli chodzi o pytanie, jaka czesc ciala u faceta jest najfajniejsza - dla mnie sa to posladki :) U kobiet zreszta tez zwracam spora uwage na posladki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, rob slonce rob :D bèdzie Ci do twarzy :D ja osobiscie uwielbiam balejaze i pasemka mimo ze podobno sà niemodne i wogole :mhm: nigdy w jednolitym kolorze nie czulam siè dobrze i zawsze wrzucam jakies wanilie i czekolady.ale to rzecz gustu oczywiscie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, Wiolus ja 10 lat chodzilam z ciemnym brazie,ale z wiekiem juz sie gust zmienia.Wole cos blizej natury:)Lekkie odswiezenie wizerunku.Pasemka zawsze modne-Pamietaj jak kobitka jest ladna to zawsze bedzie pieknie wygladac.Niewazne co dyktuja trendy ani ludzie:)

 

Jak dotad nie spotkalam mezczyzny,ktory by nie zwracal uwagi na figure u kobiety.Kazdy prawdziwy facet zwraca na TO uwage:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dotad nie spotkalam mezczyzny,ktory by nie zwracal uwagi na figure u kobiety.Dziwne to

 

no to ja jestem pierwszy którego spotkałaś! :great:

 

Czyli kobieta moze miec fatalna figure, byc bardzo gruba i niezgrabna, z wielkimi rozstepami i cellulitem, totalnie pozbawiona cyckow itp., ale dla Ciebie i tak jest super, jesli nos i usta sa ok??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×