Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Nodame, jak to się mówi: znajomość przyczyny to już 50% szansy na wyjście na prostą. :D I po to właśnie to opisałem (przy okazji zgadzam się, że na pewno nie są to wszystkie możliwości ;) ).

Zamiast robić sobie z tego powodu wyrzuty, zmieniaj to, co Ci się nie podoba w Twoim podejściu. :great:

 

Poza tym nigdy nie będzie tak, ze wszyscy mężczyźni zdążą się pożenić i nie będzie żadnego wolnego. ;) Choćby część związków się rozpadnie, w międzyczasie będzie również "dostawa świeżego towaru"... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić sobie z tego powodu wyrzuty, zmieniaj to, co Ci się nie podoba w Twoim podejściu. :great:

Oj, o to chyba będę musiała przerzucić się na kobiety (Haniu? :105: ), bo to co nie podoba mi się w moim podejściu to fakt, że każdy opiekuńczy i odpowiedzialny mężczyzna w moich oczach jest potencjalnym ojcem moich dzieci :hide: Oczywiście nic z tych rzeczy bez miłości, ale co ja tam będę pisała :(

 

 

A co do śliczności moich to uwielbiam Natalkę Vodianovą - nie tyle za urodę, co za podejście do życia i za jej rodzinność, uwierzycie, że to świadoma mama trzech brzdący?

 

 

a tu jest jej sesja z rodziną (cud, miód i orzeszki)

 

http://papermode.trendland.net/natalia-vodianova-her-family-by-mario-testino-for-vogue-us-november-2008/

natalia.jpg.5d61cb92cdfedfd3e0f52ba0fda1b73b.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nodame, tak,tak,tak.Natalia jest śliczna i wyglada na 14 lat ( co jeszcze jej dodaje uroku).Dziećki ma fantastyczne.

Natalko Ty sie na nikogo nie przerzucaj,to,że podobają Ci się faceci z dziećmi,to normalne i urocze.Jak kiedys widzialam mojego psychiatrę ze swoją 2letnią córą,to aż mnie zakłuło w sercu.

Szukamy potencjalnych tatusiow dla naszych dzieci,niestety gorszą wersją jest to,że szukamy tatusiów dla siebie samych... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również bardziej kręcą zajęte kobiety. Co jest najbardziej normalne-w końcu ktoś kto już jest zajęty musi być atrakcyjny. No i ten owoc zakazany, który tak smakuje... Błyskawicznie natomiast tracę zainteresowanie kobietą, która okazuje się być łatwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samobójstwa Heatha to czytałam, że to było trochę inaczej.... Tzn. nie do końca jest wiadome, że było... zamierzone.

Był uzależniony od leków. I miał troszkę problemów...hmm ze sobą.

Był przystojny, utalentowanty i szczerze płakałam na wieść o jego śmierci.

Od tej pory zresztą jestem przekonana, że umrę jak on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jak to jest brzydal to ja jestem ksieżniczka perska.

Piękny,absolutnie doskonaly Vince Cassel.

 

Brzydale-jesli w ogole ośmielę się tak nazwac-to dla mnie polskie jajusie-typu Bobek,Zakościelny,Ciiachorowski i inni amanci od siedmiu bolesci.

 

Vincent jest boski.

 

A oto niezly aktor,ale przede wszystkim wybitny reżyser.Jego "Nienawisc" o prawdziwym Paryżu zwalila mnie z nog.

 

Rancza tez nie ogladam,ale sila rzeczy jak tv jest wlaczone (żebym nie czula sie samotnie),to gęby mi sie przewijają.A pamiec mam wybitną.

imagesCA2YO037.jpg.ea3c7d09f320e6e14a752f14b0c27be7.jpg

imagesCA9KSO6I.jpg.5de65ca840307088566ccbc4a8553091.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest coś absolutnie przewrotnego w określeniu seksowny brzydal i nazywam go tak od zawsze ;)

 

ale określenie "piękny" - nie pasuje imho do jego urody. jest męski i seksowny. piękny to był ten pan, którego wkleiłaś - ten który ma być Twoim mężem :) piękny obraża testosteron Vincenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, za mlodu za pewne mial cos w sobie :P To już poprostu nie moj przedzial wiekowy.A Tobie sie podoba,że go tu wstawiles?

ja tu wstawiam zdjecia facetow, ktorych urode chcialbym miec ;p bo podobanie sie to raczej nie, hetero jestem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, absolutnie się nie zgadzam.Dla mnie Vincent jest piękny,David byl subtelny i delikatny,piękny,ale w innym wydaniu.Cos jak Molko,biseks,kobiece rysy.

Vince także ma wszystko piękne,doskonale i idealne.Mam inne pojęcie piękna i inne pojęcie seksownej barzydalowatości.Każdy ma swoją dupę :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×