Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, kurcze, dawno mnie tu nie było- 6lat, miałam w zasadzie nadzieję że już nigdy nie wrócę... 33lata i trzecie podejscie do walki z tym syfem w głowie (depresja, choć myślę że to jednak nerwica ;] ), a dziś miałam jakiś totalny armagedon, mimo że biorę leki i już było dobrze od dłuższego czasu. po co to piszę... po to żebyście wiedzieli że jestem, w razie gdyby ktoś poczuł że przyszedł czas żeby odpiłować sobie głowę. wiem jak ważne jest to żeby wtedy był ktoś kto zrozumie i nawet nie musi gadać, tylko być. na priw mogę podać numer telefonu. sama chętnie skorzystam z czyjegoś rękawa, bo od paru dni jestem kompletnie zdezorientowana i przerażona tym co się dzieje.

do tego tak strasznie boję się samotności. kiedy to schodzi, to nawet hausty powietrza nie pomagają poczuć że jednak żyję i oddycham

pozdrawiam was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem partnerką człowieka cierpiącego na nerwicę lękową. Choroba powróciła do jego życia w trudnym etapie układania naszego wspólnego życia w nowym mieście, i utrudnia wszystko co z tym związane - szukanie nowej pracy, tworzenie relacji z nowymi znajomymi, a także szukanie odpowiedniego lekarza na miejscu. W związku z tym przeżywam ogromny i stres i wiele negatywnych emocji. Ponieważ zdaję sobie sprawę, że frustracji wynikających z choroby partnera nie mogę na niego przelewać, a nie mam na tyle bliskich mi osób w Szczecinie, by w sytuacjach kryzysowych mieć z kim się spotkać, poszukuję miejsca/grup wsparcia/czegokolwiek dla osób takich jak ja - czy to w rzeczywistości wirtualnej, czy to w mieście.

Niestety nie stać mnie na prywatne wizyty u psychologa. Jeżeli w mieście działa jakaś fundacja lub inny ośrodek, będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 lat; student. Miałem problemy z depresją i zaburzeniem osobowości (zdiagnozowanymi przez psychiatrę) jednak udało mi się z tego wyjść bez leków. Zostawiam tu swój kontakt gdyby ktoś chciał porozmawiać. Wiem jak bardzo potrzebny w takim stanie ktoś do pogadania; i to nie byle kto - ktoś kto potrafi to zrozumieć. Nie obiecuje, że zawsze będę miał czas ale pomogę ile będę mógł. :smile:

 

GG: 58525308

 

Na pw odpowiadam rzadko bo rzadko tu bywam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem w jakim wątku umieścić swój post, także przepraszam, jeśli złe miejsce.

 

Czy ktoś z Was był na którymkolwiek oddziałów w Zdrojach?

Byłam już 3-krotnie w klinice na Broniewskiego, a ze Zdrojami miałam kontakt tylko na oddziale dziecięco-młodzieżowym, i się zastanawiam, czy znów się pakować w Broniewskiego czy może spróbować Zdroje - inni lekarze, być może inne podejście...

Czy ktoś może służyć dobrą radą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Zarejestrowałem się specjalnie dla tego tematu. Mieszkam w Szczecinie i chętnie poznałbym osoby z tego miasta lub okolic. Mogą być nawet dalsze okolice, ja lubię podróżować. Celem byłaby rozmowa i wspólne spędzanie czasu. Bardzo doskwiera mi samotność, bo ze względu na chorobę czuję się sam nawet stojąc w tłumie ludzi. Pracuję, studiuję, radzę sobie lepiej niż dawniej. A mam 28 lat, jeśli to ma znaczenie. Jeśli kogoś zainteresowałem to zapraszam do kontaktu.

 

:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hircyn, chętnie się spotkam w tym samym celu, mam 26 lat i mieszkam w Szczecinie. Na studiach, które niedawno skończyłam zdiagnozowałam u siebie sporo zaburzeń, ale nie chce straszyć, jakoś z tym żyję w miarę normalnie. poza tym uwielbiam spacery, podróże i jazdę na rowerze, ale doskwiera mi samotność dlatego też chętnie się spotkam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie spotkałbym się ,mieszkam na prawym brzegu ale to nie problem,lubię spacery z psem,no i teraz to rower poza tym normalnie pracuje,funkcjonuję .Lat 36, jak chcecie pogadać to piszcie śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie pogadać to piszcie śmiało.

---o czym tu gadać , słowa jak ołów grzężną w gardle ,,, nudy i pitolenie /

Rodowity szczecinianin . 10 lat temu spierdoliłem z tego miasta , bo mnie dusiło .

-teraz mieszkam w dziczy i jak musze jechac do tego kołchozu to mam ściski żołądkowe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem też ze Szczecina, wiek 31, pracuje. Cierpie na nerwicę lękową już od dłuższego czaso, raz z tym jest lepiej raz gorzej, chciałbym poznac kogoś z kim moglbym czasem fajnie pogadac, powymieniać się poglądami o zyciu i wogole. Lubie sport, bieganie, squosha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem tu nowy, ale z zaburzeniami lekowymi zmagam się od kiedy pamiętam. Mimo to staram się spędzać wolny czas aktywnie. Doskwiera mi samotność, szukam osoby lubiącej wyjścia w plener, sport, aktywne spędzenie czasu. Ostatnio nie jestem zbyt rozmowny, trudno mi się otworzyć, ze względu na pewne przeżycia. Szukam takiej bratniej duszy, kogoś przy kim mógłbym się poczuć swobodnie. Jeśli np Ty masz problem z wyjściem do miasta, a chciał/chciałabyś - zawsze w dwójkę lęk rozkłada się na 2 osoby, jest więc chyba łatwiej. Ogólnie nie wiem co jeszcze napisać, nikt nie powinien zostawać z tym sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Zaburzone dziewczę rocznik 87 pozdrawia wszystkich. Bardzo chętnie wproszę się na spotkanie, jeśli w Szczecinie takie się odbędzie. Z góry dzięki za przychylne rozpatrzenie ogłoszenia. :-) Nie krępujta się pisać do mnie prywatnie. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×