Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

jacas, nie za młodzieżowy, tylko zbyt mało pokazuje i kusi :roll:

:pirate:

w Szkocji i ogolnie w normalnych krajach kazdy nosi to w czym sie dobrze czuje. i nikt nie gada na ulicy, ze wyglada jak dzieciak czy ruska dziwka. i tak powinno byc. jaki ja zagramaniczny jestem :pirate:

 

Dokladnie...Ja nie zwracam uwagi na to, co kto nosi i w zyciu nie przyszloby mi do glowy, komentowac stroje ludzi w tak prostacki sposob, jak niektorzy tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie stroj mlodziezowy to moze byc czapka z daszkiem albo spodnie do kolan. ale bluza? bez jaj.

 

 

Dla mnie jest mlodziezowa. No ale po co ja Ci to pisze! Wszak Chojrakowa-ekspert od zakamarkow ludzkiego umyslu, juz Ci napisala, dlaczego niektorzy nie lubia bluz. Nie kusza i za malo pokazuja i tyle! Jest tylko jedna i wlasnie taka poprawna odpowiedz!

 

 

Bueheheh:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwracam uwagę i często komentuję np. do mojej mamy co bym w stroju i wyglądzie danej osoby zmieniła. Mam zapędy do bycia stylistą :D

 

niemądry, włosy to taki Twój fetysz? :D

 

[Dodane po edycji:]

 

niemądry, dlatego ja mam długie włosy, co prawda farbowane, ale nie ogolone :roll:;)

 

Jakiego koloru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, nie mam ochoty, żeby ktoś psuł mi dziś nastrój a ty usilnie to robisz. Tak samo jak ty możesz uważać, że każdy może chodzić jak chce, tak ja mogę mówić co chcę. Nie wpakowałam cię do worka z pustakami, więc nie masz co narzekać kobieto dojrzała - jednakowoż w większości przypadków o to właśnie chodzi - o pokazanie cycków i dupy tak jak się tylko da, skoro ty masz inny powód, ŚWIETNIE.

 

[Dodane po edycji:]

 

Agnieszka_1988, ruuuude :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare kobiety (30+) też chodzą w bluzach i jakoś normalnie to wygląda. Może nie jest to strój elegancki ale całkiem normalny i w pełni dla mnie akceptowalny.

Chyba sobie to zdanie wydrukuję i powieszę na ścianie. Dzięki niemądry za uświadomienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam ochoty, żeby ktoś psuł mi dziś nastrój a ty usilnie to robisz. Tak samo jak ty możesz uważać, że każdy może chodzić jak chce, tak ja mogę mówić co chcę. Nie wpakowałam cię do worka z pustakami, więc nie masz co narzekać kobieto dojrzała - jednakowoż w większości przypadków o to właśnie chodzi - o pokazanie cycków i dupy tak jak się tylko da, skoro ty masz inny powód, ŚWIETNIE.

 

Ok, rozumiem i przyjmuje Twoj punkt widzenia :) A humoru nie zamierzalam Ci psuc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, a więc dlaczego? :roll::twisted:

Zresztą Skarbie jestem w zdjęciach ludzi z forum.

 

Może dlatego, że często piszesz coś sarkastycznie, a właśnie ta cecha jest sztandarowa dla wszystkich dziewczyn z czarnymi włosami, jakie znam :) Chociaż nie znam ani jednej rudej, więc może rudzielce też tak mają :D

 

[Dodane po edycji:]

 

 

Stare kobiety (30+)

 

Ta część zdania podoba mi się najbardziej :D Za 8 lat będę stara doopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare kobiety (30+) też chodzą w bluzach i jakoś normalnie to wygląda. Może nie jest to strój elegancki ale całkiem normalny i w pełni dla mnie akceptowalny.

Chyba sobie to zdanie wydrukuję i powieszę na ścianie. Dzięki niemądry za uświadomienie.

 

Nie ma sprawy. Zawsze do usług :great:

 

Tylko to było podziękowanie z dużym przekąsem, bo właśnie dowiedziałam się ,ze kobiety 30+ są STARE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, a jakie mają być? Młode? Takie już jest to życie, że na każdym z jego etapów coś tracimy. Młodość ucieka najszybciej :(

 

I nie przejmuj się. Ja też jestem stara, siwa, pomarszczona dupa i jakoś żyję.

 

Jestes w wieku kiedy faceci wygladaja najfajniej, najbardziej mesko a z drugiej strony zdobyli juz pewna madrosc zyciowa. Przestan plesc bzdury!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się różnimy, bo mimo ,że mam trochę więcej niż 30 to się nie czuję ani stara, ani pomarszczona,(siwa też nie bo się farbuję.

) No i na dodatek mam poczucie humoru i chciałabym jeszcze trochę pożyć i przeżyć. Tylko wkurza mnie jak ktoś tak szufladkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to przez Chojrakową zajrzałam do tematu "Ludzie z forum" i jestem w szoku, bo my, osoby z problemami psychicznymi, jesteśmy bardzo ładni i atrakcyjni :D Nie jeden zdrowy mógłby pozazdrościć :P:P:P:P

 

Mam kolczyk w pępku i kilka w uszach. Kocham się przekłuwać :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się różnimy, bo mimo ,że mam trochę więcej niż 30 to się nie czuję ani stara, ani pomarszczona,(siwa też nie bo się farbuję.

) No i na dodatek mam poczucie humoru i chciałabym jeszcze trochę pożyć i przeżyć. Tylko wkurza mnie jak ktoś tak szufladkuje.

 

Wiola, zapewniam Cie, ze Niemadry jest jedna z nielicznych osob, ktore tak wlasnie uwazaja. Dla wiekszosci ludzi 30-latka to mloda kobieta, tak samo 30-letni facet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, bzykania czy kochania?

 

A to jest jakaś różnica? :mrgreen:

 

Proszę cię. :shock:

 

Agnieszka_1988, nie martw się, tam gdzieś wystaje taki przebrzydły potwór błotny i to JA. :twisted:

Ja też lubię piercing, co prawda kolczyk z pępka wyjęłam, i zostawiłam tylko w uszach 3 sztuki i w języku, ale kocham tatuaże :roll:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to przez Chojrakową zajrzałam do tematu "Ludzie z forum" i jestem w szoku, bo my, osoby z problemami psychicznymi, jesteśmy bardzo ładni i atrakcyjni :D Nie jeden zdrowy mógłby pozazdrościć :P:P:P:P

 

 

Tylko czemu ten jacas ma większość zdjęć bez koszulki? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to przez Chojrakową zajrzałam do tematu "Ludzie z forum" i jestem w szoku, bo my, osoby z problemami psychicznymi, jesteśmy bardzo ładni i atrakcyjni :D Nie jeden zdrowy mógłby pozazdrościć :P:P:P:P

 

 

Tylko czemu ten jacas ma większość zdjęć bez koszulki? :P

 

Goracy chlopak jak widac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×