[KOCBOROWO]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: UWAGA!!szpital psychiatryczny czyli kocborowo

przez nieboszczyk 24 wrz 2010, 13:00
brokenwing napisał(a): Co byleś tam ????? tam gdzie ten link nam pokazuje ???? za ch** a nie wierze .
A co do szpitala który opisuje ,bylem tam dwukrotnie i za każdym razem ratowali mi życie .

[Dodane po edycji:]

nieboszczyk, noszszsz kuźwa ...nie śpiewam inaczej..a właśnie jestem w takiej sytuacji

tam gdzie byłem pacjenci żyli w takich warunkach jak w tu pokazanej fermie żyją kury z chowu klatkowego,pacjenci nosili pieluchy żeby nie przeszkadzali personelowi wychodząc do kibla tak jak te kury zdychają we własnych gównach a personel do złudzenia przypominał tych co obcinają dzioby,nogi kurom i siłą wtłaczają je do ciasnych klatek i sondą wciskają im paszę z padlin.rodzinka niechce niedorobionego a państwo nie będzie utrzymywało obcego nieproduktywnego i niewydajnego więc mają głęboko w dupie i robią wszystko żeby był wielki zysk najmniejszym kosztem.tam złapałem takie choroby których na wolności nigdy bym nie złapał.
http://www.youtube.com/watch?v=ILwmMRfCMWY
oto kolejny obrazowy przykład podobieństwa tamtejszych warunków i jak wygląda życie w szpitalu dla wariatów więc nie słodzcie jak to wam było cudownie i jacy byli mili,uprzejmi,uczynni i jak wam pomogli.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Zenonek 24 wrz 2010, 14:07
nieboszczyk,

dobra wiemy juz, wiesz lepiej niz wszyscy inni OK

przez brokenwing 24 wrz 2010, 16:36
nieboszczyk, Polskiej służby zdrowia ,nie stać na pieluchy dla pacjent ...to drogi towar . Proszę o wskazanie tego miejsca kaźni inaczej uważam Cie za wstrętnego kłamczucha .
Z racji moich problemów ,znam mnóstwo ludzi ..którzy przebywali w rożnych szpitalach ...jedni mają wspomnienia dobre drudzy złe ...ale nawet Ci ze złymi ,twierdzą ze im pomagali i opiekowali się nimi . Chce wiedzieć gdzie jest ten zakład o którym piszesz....W twojej wyobraźni ? Czt w jakimś fizycznym miejscu ?
brokenwing

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 24 wrz 2010, 20:51
to było na srebrzysku.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez nieboszczyk 25 wrz 2010, 13:21
Amon_Rah napisał(a):nieboszczyk, g....o tak naprawdę wiesz o pobycie w szpitalu. Bo nigdy w żadnym nie byłeś. Pokazujesz nam tu jakieś filmiki z youtuba o kurach i trzodzie chlewnej i co to niby w ogóle ma wspólnego ze służbą zdrowia? Mam wrażenie, że postawiłeś sobie za cel wystraszyć ludzi przed pójściem do szpitala, ukuwając jakąś teorię spisku bez ładu i składu, wciąż tylko podając za przykład te nieszczęsne kury i prosiaki, więc prosimy o KONKRETY: okres pobytu, adres zakładu, fakty, które się tam działy.
Inaczej nie ma o czym rozmawiać, a wszystkie Twoje posty wylądują w koszu.

nigdy w żadnym nie byłem?otóż byłem 4 razy,w tym raz siedziałem cały rok.służba zdrowia tak się przejmuje swoimi podopiecznymi jak ci hodowcy przejmują się swoim inwentarzem.pielęgniarki sobie piją wino,kawkę,jedzą ciasteczka a obok pacjenci głodują,leżą w kałuży własnych odchodów,wyją z bólu.ja nie mogłem mieć nawet butów ani własnych ubrań,nosiłem tylko piżamę w niebieskie pasy,większość czasu pobytu musiałem leżeć w łóżku,jak chciałem wstać z łóżka to zamykali mnie na klucz,na moich oczach inni pacjenci wykrzykiwali,śpiewali po nocach,zjadali gumki do ołówka,jednemu podczas zastrzyku igła się złamała i została w pośladku,biegał nago po korytarzu a z tego pośladka lała się krew,inny mdlał co chwilę.z tego co zauważyłem to im dłużej ktoś tam musi siedzieć tym gorzej personel go traktuje.właśnie najgorzej kończą ci którzy są rozpaczliwie samotni,nie mogą się zatrudnić i nie mają żadnych układów,są zapomniani.czyli ich życie wygląda tak jak życie tych kur hodowlanych czy prosiaków.to nie szpital tylko przemysł a jedyna różnica to że kury znoszą jajka,prosiaki dają mięso a pacjenci znoszą ból,zastrzyki tak bez końca,testuje się na nich różne leki.

