Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Drugibieg 08 sty 2018, 22:07
Lusesita Dolores:
Mówisz może o 31a? tzw. "domku"
Jeśli tak napisz mi priv, bo właśnie tam bym chciał się zagnieździć, na 7a chyba nie mam szans.

przez Lusesita Dolores 08 sty 2018, 22:14
Drugibieg,
Nie.
Ja jestem na 2b.
Sa tu dyzury w kuchni i przy wejściu i różne zajecia.
Zajecia sa dla stałe i otwarte.
Na stałe musisz chodzic a na otwarte sobie wybierasz na co chcesz pójsc. Ja na przyklad chodze do pracowni ceramicznej.
Sa terapie grupowe i rozmowy z psychologiem.
Na pewno nie ma tu tyle terapii ile na 7f
chodze boso po ulicy

Solian 800mg
Klozapol 200mg
Ketilept retard 300mg
Pridinol 5mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

przez Powietrzny Kowal 10 sty 2018, 02:29
Lusesita!.... Nic Cię nie powstrzyma od tego, żeby Ci się nie chciało! ;)
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusesita Dolores 10 sty 2018, 09:12
Powietrzny Kowal,
Tzn?
chodze boso po ulicy

Solian 800mg
Klozapol 200mg
Ketilept retard 300mg
Pridinol 5mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

przez Drugibieg 22 sty 2018, 21:23
Witajcie!
Mam do was pytanie, mianowicie mam rozpoznanie: CHAD, zaburzenia osobowości BNO oraz mieszanie uzależnienie (to wszystko co zawarte w wywiadzie) zależy mi bardzo aby dostać się do ośrodka, którym naprawdę będę mógł kontynuować pracę nad sobą. Chodzi mi najbardziej o sferę osobowości, która przejawia najbardziej mówię tu osobowości psychopatycznej. Mam za sobą 5 lat detencji. Obecnie jestem w długiej remisji w pełni krytyczny wobec CHAD-u, nałogu jak i chętny pracy nad zaburzeniami osobowości. Niedługo sąd mnie ma zwolnić z drugiej detencji. Lekarze wnioskują o zwolnienie mnie z detencji jednak jeszcze komisja w Gostyninie miała by wskazać miejsce w którym podejmę terapii osobowości. Z tego co wiem, z punktu widzenia medycyny nie da się nakazem komuś pomóc, jeśli chodzi o takie zaburzenia. Jednak dla mnie to nie ma znaczenia. Chcę to zrobić dla siebie, czy jest ktoś albo był w podobnej sytuacji? Proszę o priv. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

przez Lusesita Dolores 22 sty 2018, 23:08
Drugibieg,
Przeczytaj sobie to co ci tu wkleje. Na oddział 7f cie nie przyjmą.

https://babinski.pl/7f-oddzial-leczenia ... -i-nerwic/
chodze boso po ulicy

Solian 800mg
Klozapol 200mg
Ketilept retard 300mg
Pridinol 5mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

przez SAMA1 24 sty 2018, 20:51
Drugibieg,

Jedź na konsultację i sam się przekonaj co Ci powiedzą, może Cię gdzieś skierują, wskażą miejsce/kierunek, gdzie możesz pracować nas sobą.

przez slodkogorzka 16 lut 2018, 13:20
Cześć wszystkim,
W przyszłym tygodniu wybieram się na swoją pierwszą kwalifikację. Wszystko stało się bardzo szybko, nie spodziewałam się, że uda mi się tak mocno przyspieszyć jej termin.
Problem polega na tym iż nie mam skierowania, bo wystawiono mi je na oddzial do Warszawy za moją prośbą, bo odpuściłam Kraków ze względu na termin oczekiwania. :bezradny:
Czy może to być skierowanie od prywatnego psychiatry, który nie ma kontraktu z nfz (prowadzi prywatną praktykę)?
Trochę szkoda by mi było jechać ze źle wystawionym skierowaniem. I czy muszę na coś konkretnie zwrócić uwagę odnośnie skierowania? Chyba musi być stwierdzenie, że nie nadaję się do leczenia ambulatoryjnego? Czy coś jeszcze ważnego? Jestem już uprzedzona do lekarzy i martwię się, że źle to wystawi.

