Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Fuj! Aż mnie ciarki przeszły. Ciepła, nażelowana klucha.

 

odezwal się amant od siedmiu boleści :mrgreen:

 

Ma klasyczny nos i najpiękniejsze usta jakie widzialam u faceta (wylączając Adama).

W ogole regularne rysy,ani kostropaty,ani fredowaty,mniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, czy też tak macie, że jak widzicie mężczyznę z dzieckiem to nagle zyskuje dodatkowe punkty atrakcyjności, bez względu na to jak wygląda? Bo ja tak mam, że jak widzę ojca ze swoim oseskiem to mi się nogi uginają - nie wiem o co chodzi (poza nachalnym instynktem rodzinnym i macierzyńskim :oops: ), ale czy też tak macie, bo ja się czuję jak potencjalna rozbijaczką rodzin (oczywiście nigdy bym nie zrobiła takiego świństwa, ale te moje preferencje dają mi do myślenia, że mężczyzna z dzieckiem jest bardziej atrakcyjny od tego bez) Ktoś też tak ma? A bo ciekawa jestem ;)

 

A co do tego pana od Hani to ja sama chciałabym mieć takie pełne usta :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, czy też tak macie, że jak widzicie mężczyznę z dzieckiem to nagle zyskuje dodatkowe punkty atrakcyjności, bez względu na to jak wygląda? Bo ja tak mam, że jak widzę ojca ze swoim oseskiem to mi się nogi uginają - nie wiem o co chodzi (poza nachalnym instynktem rodzinnym i macierzyńskim :oops: ), ale czy też tak macie, bo ja się czuję jak potencjalna rozbijaczką rodzin (oczywiście nigdy bym nie zrobiła takiego świństwa, ale te moje preferencje dają mi do myślenia, że mężczyzna z dzieckiem jest bardziej atrakcyjny od tego bez) Ktoś też tak ma? A bo ciekawa jestem ;)
Co prawda nie jestem dziewczyną, ale spróbuję odpowiedzieć na swój analityczny sposób. ;)

 

Hipoteza 1: całkiem możliwe, że niezbyt dowierzasz (np. na podstawie wcześniejszych związków lub obserwacji) swojemu instynktowi w kwestii dobierania partnerów i dlatego kierujesz się wyborem innych kobiet na zasadzie - jeśli któraś wybrała na ojca swojego dziecka właśnie tego mężczyznę, to jest on wartościowym partnerem, kandydatem na ojca. :roll:

 

Stety lub niestety tego typu myślenie może okazać się zgubne, bo np. nie wiadomo, czy ten mężczyzna nie jest w związku "z rozsądku". Albo sam fakt, że dany mężczyzna (o konkretnym "zestawie" cech, doświadczeń...) tworzy "szczęśliwy" związek z jedną kobietą (znów o konkretnym "zestawie" cech, doświadczeń...), nie oznacza, że stworzy równie "szczęśliwy" z inną (o innym "zestawie" cech..). 8)

 

Hipoteza 2: może czujesz, że potrzeba Ci partnera opiekuńczego, czułego, a skoro mężczyzna zajmuje się oseskiem, to jest taki "z definicji" ? ;)

 

Jednak to, że doskonale opiekuje się dzieckiem, nie musi przekładać się na relacje z partnerką, od której niemal na pewno będzie oczekiwał czegoś innego, niż od oseska. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, z Tobą zawsze :mrgreen: Wlasnie ta chlopięcość,delikatność,takie subtelne i nienachalne rysy mnie urzekly.Może i nie jest za męski,ok.

Ale nie ma w nim za to kartoflowatości,fredowatości ani gargamelowatości.Jest po prostu szlachetnie ładnym chłopcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, bo ma ladną regularną twarz,brak garba na nosie,pryszczy,kwadratowej szczeny i waskich lub zaniklych warg przypominających otwór gębowy u dorsza lub odbyt? :mrgreen:

W sumie dziwie się osobom,ktore nie zamieszczają swoich zdjęć,a z taką surowością i niekiedy chamstwem komentują wygląd innych.

 

"Krzywy ryj"

"Fuj,pedał"

 

I co ciekawe- takie komentarze glownie od panów.Nie śmialabym tak obelżywymi epitetami ocenic czyjejs twarzy, nawet gdyby w istocie nie byla dla mnie atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuj! Aż mnie ciarki przeszły

To jest chamskie.

Zresztą-sądzę,że ten pan w przeciwienstwie do Ciebie nie narzeka na brak powodzenia i nie musi z frustracji siedziec na forum i zaczepiac wszystkiego co się rusza :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, twoja sprawa jak kogo nazywasz, jedni na czarnoskórych mówią murzyni inni asfalty lub czarnuchy.........więc wiesz.....

 

Ja bym powiedziała że koleś ma moim zdaniem bardzo kobiece rysy, jest nawet nieco zniewieściały....ale to są zdjęcia reklamowe, na nich jest maksymalnie wystylizowany - wiec pewnie w realu wyglądałby fajniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma kobiece rysy.

A kobiety są piękne ;)

I facet ten nie jest przystojny,ani męski,ale w mojej ocenie piękny.

 

Brzydoty ani czegos obrzydliwego badz fujastego jakos dopatrzec sie nie mogę...ale Linka ma racje-z opinią jak z dupą każdy ma swoją.

Tylko może czasem zerknac w lustro i zoabaczyc czy nie jest sie krzywym i fujastym i czy czasem nie z frustracji komentuje się tak chętnie innych :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, tu nie ma chamstwa,jedynie delikatna sugestia.Z takim entuzjazmem wypowiadasz się o urodzie lub jej braku u innych,nie przebierając w slowach.

Może problem leży gdzies głębiej?

 

[Dodane po edycji:]

 

Panna_Modliszka, nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęcia pana Alexa - to chyba źle ze mną, bo najpierw spojrzałam na design flakonika perfum a dopiero potem na twarz :roll:

 

God's Top 10 Hej :) Przeczytałam Twoje uwagi i zwątpiłam - w swój zdrowy rozsądek. Bo nie zaprzeczyłam w myślach temu co napisałeś, pomyślałam sobie, że nawet masz rację, oczywiście są pewnie jeszcze inne przyczyny, ale to co napisałeś troszkę mnie zasmuciło, bo chyba skończę jako stara panna skoro wszyscy mężczyźni zdążą się pożenić a ja będę się czerwienić na widok każdego młodego ojca. Idę do zakonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×