Skocz do zawartości
Nerwica.com

nic nie czuję


reneSK

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam momenty, że też nic nie czuje..

oglądaliście Dextera?

no .. ja mam takie momenty.. w zasadzie dni..

kiedy też nie czuje danych sytuacji.. po prostu zachowuje sie tak a nie inaczej, bo tak wypada..

ostatnio wylałam przypadkiem sobie wrzątek na stopę..

to był właśnie czas mojej znieczulicy..

i nie czułam gorąca...

coś nie halo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974 ty juz pokazalas co potrafisz. dlaczego nie moge bez tabletek (solianu 2 tabletki po 200mg) spac i dlaczego nie czuje emocji? bo jakies hormony czytaj nie tylko neuroprzekazniki sa na nieprawidlowym poziomie. ale widze wszyscy tutaj lubia bawic sie w psychiatrow. a niech was chol.era jasna, ze tak powiem. kazdy scieme wali, a potem obraca sie w tyl zwrot i tak robi swoje. jak nie macie czegokolwiek konstruktywnego do powiedzenia to prosze sie nie udzielac, bo nam to nie pomoze. chcecie sie bawic w lekarza? to teraz zabawcie sie w endokrynologa. nie ma chetnych? no i dobrze, niech tak bedzie, sami sobie poradzimy jak to zazwyczaj bywa na tym zasr.anym swiecie.

 

-- 13 lis 2011, 11:08 --

 

wiola173 i Monika1974 widze ze macie problem z moja sperma. moja sperma nie jest biala, plywaja w niej kremowe, praiwe zolte elementy zelu czy galaretki. pytanie: dlaczego tak sie dzieje? odpowiedz: bo jakies hormony wariuja i dlatego sperma zle powstaje. a hormony to ho ho ho maja wielkie znaczenie w naszych organizmach jakbyscie chcieli wiedziec.

 

z wikipedii:

Funkcją hormonu jest regulacja czynności i modyfikacja cech strukturalnych tkanek leżących w pobliżu miejsca jego wydzielania lub oddalonych, do których dociera poprzez krew (wyjątkiem są tzw. hormony lokalne). Istnieją także takie hormony, które wywierają wpływ na funkcjonowanie wszystkich tkanek organizmu.

 

Gałąź medycyny zajmująca się schorzeniami układu hormonalnego to endokrynologia.

i co?! teraz juz wiecie, ze hormony moga znami zrobic co chca. mozeta leczyc sie latami u psychiatry, a tu lipa, bo jakis tam hormon w nadneraczach, tarczycy czy przysadce mozgowej wszystko pier.niczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak uczuć..z tą spermą to mnie zaciekawiło. Skąd to przypuszczenie?

bo może nie czytasz każdgo postu w tym wątku, ale Zawiliński pisze o tym od czasu do czasu przynajmniej od roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja sperma nie jest biala, plywaja w niej kremowe, praiwe zolte elementy zelu czy galaretki. pytanie: dlaczego tak sie dzieje? odpowiedz:

 

ja Ci powiem co to może być. prawdopodobnie to jest GRZYB/DROŻDŻAK candida. a u kobiet coś takiego występuje w wydzielinie z pochwy w postaci kremowych serowatych kawałków w upławach. i to jest candida. sama miałam. zrób sobie najpierw posiew ze spermy w dobrym laboratorium, może jakieś badania z krwi w kierunku candidy.

 

-- 13 lis 2011, 10:29 --

 

jak oddać nasienie do badania:

W przypadku oddania nasienia na posiew należy zapewnić możliwie sterylne warunki pobrania i unikać zanieczyszczenia próbki. Chodzi tutaj zarówno o zanieczyszczenie mikrobiologiczne (drobnoustrojami znajdującymi się na skórze rąk, czy członka oraz obecnymi wewnątrz cewki moczowej), jak i chemiczne (mydłem, środkami czystości). Dlatego też przed oddaniem nasienia należy po pierwsze oddać mocz, a po drugie dokładnie umyć ręce i członek za pomocą wody i mydła, a następnie dokładnie spłukać i wytrzeć jednorazowym ręcznikiem. Pojemnik na nasienie musi być sterylny.

