Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

wovacuum, e tam ,Ty jestes super-babka:D Widzialam:))

 

A ja nie moge jej znalezc, choc juz szukalam! Gdzie jest? Na ktorej str?:)

 

[Dodane po edycji:]

 

marcja, a Ty od razu ze skrajnosciami wyjezdzasz :D ja tez do szczuplych nie nalezè a faceta mam bardzo przystojnego. :smile:

 

No a czemu nie? Nie kazdy lubi super szczuple!:)

Chcialam tylko zapytac, czy rzeczywiscie cialo nie ma zadnego znaczenia dla Thazka. W tym celu musialam wypisac wlasnie skrajnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, droga kolezanko jestem na 17 ej stronie wraz z moja corà ukochanà :D .Np moj sàsiad ma zonkè-jest osobà hmm ze tak powiem-nieladnà wrècz,odpychajàca uroda..jednakze-przesympatyczna,wesola*ma taki perlisty smiech,aktywna bardzo,no wogole jak czlowiek Jà widzi to nie mozna siè nie usmiechnàc :D ma w swoim usmiechu takie cieplo,ktore przyciàga.swietnie maskuje niedoskonalosci swojej urody zewnètrznej. :smile: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, takie to zycie chyba jest:)Jesli ktos nie wyglada to na ogol ma cudowny charakter lub jest bardzo inteligentna,madra osoba.Oczywiscie to potrafi isc w parze.Jednak natura zawsze daje jakis talent,atut.Chyba nie pozostawia czlowieka kompletnie bez niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natusia, Dzieki:Za chwalenie tutaj dyskryminuja,a raczej za szczerosc:)To tak na przyszlosc zebys wiedziala...w razie czego :mrgreen:

 

Ale to tylko jedna osoba dyskryminuje ;) Osoba, ktora od poczatku wydala mi sie z wypowiedzi bardzo chlodna, zbyt powazna, wywyzszajaca sie bez powodu i pozbawiona zupelnie poczucia humoru i dystansu wobec swojej osoby... No ale coz, nie jest to nasz problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, ale swoje uwagi mozna wyrazic na 100 roznych sposobow, czyz nie?

Czasem trzeba sie tez zastanowic nad tym, czy jest sens wtracac nasze uwagi... Watpie, aby po Twojej wypowiedzi Philosophy ofLife stala sie np. mniej prozna (o ile uwazasz, ze wlasnie taka jest) Po coz wiec komentarze? Przychodzi mi do glowy tylko jedno, chodzi mi o zwykle czepianie sie...Byc moze sie myle, ale tak to wlasnie wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka u mnie ciężko z tym jest nawet jak ktoś mi mówi że ładna jestem to i tak ja nie wierze ;/ już tak mam że jestem brzydka i już i jak np gdzieś idę i się na mnie ludzie gapią to sobie myślę że pewnie nigdy takiej brzydkiej nie widzieli:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka u mnie ciężko z tym jest nawet jak ktoś mi mówi że ładna jestem to i tak ja nie wierze ;/ już tak mam że jestem brzydka i już i jak np gdzieś idę i się na mnie ludzie gapią to sobie myślę że pewnie nigdy takiej brzydkiej nie widzieli:P

 

Natusia, ja tez uwazam, ze jestem z twarzy taka sobie (i to jest zdanie obiektywne, a nie skorelowane z niska samoocena) Ale mimo to niektorym facetom sie jakos podobam :) Wiec widzisz, inni czasem doceniaja cos, czego sami nie doceniamy do konca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, moze zazdrosci:) Jessice :mrgreen:

Rowniez wiele razy pisalam ,ze sie sobie nie podobam(twarz),a ze figura taka sama to co?Mam sie wstydzic czy chwalic?Wolnosc slowa istnieje,tym bardziej,ze to forum.Wiele lat cierpialam na kompleksy.I nieraz bylam krytykowana np za zgryz,wlasnie w szkole.Latami dochodzilam do siebie.Teraz kiedy przyszly juz te lata i czlowiek zaakceptowal siebie,jest krytykowany.I nie pozwole na docinki i uszczypliwosci.Bo zlosliwy tylko jest ten kto zazdrosci,lub nienawidzi.

Przemadrzalstwo jest gorsze od proznosci:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×