Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

lofenna, jak to dlaczego, Mirabeleee po prostu jest za smarkata. :P

 

Wkurza mnie to, że wszyscy dzisiaj bawią się na tych pierdolonych Igrach, a ja siedzę kompletnie sam w domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, byłaś kiedykolwiek na takiej imprezie? Tam wszyscy bawią się w towarzystwie w którym przyszli. Dla osób które przyjdą same nie ma tam praktycznie miejsca. No chyba, ze są cholernie przebojowe i potrafią wkręcić się do każdej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie byłaś na takiej imprezie, więc za przeproszeniem nie wypowiadaj się, bo piszesz brednie.

 

-- 17 maja 2012, 21:04 --

 

Zresztą. Trzy lata temu pojechałem SAM na Igry i było to najgorsze parę godzin w moim życiu! Być samotnym wśród tysięcy osób, to jest koszmarne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja na koncerty nie idę żeby "fikać", nienawidzę takiej zabawy. Idę tam, tylko po to żeby posłuchać muzyki na żywo. Zresztą, ja potrzebuję przestrzeni. Do furii doprowadza mnie ścisk, dlatego na takich imprezach zawsze wolę postać gdzieś dalej i z boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, tak, znowu pokazujesz, że Twoja racja jest prawdziwsza, a każdy kto robi inaczej robi źle. Mnie skakanie w cholernym tłumie ludzi NIE BAWI! Tak samo jak nie bawi mnie chlanie gorzały na umów. Tak samo jak nie bawi mnie ŻADNA impreza sportowa. Tak samo jak nie bawi mnie czytanie książek, czy wyjścia do kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, ja Cie naprawde lubie ale jestes tak na NIE ze az sie gadac nie chce. Nie chodzi przeciez o to kto ma racje tylko jak nie ruszysz dupy z domu GDZIEKOLKWIEK to nigdy nikogo nie poznasz bo niby jak?

 

-- 17 maja 2012, 22:39 --

 

Jak to mawia moj facet.. kto chce znajdzie sposob...kto nie chce znajdzie wymowke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, jasne, wyjdę z domu pogadam z KAŻDYM kogo spotkam na ulicy, wejdę do sklepu zagadam wszystkich, bo przecież nie mam z tym żadnych problemów.

Ruszę się sam z domu, też nikogo nie poznam, bo kurwa nie potrafię do obcej osoby zagadać i doskonale o tym wiesz!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo Rammstein. Lubię kilka kawałków np. Mutter, Ochne Dich. Wokalista jest nieco obleśny.

 

A z ta samotnością w tłumie to racja. Osobiście lubię swój kąt. I tak sobie obserwuję.

Nie lubię jak ktoś mnie zmusza.

Raz się tak pięknie do innych usmiechłam, że później spokoju nie miałam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., no ja niestety mam ciągle..jak mój tata..a podobno w pastach jest jakiś składnik który powoduje..więc powinnam używać tylko tych takich co w aptece się kupuje...a znowu kupiłam inną i pewnie dlatego się też zrobiło..ja mam taki specjalny środek od taty który jest na receptę bo to aż wyżera tę aftę :mrgreen::mrgreen: ale pomaga..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, jasne, wyjdę z domu pogadam z KAŻDYM kogo spotkam na ulicy, wejdę do sklepu zagadam wszystkich, bo przecież nie mam z tym żadnych problemów.

Ruszę się sam z domu, też nikogo nie poznam, bo /cenzura/ nie potrafię do obcej osoby zagadać i doskonale o tym wiesz!

 

nie popadajmy w paranoje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, heh... Ciężka sprawa... Szczególnie z tymi pastami do zębów... Afty bolą, prawda? Nie wiem bo nie mam... :bezradny:

 

-- 17 maja 2012, 22:06 --

 

Candy14, jasne, wyjdę z domu pogadam z KAŻDYM kogo spotkam na ulicy, wejdę do sklepu zagadam wszystkich, bo przecież nie mam z tym żadnych problemów.

Ruszę się sam z domu, też nikogo nie poznam, bo /cenzura/ nie potrafię do obcej osoby zagadać i doskonale o tym wiesz!

ze spokojem, nie irytuj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×