przez nieboszczyk 25 wrz 2010, 14:12
to było 22 lata temu.jeśli tak miło wsponimasz srebrzysko mimo że niemasz rodzinki to musisz być zdolna do pracy i mieć znajomych,przyjaciół bo musisz mieć kogoś kto poda ci szklankę wody kiedy coś ci się stanie.

przez brokenwing 25 wrz 2010, 15:11
nieboszczyk, wiec przestań ,żyć jedynie wspomnieniami z przed ćwierćwiecza .Takich szpitali już nie ma .
Szczerze to nie chce mi się wierzyć ze 22 lata temu tak było ...mam siostrę chora na schizofrenie od ponad 25 lat ,przez ten cały czas widziałem .Wiele ,ale nigdy takich koszmarnych warunków .dodatkowo ,jeszcze przed moim urodzeniem ,ojciec miał poważny wypadek w pracy(czaszka rozwalona jak cholera) leczył się psychiatrycznie i neurologiczni ,z powodu alkoholu następowały pogorszenia i lądował w szpitalach . Sam tez byłem .I nigdy,przenigdy nie spotkałem sie z takim barbarzyństwem o którym piszesz . Ile miałeś wtedy lat ? Znaczy 22 lata temu . Czy te wspomnienia to nie młodzieńcza konfabulacja ?
brokenwing

przez Zenonek 25 wrz 2010, 15:41
nieboszczyk,

22 lata temu to karmili tylko Chlorpromazyna.

Chociaz i tak jestem przekonany, ze wyolbrzymiasz lub po prostu trafiles na zly czas...

Obecnie psychiatria ma dostep do bardzo wielu lekow, nie jest juz tak zle...

Na co sie leczyles/ leczysz ?

przez Misiek_NL 25 wrz 2010, 17:09
nieboszczyk, Może to była izba wytrzeźwień ?? ;) Nie chce mi się wierzyć w to co piszesz o tym szpitalu... Chociaż za dawnych czasów to się pewnie różne rzeczy działy...
Misiek_NL

przez słońce_nie_wzejdzie 25 wrz 2010, 17:50
Misiek_NL +1 w uznaniu celności :D
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez Helvetti 25 wrz 2010, 18:11
Mi też jakoś nie chce się wierzyć, a też bylam na srebrzysku.
got a date with suicide.

przez nieboszczyk 26 wrz 2010, 13:35
wszystko zależy od kwalifikacji pacjenta i od jego sytuacji życiowej.tylko od tego czy kogoś ma kto go przygarnie.dlatego też nawet jeśli zaistnieją rzeczywiste zaostrzenia choroby,pacjent będzie stanowił zagrożenie dla siebie względnie innych lub popadnie w nałogi to w razie okresów remisji zawsze dostanie szanse i wróci do domu.co innego kiedy pacjent jest sierotą,nie znajdzie pracy a tym samym nie wynajmie pokoju,jest rozpaczliwie samotny(w tłumie) to państwo przecież nie będzie takiego utrzymywać.wszystko właśnie zależy od długości pobytu.wielu mieszka w zakładzie do końca życia bo niema rodziny,niema przyjaciół ani znajomych i nie może porozumieć sie z innymi.czy kiedykolwiek lekarz czy pielęgniarka polubił pacjenta takiego szpitala i miał zamiar go przygarnąć pod swoje skrzydła?nawet gdyby taki lekarz czy pielęgniarka się trafił to zostanie zwolniony dyscyplinarnie za zbytnie wczuwanie się w rolę.kury też są upychane po 8 sztuk w klatce o wymiarach 50cm2 i też są w tłumie jednak jedna drugą dziobie.

przez Zenonek 26 wrz 2010, 15:15
nieboszczyk,

co teraz zazywasz ?

przez nieboszczyk 26 wrz 2010, 15:49
risset i mianserynę.mianseryna jest najlepsza bo dobrze działa na depresję

Sortuj wg