Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra,juz nie badzcie tacy przewrazliwieni!Skonczcie temat,bo kazdy zawsze bedzie mial jakies ,,ale''.Normalne,nie ma czego spoedziewac.Musimy zyc zgodnie z wlasnym widzi mi sie i wtedy bedzie najlepiej.Jednak zaznaczam,ze kazdy powinien wyrazic swoje zdanie na forum,jakie by ono nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, bo prawda taka, ze kobieta musi mieć pupę......takie chodzące po wybiegu trupki, co to ani pupy ani cyca nie maja...są no, nieestetyczne moim zdaniem 8)

Jennifer Lopez, Beyonce, Shakira, Jesica Alba........z twarzy - wiadomo, każdy ma swój gust, ale ciała mają wszystkie śliczne...... klepsydry..... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coksinelka, dlatego temat już ma prawie 100 stron. :)

Do dziewczyn: Co sądzicie o okularach u facetów? Zacząłem niedawno je nosić. Ale po domu i do sklepu. Na większe wyjścia jednak zakładam soczewki. Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia czy co, ale w okularach nie czuję się aż tak pewny siebie jak bez.

Mam spory dystans do siebie i nie przejmuję się zbytnio opiniami, które mimo wszystko były w większości pozytywne. Chciałbym jednak poznać Wasze zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, ja też noszę okulary, już od kilku lat, ale nie przyszło mi do głowy zastanawianie sie co inni o tym myslą :P . Powiem Ci jednak co ja myślę: lubie facetów w okularach (oczywiście muszą byc dobrze dopasowane), wydaja się bardziej poważni, odpowiedzialni, mądrzy... niestety czasem pozory mylą (ale nie odnoś tego do siebie, to tylko taka kąśliwa refleksja zrzędliwej panny z odzysku :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, swietnie mnie zkwitowalas:)Bawie sie w przechwalanki,wiec jestem glupia.Baaa...to cos gorszego od glupoty.Hmm...jednym slowem mnie obrazilas.Panna-idealna ,nic tylko brac przyklad:)Lepiej nie komentuj moich postow bo osiwiejesz.Ja rowniez potrafie byc zlosliwa:)) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, skad wiesz,ze jest glupia? Ja do brzydkich nie naleze,a uwazam,ze mam glowe na karku:)Pamietaj,sa i takie kobiety,ktore maja obie te rzeczy:)

nie lubię tego stereotypu 'ładna = głupia i pusta'

 

praktycznie same zdjęcia Pań tu widzę, a co z męską urodą, mniej wazna? :D

 

a co do okularów, mi się podobają, wystarczy dobrac odpowiednie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×