 

-- 13 lis 2011, 10:33 --

 

a nie masz w tym "zakresie" innych problemów typu np. ból przy ejakulacji, zaczerwienienie żołędzi, napletka, świąd, pieczenie, naloty na żołędzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba zrobić i usg tarczycy i krew, bo jedno może być dobre, a drugie nieprawidłowe, w ogóle wariantów różnych chorób endokrynologicznych jest mnóstwo z tego co mi powiedziała lekarka, ale nie wariujcie z tą tarczycą...że mi tak wyszło, to nie znaczy ze tez tak macie...i nie wiadomo jaki do konca jest związek między tarczycą a zaburzeniami psychicznymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawilinski, Dokładnie jak napisałeś, nie czytam tu każdego postu i nie wiedziałyśmy o co chodzi. Teraz rozumiem i jak najbardziej się zgadzam ,że cos jest nie tak. Ja bym zaczęła tak jak radzi Asia. To wg mnie bardziej zakażenie grzybicze lub bakteryjne niż sprawy hormonalne, ale to tylko moje zdanie.

 

ps. A uwaga brak uczuć po prostu była dość zabawana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

związku nie ma objawy są podobne do nerwicowych ale sądze że każdy z nas tu po wieloletnim leczeniu zdaje se sprawa i ma świadomość że choruje na zaburzenie psychiczne różnego typu :(

 

Ja nie, od dziecka nie mam normalnych emocji i mało co mnie interesuje i nie potrafię się zmusić do robienia rzeczy które mnie nie interesują, ani nie widzę powodu żeby się nimi katować bo łatwiej by było się zabić i to wszystko co mogę powiedzieć o moich problemach.

 

Przeglądałem kiedyś te różne choroby które wywołują podobne objawy, ale one mają bardzo długie listy objawów i jak z 80 znajdę 3 które pasują to marne szanse żebym coś z tego miał. Zrobiłem sobie badania na hormony tarczycy i prolaktynę bo najwięcej pasowało (chociaż też mało co) i wyniki były w normie.

 

Ubezpieczenie z UP mi się skończyło zanim się dostałem na 2 konsultacje, więc pewnie pójdę za 3 miesiące jak mi wyrobią nowe na Sobieskiego 9. Krzyżanowska miała się zastanowić co ze mną zrobić ale widzę, że nie ma specjalnie pomysłu ani też do końca nie rozumiała problemu, chociaż mi jakieś badania zrobią (prawdziwe krwi itp. nie tylko psychologiczne) i przetestuje jakieś nowe leki, a mojej mamie zależy żebym tam poszedł bo nie rozumie że to nic nie zmieni więc mogę iść mi wszystko jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mojej mamie zależy żebym tam poszedł bo nie rozumie że to nic nie zmieni więc mogę iść mi wszystko jedno.

pierwszy raz napisałeś coś o mamie...zawsze tylko tata, siostra, brat...zastanawiałam się nawet kiedyś czy w ogóle masz mamę...dobrze,. że masz]

Borsuk, a co Ty w ogóle robisz przez większosc dnia? lezysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mojej mamie zależy żebym tam poszedł bo nie rozumie że to nic nie zmieni więc mogę iść mi wszystko jedno.
pierwszy raz napisałeś coś o mamie...zawsze tylko tata, siostra, brat...zastanawiałam się nawet kiedyś czy w ogóle masz mamę...dobrze,. że masz]

 

Chyba generalnie mało pisałem o rodzinie.

 

Borsuk, a co Ty w ogóle robisz przez większosc dnia? lezysz?

