Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

niemądry, Ty chyba nie wiesz o kim piszesz i do kogo sie zwracasz :mrgreen: Magda jest przodujaca w dbaniu o siebie i ja rowniez.Kolego niektorzy ciezko pracuja i nawet sily po tygodniu pracy nie maja zeby isc i sie,, katowac'' :D

 

[Dodane po edycji:]

 

niemądry, o mojego Chlopa sie nie martw:)Ciekawe jaki z Ciebie ,,sztuka'' jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak:

 

co zrobicie w sytuacji, gdy np. rozmawiacie z kimś przez komunikator, nadajecie na tych samych fajnach, druga osoba was rozumie, wy ją, rozmowa wam się klei itd... Dochodzi do spotkania - soba ta jest dla was absolutnie nieatrakcyjna.

 

Czy wtedy patrzycie na nią choć trochę przez pryzmat charakteru, czy odpada na starcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak:

 

co zrobicie w sytuacji, gdy np. rozmawiacie z kimś przez komunikator, nadajecie na tych samych fajnach, druga osoba was rozumie, wy ją, rozmowa wam się klei itd... Dochodzi do spotkania - soba ta jest dla was absolutnie nieatrakcyjna.

 

Czy wtedy patrzycie na nią choć trochę przez pryzmat charakteru, czy odpada na starcie?

zwykle widze przynajmniej kilka zdjec takiej osoby zeby ocenic czy jest dla mnei atrakcyjna fizycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobicie w sytuacji, gdy np. rozmawiacie z kimś przez komunikator, nadajecie na tych samych fajnach, druga osoba was rozumie, wy ją, rozmowa wam się klei itd... Dochodzi do spotkania - soba ta jest dla was absolutnie nieatrakcyjna.

Nie przeszkadza to w dalszej rozmowie i poznawaniu się.

 

Czy wtedy patrzycie na nią choć trochę przez pryzmat charakteru, czy odpada na starcie?

Jeżeli mi się nie podoba to wspólnej przyszłości jako para nie widzę. Ale jako znajoma czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak:

 

co zrobicie w sytuacji, gdy np. rozmawiacie z kimś przez komunikator, nadajecie na tych samych fajnach, druga osoba was rozumie, wy ją, rozmowa wam się klei itd... Dochodzi do spotkania - soba ta jest dla was absolutnie nieatrakcyjna.

 

Czy wtedy patrzycie na nią choć trochę przez pryzmat charakteru, czy odpada na starcie?

zwykle widze przynajmniej kilka zdjec takiej osoby zeby ocenic czy jest dla mnei atrakcyjna fizycznie

mówimy o sytuacji gdy żadnych fotek nie było

 

z Waszych wypowiedzi konkluzja jest prosta - wygląd ma ogromne znaczenie.

ale czy ktoś mówi, że to złe, niewłaściwe? mamy prawo wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak:

 

co zrobicie w sytuacji, gdy np. rozmawiacie z kimś przez komunikator, nadajecie na tych samych fajnach, druga osoba was rozumie, wy ją, rozmowa wam się klei itd... Dochodzi do spotkania - soba ta jest dla was absolutnie nieatrakcyjna.

 

Czy wtedy patrzycie na nią choć trochę przez pryzmat charakteru, czy odpada na starcie?

zwykle widze przynajmniej kilka zdjec takiej osoby zeby ocenic czy jest dla mnei atrakcyjna fizycznie

mówimy o sytuacji gdy żadnych fotek nie było

 

z Waszych wypowiedzi konkluzja jest prosta - wygląd ma ogromne znaczenie.

ale czy ktoś mówi, że to złe, niewłaściwe? mamy prawo wyboru.

bo nie poszedlbym na randke z osoba, ktorej wczesniej nigdy nie widzialem na zdjeciu ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

LasVegas, wystarczy pół godziny dziennie. Albo przynajmniej 3 razy w tygodniu po 30 minut. To działa! Wiesz, osoba otyła też może się depilować, mieć fajne ciuszki i modne fryzury i w ogóle być zadbana. Paznokcie, włosy itd. Ale nadal będzie otyła i nic jej to nie da. Kiepskie jedzenie i siedzący tryb życia też dadzą ciału w kość. Nie dziś, nie jutro ale już rok, dwa czy trzy i będzie płacz.

dobry trening areobowy to jest okolo godziny (bieznia, rowerek), po takim czasie sie zaczyna spalac tkanka tluszczowa. a jak ktos chce jeszcze sobie jako taka rzezbe wyrobic to z pol godziny musi pomachac ciezarkami. wiec to juz jest 1,5 godziny ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Waszych wypowiedzi konkluzja jest prosta - wygląd ma ogromne znaczenie.

ale czy ktoś mówi, że to złe, niewłaściwe? mamy prawo wyboru.

Ja miałem kiedyś takie idealistyczne wizje, że nie powinienem zwracać wogóle uwagi na wygląd i z premedytacją poszukać sobie brzydkiej dziewczyny, ale już mi przeszło.

 

Wygląd ma znaczenie, ale osobowość też. Kiedyś jechałem pociągiem, a naprzeciwko mnie siedziała piękna dziewczyna, tak ją chyłkiem obserwowałem, robiła na mnie duże wrażenie... dopóki nie dosiadła się jej znajoma i nie zaczęły rozmawiać. Cały czar prysł w sekundzie.

Miałem też koleżankę, którą przez parę lat znałem tylko z widzenia ze szkoły i co tu dużo mówić, zbyt ładna nie była, ale gdy ją poznałem osobiście, to miała w sobie coś takiego, wdzięk, dziewczęczość, że dodało to jej do "urody" tak dużo, że strasznie mi się podoba. Różnie z tym wyglądem bywa.

 

@jacas

Co to za fochy, każdego dnia nowe konto. ;)

 

paradoksy, trudno jest o pociąg płciowy, gdy poartner nam sie nie podoba i brzydzimy sie do niego przytulić.
To trzeba więcej wina dolać..., a jednak osoby mniej urodziwe też łączą się w pary i nawet potomków mają, więc jak się chce to się wszystko da. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×