Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Brillet

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. FAQ stworzone przez personel i społeczność: https://olzon.babinski.pl/faq.html
 2. Oczuwam ogromny lęk. Byłam dziś na zakupach i przebywanie wśród tylu ludzi bardzo mnie rozstroiło. W galerii dostałam ataku paniki, bo jeden człowiek był podobny do pewnej osoby. Jestem wykończona i chce mi się płakać. Nie wiem, jak się uspokoić. Dlaczego tak strasznie boję się ludzi?
 3. @Arus082 , albo po prostu czuje się bezradna i nie wie, co ma z tym zrobić. @el33, niedobrze mieć żyletki pod ręką. U mnie jest tak, że kiedy leżą i na mnie czekają, doszukuję się we wszytkim powodu, żeby się pociąć. Napięcie narasta i w końcu się łamię.
 4. Dobrze Ci idzie odgrywanie tej roli. A tak na poważnie to poprawiłeś mi humor, dzięki.;)
 5. Czuję się samotna. Chciałabym, żeby ktoś mnie przytulił.
 6. Kiedy, do cholery, ludzie zrozumieją, że nie mam obowiązku odpisywania im po pięciu minutach? Mogę być zajęta, mogę mieć swoje życie, mogę nie mieć dostępu do telefonu, mogę zwyczajnie nie mieć ochoty odpowiadać na wiadomość. Ale oczywiście jestem zła na siebie, a nie na niego. Mam ochotę się pociąć.
 7. Brillet

  Cześć, tu Brillet

  @anonimowa_2001, dziękuję. Ty również możesz się do mnie zgłosić, jeśli potrzebowałabyś się wygadać. @ekspert_abcZdrowie, cześć. Dziękuję.
 8. @Mbleble1990, ja czuję się dobrze. Dziękuję, że pytasz. @jelonek, gratuluję Ci tych 20 dni! Oby tak dalej.
 9. Brillet

  [Siedlce]

  Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego psychoterapeutę z Siedlec? Z góry dziękuję.
 10. Brillet

  Cześć, tu Brillet

  @z o.o., spokojnie, nie martw się o mnie. @Silly-me, oj tak, oj tak.
 11. @Mbleble1990, w takim razie życzę Ci, żeby ten epizod depresyjny nie był ciężki, a najlepiej, aby w ogóle go nie było. Może to tylko chwilowy dołek? Mam nadzieję, że wkrótce będziesz umiał poradzić sobie z problemami bez sięgania po mieszankę alkoholu i leków. @MaestroDark, rozumiem, że utrata pracy jest trudnym doświadczeniem, ale nie łam się - znajdziesz inną. Długo tam pracowałaś?
 12. Mbleble1990, co się stało, że postanowiłeś połączyć leki z alkoholem? Dziś moje uczucia są bardzo zmienne. Miałam stresujący poranek i wczesne popołudnie. Później się położyłam, co pozwoliło mi odzyskać siły. Aktualnie nie czuję nic - wyłączyłam się.
 13. Brillet

  Cześć, tu Brillet

  z o.o , w takim razie zadowolę się nawet niesympatyczną osobą. Lunaa, Neurotica_Lostica, dziękuję! Miego wieczoru!
 14. Od jakiegoś czasu, kiedy wyszukuję coś w internecie trafiam na to forum, więc wreszcie postanowiłam się zarejestrować, by również móc brać udział w dyskusjach. Mam nadzieję, że znajdę tu jakieś sympatyczne osoby.;)
×