 

Siedzę, przeglądam www, często też kompletnie nic nie robię ani o niczym nie myślę. Czasem gram w jakieś gry komputerowe, ale przez znaczną większość czasu nawet tego bym nie był w stanie robić. W tym roku przeszedłem 3 gry i jedną sporo grałem ale nie do końca, a nie miałem nic innego do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten problem. Trwa to już 3 lata. Uczucia gasły stopniowo. Wszystko szarzało i pustoszało. Najpierw robiła się coraz większa depresja, a potem coraz większa pustka. Byłam kilka razy w szpitalach i u wielu lekarzy, ale nic nie pomogło. Co dziwne, kilka uczuć negatywnych potrafię odczuwać: czuję, gdy ktoś mi sprawia przykrość, czuję przygnębienie (ale już smutek z jakiegoś powodu - nie), ogólną beznadzieję, kiedyś to była intensywna rozpacz, teraz raczej rozlane pragnienie śmierci i jak to ktoś napisał coś w rodzaju intensywnego cierpienia, ale bez konkretnego powodu tylko z tej pustki. Czytałam, że niektórym z Was pomogły neuroleptyki, mi się po nich robiła akatyzja lub byłam zupełnie zmulona.Właściwie nie mam już nadziei na wyzdrowienie, bo zanim zrobił mi się brak uczuć, to cierpiałam już na zaburzenia lękowe i depresyjne i bezsenność i razem choruję już wieeele lat, a diagnoz mam tak jak niektórzy tutaj- dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy hiobke

 

napisz coś więcej jakie diagnozy naprzykład ,albo jaka ostatnia i potwierdzona??jakie leki bierzesz obecnie itp itd??

 

brak uczuć a ty jak sie czujesz??jak twoje chorobowe i praca??czujesz że bez leków i lekarzy zaczynasz nowy etap a nie bo tarczyca teraz badana ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawilinski, nie miej mi za złe.

Odkąd pamiętam zawsze masz do mnie "ale", nawet wtedy kiedy chcę jakoś pomóc.

NIe byłam w temacie, nie czytałam dokładnie i nie śledziłam wątku, stąd temat spermy był mi obcy.

Tak jak Asia napisała też wykonałabym badania w kierunku grzybów, drożdżaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się Borsuk wydaje że Ty możesz mieć coś w stronę zespołu Aspergera

 

Krzyżanowska potwierdziła diagnozę os schizoidalna, autyzmu u mnie nie widzą mam parę cech autystycznych, nie mogę jeść rzeczy o pewnych konsystencjach np smażonej czy gotowanej cebuli, gorzej znoszę niektóre dźwięki nisz inni, ale poza tym to:

 

brak umiejętności nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi,

 

Nie.

 

nieumiejętność podtrzymywania relacji międzyludzkich,

 

Raczej brak zainteresowania żeby je utrzymywać.

 

brak empatii,

 

Raczej tak.

 

wąskie i wciągające obsesyjne zainteresowania daną dziedziną (często występują „etapy” i zmiany zainteresowań, jednak następuje to po bardzo długim czasie)

 

Nie.

 

interesowanie się jedną wybraną dziedziną, kosztem innych,

 

Za mało sprecyzowane kryterium.

 

szczególne zainteresowania takimi dziedzinami jak informatyka, matematyka (często zespół Aspergera nazywa się „chorobą maniaków komputerowych” „geek syndrome”)

 

Raczej nie, mam dużo zainteresowań ale wszystkie są słabe.

 

układanie przedmiotów w charakterystycznym i logicznym dla danej osoby porządku,

 

Nie.

 

możliwe zaburzenia mowy i języka, takie jak: pedantyczna mowa, używanie trudnych i często nie zrozumiałych zwrotów, perfekcjonizm w wyrażaniu się, trudności w zrozumieniu pojęć metaforycznych i abstrakcyjnych.

 

Nie.

 

Ludzie z ZA raczej trudno pomylić bo biorą wszystko dosłownie, nie rozumieją żartów, nie widzą jak ktoś nie jest zainteresowany tym o czym mówią itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borsuk, a jakie masz wrażenia po kontakcie z dr Krzyżanowską?

 

Że nie miała pomysłu co ze mną zrobić, ale w sumie tego się spodziewałem bo nie ma terapii ani leków na moje problemy. A, że nie miała nic konkretnego do zaproponowania to trudno mi jest napisać o niej coś więcej, nie wiem dokładnie co chcesz wiedzieć, przynajmniej słuchała tego co mówię i nie sugerowała rzeczy które były kompletnie nie związane z moimi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×