Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

 

Agnieszka_1988, nie martw się, tam gdzieś wystaje taki przebrzydły potwór błotny i to JA. :twisted:

Ja też lubię piercing, co prawda kolczyk z pępka wyjęłam, i zostawiłam tylko w uszach 3 sztuki i w języku, ale kocham tatuaże :roll:;)

 

Szukałam wieloryba, o którym mówiłaś, ale nikogo takiego nie widzę :P Widzę za to ładną i szczupłą, młodą dziewczynę :mrgreen:

Marzę o tatuażu od zawsze, ale jakoś nigdy nie mogę się zebrać... W końcu to zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to przez Chojrakową zajrzałam do tematu "Ludzie z forum" i jestem w szoku, bo my, osoby z problemami psychicznymi, jesteśmy bardzo ładni i atrakcyjni :D Nie jeden zdrowy mógłby pozazdrościć :P:P:P:P

 

 

Tylko czemu ten jacas ma większość zdjęć bez koszulki? :P

 

Goracy chlopak jak widac ;)

 

 

Widocznie w takim wydaniu wygląda najkorzystniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, Ty siè chlopie chyba z choojem na glowy zamieniles!!Uwazam,ze obrazasz wszystkie kobiety ktore sà po 30-tce!!a takie tez sà!!i po 40-tce tez sà.I sà bardzo atrakcyjnymi kobietami wbrew Twoim mniemaniom.

Normalnie noz siè w kieszeni otwiera. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, jak nosisz to widac,nierzadko ropa sie zbiera;/ Pozniej jak przestajesz ,jeszcze pobolewa poki sie calkowicie nie zagoi.Po mc dziurki ani sladu :D Byc moze zle to znioslam gdyz przebijala mi kolezanka pistoletem.Ponoc lepiej jest igla.Ja oczywiscie balam sie spac z nim w nocy:D Mialam wrazenie,ze mi wleci do gardla,ze udusze sie:D Wyjmowalam go na noc i byc moze tez i to zawazylo.Ogolnie to nie polecam.Choc to zalezy do czlowieka:))

wiola173, bez komentarza :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×