Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


aniaaap

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się przywitam:)Choć nigdy nie sadziłam że moja noga na takim forum postanie "doczekałam"sie jednak:/ .Pokrótce-dzieciństwo przykre,od 10 r.ż bez matki(zmarła,wypadek tragiczny).W wieku dorosłym ,całkiem niedawno (dodam iż jestem juz mężatką,mam jedno dziecko)miałam zabieg chirurgiczny,pierwsza moja operacja(pomijając poród przez cc) pierwszy w sumie pobyt w szpitalu.No i zaczęlo się,od nakręcania sie ze to napewno był nowotwór(wyniki ok) aż do jak narazie nie potwierdzonej przez specjalistę nerwicy.Bralam cloranxan,pomagał,teraz hydroksyzynkę lykam,czasami nawet tylko pól tableteczki mi wystarcza czasami wogóle.Myśle ze nie jest zle,aczkolwiek do por.zdrowia psychicznego się wybieram niebawem.Moje objawy to-ucisk ,bez bólu, w klatce piersiowej,ucisk w glowie,napięcie karku,uczucie ze zaraz zemdleje,cos mi sie stanie,napewno jak tam pójde to tam zemdleje badz co gorsza dostanę padaczki itp ehhhhh wyniki mam oki,tarczyca oki,natomiast typowe objawy nerwicowe więc to bedzie to.Raz miałam taki "atak" ze zaczęło mnie ściskać takie obejmujące uczucie lęku,serce mi zaczęło walić jak oszalałe,zaczęłam sie telepać niesamowicie ,5 min i preszlo,w przych dostałam propranolol i hydroks.i bylo ok,na szczęscie juz sie nie powtórzylo.

Witam więc jeszcze raz,no i lece poczytać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przyjęcie :uklon:

Dziś bez tableteczki,na tescie ciążowym druga baaaaardzo blada kreseczka sie pojawila wiec walcze z sobą i nie wezmę.Klata mnie ciśnie,głowa ,w gardle gula ale nie jest zle dam rade ,a nóż coś na rzeczy jest :105: ojjj bardzo bym chciala.

Mam pytanko gdzie opisujemy swoje objawy i na ten temat dyskutujemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz po krótce swoje objawy opisać tutaj w wątku powitalnym. Ale większy odzew będzie w konkretnym dziale, tj. Depresja w przypadku zaburzeń afektywnych, Nerwica lękowa w przypadku klasycznych zaburzeń nerwicowych, Nerwica natręctw to wiadomo itd.

 

Polecam Ci na początek poczytać wątki w dziale Nerwica Lękowa i Kroki do Wolności. ;)

 

-- 30 cze 2011, 17:03 --

 

No i w Depresji są luźne wątki jak np. Jak się dziś czujecie? Umiecie to opisać? albo "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić! służące oczywistym celom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiele lat walczyłam jak aniaaap z podobnymi objawami. Moja psycholog wskazała mi osobę , która stosuje nową metodę wychodzenia z takich objawów. Okazało się , że po 5 sesjach wszystko odeszło w niepamięć. Zapomniałam, że miałam takie problemy, które były ze mną od pięciu lat. Powiem szczerze, że byłam bardzo sceptyczna. Okazuje się , że sama sobie szkodziłam. Pozdrawiam :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aniaaap, Witaj na forum. :D Czuj się z nami dobrze.

Twoje posty i posty Mada przeniosłam do działu nerwica lękowa, wątku Objawy nerwicy, wszystko o objawach!!!.

Mad_Scientist, Twoje posty też przeniosłam do w/w wątku.

 

olala, Witaj!

Podziel się tą wiadomością z użytkownikami tego forum w odpowiednim dziale i wątku Kroki do wolności lub psychoterapia działa, czekam na każdego postaz waszą opinią:

 

psychoterapia-dziala-czekam-na-ka-dego-posta-z-wasza-opinia-t4853-1092.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×