Nie mam w ogóle żadnego, nawet marnego śwista odnośnie mojego poprzedniego leczenia, bo wszystko odbywało się albo prywatnie albo za granicą albo po prostu dokumentacja zostawała w danym miejscu, zresztą nie leczyłam się gdzieś konkretnie. Czy ktoś z was pojechał tam z niczym, bez żadnej dokumentacji? Nie chce żeby sobie pomyśleli, że urwałam się z choinki i coś sobie wymyślam.

Może mi ktoś wytłumaczyć jak tam dojechać? Będę jechać pociągiem. Na jakiej stacji wysiąść najlepiej i co dalej.

Udzielono mi informacji o pobycie diagnostycznym, ale on chyba jest możliwy od 2 konsultacji, więc po pierwszej chyba nie mogą mnie przyjąć na te 2 tygodnie na oddział?
Czy tam obok szpitala jest jakiś fajny hostel, gdzie można się zatrzymać?

Pomóżcie trochę, bo trochę mnie to przeraża wszystko.

przez Lusesita Dolores 17 lut 2018, 20:22
slodkogorzka,
Zadzwon i zapytaj sie czy po 1 konsultacji moga cie przyjać na pobyt diagnostyczny. To ważne
chodze boso po ulicy

Solian 800mg
Klozapol 200mg
Ketilept retard 300mg
Pridinol 5mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

przez SAMA1 14 kwi 2018, 14:41
Mi 7 f pomogło, ale na krótko. Z tym, że jestem mocno zaburzona, więc pół roku leczenia to mało. Byłam tam 2 lata temu. Na oddziale było ok, ale jak wyszłam zaczęły się schody. 7f to tylko początek terapii a w moim przypadku powinna ona trwać kilka lat. Do tego terapia psychoanalityczna nie jest ref przez NFZ a mi powiedzieli, że powinnam mieć 2 razy w tygodniu co daje ok 800 zł miesięcznie. I wszystko rozbija się o pieniądze a nie o chęci. Przykre to. W Krakowie wystartował projekt niskopłatnej psychoanalizy dla osób ze wskazaniami klinicznymi do leczenia , ale ja nie jestem z Krakowa i mnie ten projekt już nie obejmuje.

przez shira123 15 kwi 2018, 09:22
SAMA1 napisał(a):Mi 7 f pomogło, ale na krótko. Z tym, że jestem mocno zaburzona, więc pół roku leczenia to mało. Byłam tam 2 lata temu. Na oddziale było ok, ale jak wyszłam zaczęły się schody. 7f to tylko początek terapii a w moim przypadku powinna ona trwać kilka lat. Do tego terapia psychoanalityczna nie jest ref przez NFZ a mi powiedzieli, że powinnam mieć 2 razy w tygodniu co daje ok 800 zł miesięcznie. I wszystko rozbija się o pieniądze a nie o chęci. Przykre to. W Krakowie wystartował projekt niskopłatnej psychoanalizy dla osób ze wskazaniami klinicznymi do leczenia , ale ja nie jestem z Krakowa i mnie ten projekt już nie obejmuje.

wspolczuje...zapraszam do Slupska, tu nie ma problemu z terapia na NFZ, czeka sie gora 2 tygodnie.

mnie tez powiedzieli ze powinnam 2 x w tygodniu, chodze 1 raz ale jest ok.

a jakie masz zaburzenia?

przez SAMA1 17 kwi 2018, 14:42
No niestety jestem mocno zaburzona, mam osobowość chwiejną emocjonalnie. Nie udała mi się terapia po 7f. Szkoda. Wybieram się na 7f jeszcze raz.

Sortuj wg