SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez rozenka 26 lip 2017, 12:15
Szpitale i sanatoria to moja codzienność, bo oprócz problemów na tle nerwowym dochodzą problemy zdrowotne typowo fizyczne, a znalezienie dobrego ośrodka wcale łatwe niestety nie jest. Jak wiadomo, najlepiej szukać prywatnie, bo inaczej się nie da i takie sanatorium bez skierowania w Polanicy Zdroju, co też jest jakimś rozwiązaniem. Można wypocząć, nabrać sił i odprężyć się w trakcie różnych zabiegów.

przez kasz 28 lip 2017, 11:47
Witam czy ktoś może polecić jakieś senatorium dla psychosomatycznych ??

przez Makebelieve 26 paź 2017, 17:10
Czy może ktoś polecić szpital w okolicy Katowic najlepiej z oddziałem terapeutycznym? Jakies informacje o Szopienicach?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AnnaRosa 03 lis 2017, 15:23
Witajcie. Jestem dziennikarką i piszę właśnie artykuł o złym traktowaniu pacjentów w szpitalach psychiatrycznych. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że są w Polsce i świetne placówki, jednak nie można tolerować patologii i godzić na to, co się wyprawia w niektórych miejscach. Życie może się poplątać każdemu i niewyobrażalne jest, aby człowiek, któremu potrzebna jest pomoc, był w szpitalu traktowany jak śmieć. Jeśli ktoś z Was ma takie przeżycia i chciałby się nimi podzielić, proszę o kontakt na maila rosannakalina@gmail.com

przez Azzie 13 lis 2017, 17:19
Hej, strzal na oslep, ale moze ktos jest w podobnej sytuacji -planuje/powinien udac sie na leczenie do prywatnego osrodka, ale czulby sie lepiej gdyby byla tam choc jedna osoba ponizej 30 ?
Normalnie wiek nie robi mi takiej różnicy, ale mam przeczucie ze czekają na mnie panie po 50, z którymi się nie dogadam, bo to całkiem inne problemy.. i boje się być sama, a dla wielu starszych osób jest to niepojęte ze młode osoby mogą mieć poważne problemy. jeśli jesteś tam i powstrzymuje cię od uzyskaniem pomocy ten problem, daj znać.

Sortuj wg