Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co trzyma was przy życiu?


TheGrengolada

Rekomendowane odpowiedzi

mnie podtrzymuje przy życiu mama, ona ma lepsze zdanie o mnie niż ja sama o sobie, no i ona uważa, że jestem ładna a ja uważam, że jestem brzydka, ona mnie normalnie traktuje, zachęca mnie żebym chodziła do fryzjera, zdrowo się odżywiała, dbała o higienę osobistą, żebym ładnie się ubierała a ja cokolwiek zrobię to i tak czuję się jak śmieć, mam niską samoocenę, jestem gruba (ale naprawdę gruba a nie, że ktoś waży 70 kg i już mówi że jest gruby) i noszę okulary, to mnie bardzo postarza, niedługo będę wyglądać jak babcia, gdyby mamy nie było nie chciałabym już żyć na tym świecie, bo na tym świecie liczy się tylko wygląd a nie dobre serce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, dawaj, skoczymy razem z bloku na beton, najlepiej na główkę :mrgreen:;)

 

Na beton owszem, ale na miększe podłoże nie radzę. Poznałem w szpitalu chłopaka, który skoczył z 9 piętra i przeżył. Wspominał, że ma pękniętą miednicę, ale przypuszczam, że też ma uszkodzone organy wewnętrzne. Cały czas leżał na boku i powiedział, że drugi raz by tego nie zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, jak z wystarczająco wysokiego budynku się skoczy to nie będzie bolało, nie zdąży zaboleć.

 

Ale fakt czasem mam ochotę coś sobie zapodać żeby bezboleśnie odejść. Niestety trzeba się męczyć...

:evil::nono: nadzieja mnie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sobie spacerowałem po moście nad Wisłą z mocnym zamiarem skoczenia... Ale w końcu zrobiło mi się szkoda moich rodziców, zadawać im taki ból, więc poszedłem do szpitala i odwieźli mnie na dwa miesiące do szpitala psychiatrycznego... Teraz czasem żałuję że tego nie zrobiłem i tego że tak trudno ze sobą skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×