Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe, jakie większe konsekwencje może mieć kiedyś mój niewyparzony (vide prostacki) język. muszę się zacząć zachowywać albo lepiej nie zachowywać, tj. nie mówić wcale. teraz się będę miesiąc zadręczać i myśleć ugh (choć czy nie lepiej wkręcić wyiebanie na całą sprawę hmm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, jakie większe konsekwencje może mieć kiedyś mój niewyparzony (vide prostacki) język. muszę się zacząć zachowywać albo lepiej nie zachowywać, tj. nie mówić wcale.

zostań lekarzem. wtedy będziesz mógł być chamski do woli i ludzie nawet ci za to zapłacą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, ze mnie wkurzają posty innych ludzi. Jak wchodzę na forum to zamiast się zając własnymi sprawami to pada mój wzrok na tytul jakiegos posta i mimo, ze wiem jak to się skończy, mimo, ze nieraz sam durnowaty tytul zwiastuje ciag dalszy, zaczynam czytac te wywody. Przewaznie nie do końca, bo gdzies po 3, 4 zdaniach już mnie krew zalewa. I wtedy uważam za swój niejako moralny obowiązek naprostować i SKARCIĆ delikwenta. Nie ma dla mnie nadziei, jestem głupia jak but i do tego popaprana, bo nie panuję nad sobą i swoimi emocjami kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×