Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

 

"Krzywy ryj"

"Fuj,pedał"

 

I co ciekawe- takie komentarze glownie od panów.

 

Bo widzisz, to smutne, ale właśnie wielu panów ma zaprogramowaną niechęć do rzeczonego pedalstwa. Pedalstwo to coś godnego najwyższej pogardy. Pedał to śmierdzący karaluch do rozdeptania butem.

 

Pedalstwo jest wielokrotnie mocniej napiętnowane niż 'lesbijstwo' i panom niestety rzadko uchodzi na sucho deklarowanie i obnoszenie się z homoseksualnymi skłonnościami. Panie mają w tym względzie znacznie łatwiej, co uważam za niesprawiedliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek1234, ale "krzywy ryj" byl skierowany od pana do kobiety akurat,moim zdaniem ślicznej (dużo bym dala by miec taki "krzywy ryj").

I az strach wychodzic do ludzi,na ulicę skoro o tak ładnych kobietach panowie mają takie zdanie... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GreenGo,

Ty tak na poważnie ??

Bo jeśli to miał być żart to jest co najmniej niesmaczny.......

Nie kojarzyłem tego aktora (teraz już tak), to był żart, na zdjęciu jest trochę podobny do Pawła Królikowskiego.

A dlaczego żart uważasz, za niesmaczny (myśle, że jest conajwyżej nieśmieszny)? Dlatego, że ten aktor nie żyje, bo nie rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ponoć to tylko my faceci ciągle myślimy o Kobiecych wdziękach i jak najszybszym i częstym konsumowaniu właścicielek tychże.Baaaa, nawet za to nas najbardziej ganicie-to najsilniejsze argumenty przeciwko nam :D:D:D:D:D

Kartoflowaty Robert

:D:D:D:D

 

[Dodane po edycji:]

 

....a tu widzę zapotrzebowanie Kolesiow choćby na jedna noc,heheheheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , że jestem troche zazdrosny o takich "lalków"

Mają WSZYSTKO za DARMO.

Sczęśliwy splot wariacji genetycznych dający pewien aktualnie "modny" typ urody i jest OK.

Pewnie tez troche zazdrościcie "top modelkom"

Mega kasa, powodzenie, popularnośc i blask TYLKO z powodu takiej a nie innej , zaprogramowanej genetycznie budowy ciała i wyrazu twarzy.

Cóż

Będąc na miejscu "lalków" tez maksymalnie wykorzystywał bym sytuację i "rwał towary" puki mi sie "nie przytyje",hehehehe.

Robert

 

[Dodane po edycji:]

 

robciowi coś po głowie chodzi:) :nono:

 

Tak tak-to ekspresowe śmiganie międy Wami byłoby nieźle przyjemne

:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GreenGo, ja też go pomylilam,nie wiem czy z Pawlem czy z Rafalem Krolikowskim,ale z tym co w "Ranczu" występuje.

Wydawalo mi się,że wywiad z nim kiedys czytalam,że ma dużą rodzinę itd.Podpis dostrzeglam przed chwilą.

 

Popelnil samobojstwo....tak jak Kurt,Marilyn,Sylvia,Rafal Wojaczek i inni.

Wszyscy kiedys umrzemy,zapewne w sposób różny ;) .Nie trzeba robić z tego tabu-taką ma urodę,że przypomina,toż nie jego wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×