Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie zawiadamiam, ze do spotkania doszło. Poznałam trzy sympatyczne osóbki:) Bawiliśmy się dobrze, momentami było emocjonująco ze względu na poruszane tematy:) Co dalej? Ustaliliśmy, że chcemy spotykać się częściej tzn. w miarę możliwości raz na tydzień. Następne spotkanie zaplanowaliśmy na wtorek przyszły t.j 21.01 godz. 18.00. Jest to termin oczywiście ruchomy i może ulec zmianie. Piszcie jak Wam pasuje. Miejscówkę możemy zmienić dla urozmaicenia. Czekam na propozycje i zapraszam wszystkich chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim:)

lukk79. Dobrze, że oprzytomniałeś. Dzień babci to ważny dzień. Na pewno się ucieszy z Twojej wizyty. Ja z kolei środy mam zajęte. To może niedzielny spacerek, jak nie będzie minus 30:) albo porostu kolejny wtorek?

co z resztą ludzi. Przydało by się jakieś pospolite ruszenie przeciw siedzeniu w domu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej. Ja w tym tygodniu odpadam ze spotkania. Mam sporo nauki. W następny weekend mam zjazd zaliczeniowy: 3 egzaminy i 4 prezentacje. Trzymajcie za mnie kciuki. Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie, jak coś ustalicie to piszcie.

Pozdrawiam kolorowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Szukam kogoś ze Szczecina lub okolic z kim mógłbym nie tylko pogadać w wirtualnym świecie, ale i spotkać się w tym realnym aby powiedzmy pójść na spacer lub piwo w weekend.

Mam 28 lat i chętnie poznam nowych ludzi w różnym wieku. Czasem jestem trochę nieśmiały, ale po bliższym poznaniu zwykle się to zmienia. Umiem słuchać, rozmawiać i co najważniejsze umiem rozumieć. Jeżeli jest ktoś chętny to serdecznie zapraszam GG: 49975794

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem 21 letnim studentem. Przez kilka lat chorowałem na nerwicę natręctw, z której udało mi się wyleczyć. Wiem, jak to jest, kiedy nie ma się z kim podzielić swoimi niechcianymi myślami, głupotami w głowie, dlatego z chęcią porozmawiam czy spotkam się z kimś, kto chciałby się na chwilkę od tego oderwać. Kontakt przez prywatną wiadomość.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×