Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz wypalenie to trochę co innego niż nie akceptowanie swojego wieku. Myślę ,że to często nas dotyka, szczególnie jak się bardzo kiepsko czujemy i to ma niewiele wspólnego z metryką , bo wypalonym można się czuć nawet w wieku 18 lat.

dokładnie..

nie rozumiem w ogóle wszystkich dyskusji czy ocen dotyczących wieku

no mnie np. strasznie wkurzają na terapii komentarze odnośnie wieku.

np. że zazdroszczą mi wieku, bo wtedy człowiek nie miał takich problemów, albo szczególnie mnie wkurza jak ktoś mówi "a bo wtedy to człowiek głupi był, 20parę lat miał"... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie np. strasznie wkurzają na terapii komentarze odnośnie wieku.

np. że zazdroszczą mi wieku, bo wtedy człowiek nie miał takich problemów, albo szczególnie mnie wkurza jak ktoś mówi "a bo wtedy to człowiek głupi był, 20parę lat miał"... :evil:

Mhm, ludzie zwłaszcza rodzina, własnie tak na początku tłumaczyli moje problemy: bo 'jestem młoda, nie wiem czego chce, mało wiem o życiu i że z z czasem mi przejdzie. Jakby problemy młodego człowieka stawały się bardziej błahe oczach innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, widzisz,znam osobe starsza ode mnie 22 lata i zachowuje sie jak nastolatka:)Czyli chyba te glupie powiedzenie-mlody to glupi-jakos Jej nie dotyczy :mrgreen: Kiedys byl rozsadniejsza,znacznie bardziej.

Niemadry to ma pozamiatane tutaj...Stare kobiety ehhh.Zalosne

 

Oto corka Bono,wokalisty U2-podoba sie?

 

[videoyoutube=HtCpC8jE_Cs&feature=related][/videoyoutube]

 

w teledysku rowniez Ona:)

memphisevehewson_med.jpg.fec5fc3bddace6dc4abebb7fb47819ea.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, tez nie raz sie spotkalam z takim zdanie w moim kierunku.Nie ma nic bardziej lekcewazacego...Wnioskuje jesli sie nie ma rodziny itd to nie mozna chorowac?Wow,nie wiedzialam.Jak widac ludzie sa zalosnymi egoistami.Ja juz na to nie reaguje bo rece opadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti,

 

no zgadza sie, tylko ze to takie cos co jest na tym zdj to sie raczej nie spodoba. Czyli chcesz sie oszpecic przed wiekszoscia istot zywych po to tylko, zeby cos zyskac w oczach malego procenta ludzkosci (i nie bede tu tej grupy okreslal bo nie chce nikogo obrazac) ale pewnie glownie w swoich.

 

Ogolnie z wlasnego pktu widzenia nie dostrzegam zadnych plusow posiadania takiego czegos, a jedynie same minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamO, To, ze według CIEBIE to oszpecanie nie znaczy że sądzi tak większość.....w wielu wielu kulturach, to co u nas uznaje się za szpetne jest podstawą piękności. To, ze w Polsce przekłuwanie jakiejkolwiek części ciała jest "dla większości szpetne" i tatuowanie czegokolwiek na jakimkolwiek miejscu na ciele jest szpetne nie znaczy, że tak myśli większość. Trochę więcej tolerancji....i otwartości umysłu. Nikt ci nie każe tego lubić ale nie wmawiaj innym, że to szpetne, paskudne i okropne dla większości - bo tak sądzisz tylko TY, bo wypowiadanie się w imieniu wielu to stąpanie po kruchym lodzie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamO, na tym forum mamy duużo tolerancji 8) tylko widzisz, nawet jeśli mi się to nie podoba, to ok, ale nie proszona wypowiadam swojego zdania ;) a już zapewne tekstu "no jak chcesz to się oszpecaj"....poza tym...tak właściwie, co nas interesuje sądzą inni? Robi się to dla siebie a "co ludzie powiedzą" to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

 

tylko ze czesto pozniej jest rozpacz pt. "nie akceptuja mnie", "nikt mnie nie chce", "zli ludzie dziwnie na mnie patrza" itd. Czasem moze dlatego, ze moj wyglad krzyczy "mam ze soba duzy problem"? I po co to sobie komplikowac zycie?

 

A jezeli chodzi o tolerancje to uwazam ze mam jej az nadto. Tylko czy tolerancja oznacza milczace przyzwolenie i patrzenie na to jak ktos robi sobie krzywde?

 

Aha i jeszcze jedno, nie wiem czy dobrze zrozumialem ale to co napisalas odnosnie jakichs tam dziwnych zachowan dotyczacych nie wiem co tam dokladnie mialas na mysli, tradycji czy kultury, uwazam za argument nietrafiony. Bo czy mam tez na drodze wspanialej tolerancji akceptowac to, ze Murzyni w Afryce zakladaja dziewczynkom jakies kolka na szyje po to by wygladaly one jak zyrafy? Czy to jest tolerancja? Bo moim zdaniem to jest przyklad tolerancji ale na ludzka krzywde.

 

Abstrahujac troche od tematu, niespecjalnie fascynuja mnie czyjes ciagoty do samookaleczania, co nie znaczy ze nie mam prawa sie odezwac i zabrac w tej kwestii glosu. Przy czym zawsze jest to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

 

tylko ze czesto pozniej jest rozpacz pt. "nie akceptuja mnie", "nikt mnie nie chce", "zli ludzie dziwnie na mnie patrza" itd. Czasem moze dlatego, ze moj wyglad krzyczy "mam ze soba duzy problem"? I po co to sobie komplikowac zycie?

 

Twoim zdaniem kolczyk wardze = duże problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamO, twoim zdaniem jak ktoś robi kolczyk w wardze to robi sobie krzywdę? :lol:

Poważnie?

Ten lekko przesmiewczy ton nie jest chyba zbyt tolerancyjny? ;)

 

Tak, robi sobie krzywde w jakims stopniu, poniewaz chce sie na sile wyrozniac z tlumu, przez co moze sie spotkac z brakiem akceptacji. Mnie to nie razi ani nie przeszkadza w zadnym stopniu. Mam do tego czysto socjologiczne podejscie ;)

 

A prywatnie mi sie to po prostu nie podoba, co zreszta napisalem na poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×