GRUPY SAMOPOMOCY,STOWARZYSZENIA- OGŁOSZENIA

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Davin 16 sie 2014, 19:27
pozytywny15, a cóż to za osóbki? :P
Davin

przez pozytywny15 16 sie 2014, 21:19
Na tę chwilę Aranjani z chłopakiem. Zgłaszajta się dalej, po co się samemu bujać z problemami , a tu ludzie co na pewno zrozumieją...
Hot Dogi x2
Leki naturalne:
Kebab z mięsem x1
Meliska, Potas, Magnez x2
Sex x 3

Chemia:
BZYKAM.... ALE NIE ŁYKAM...
Xanax spontanicznie

przez anna a. 04 wrz 2014, 11:07
DARMOWA GRUPA PSYCHOEDUKACYJNA DLA OSÓB Z ZABURZENIEM OBSESYJNO-KOMPULSYJNYM (OCD,tzw. nerwica natręctw)

Zespół psychologów i psychoterapeutów Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie zaprasza do udziału w bezpłatnej grupie wsparcia i psychoedukacyjnej dla osób cierpiących na zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (OCD, dawniej tzw. nerwica natręctw), która rusza od października br. – już teraz ogłaszamy nabór dla wszystkich chętnych, a od jesieni zapraszamy na spotkania – prosimy o wcześniejszy kontakt!

Uczestnicy będą mieli możliwość m.in:
- dowiedzenia się więcej na temat objawów, mechanizmów i sposobów leczenia OCD
- otrzymania wsparcia emocjonalnego
- przepracowania negatywnych emocji
- poszerzenia sieci kontaktów społecznych
- podzielenia się doświadczeniami związanymi z OCD
- poszukiwania wspólnych rozwiązań w trudnych sytuacjach i radzenia sobie z objawami na co dzień.

Psycholodzy prowadzący grupę nie są jej liderami, ich zadaniem jest służenie wiedzą na temat mechanizmów psychologicznych, udzielanie wsparcia uczestnikom spotkań oraz informowanie o możliwościach otrzymania specjalistycznej pomocy.
Spotkania grup wsparcia nie są terapią grupową.

Telefon: 732 632 263

www.centrum-poznawcze.pl

E-mail: info@centrum-poznawcze.pl lub zakładka: KONTAKT.

UWAGA! Aby grupa ruszyła, musi zgłosić się minimum 5-6 chętnych osób.

Zapraszamy serdecznie!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aga2004 09 lut 2015, 19:09
Dzień Dobry Drogi Forowiczu.
Dziś jestem tu po raz pierwszy jako prawowity członek społeczności. Oczywiście jak część z Was wolałabym należeć do społeczności pt. "wszystko mogę i nic mi nie jest". Życie wyznacza czasami inne ścieżki. Od pięciu lat leczę się farmakologicznie na stany depresyjne i lękowe. Wydarzenia z ostatniego roku pogłębiły moje dolegliwości do tego stopnia, że nie byłam w stanie przez 3 miesiące wstać z łóżka bez zewnętrznego impulsu (czyt. rodzina). Dziś mam zwiększoną dawkę leków i intensywną terapię w szpitalu. Jest coraz lepiej. A ja wierzę, że pokonam tę malarię XXIw
Ale nie o tym chciałam pisać.
Kiedy w styczniu miałam już na tyle siły aby prosić o pomoc, ku mojemu zaskoczeniu nie znalazłam żadnego stowarzyszenia, grupy wsparcia itp. dla osób z depresją.
To ogromnie mnie zaskoczyło, biorąc pod uwagę, że ok 30% populacji zmaga się ze stanami depresyjnymi.
Dlatego też wspólnie z koleżanką (która ma podobną historię do mojej) postanowiłyśmy założyć stowarzyszenie które miałoby pomagać w powrocie do życia w społeczeństwie, rodzinie oraz zawodowego.
Serdecznie zapraszam Cię do udziału w tym projekcie. Może dziś już widzisz sens we wzajemnej pomocy a może go nie widzisz ale nie masz nic do stracenia, a może po prostu brakuje Ci siły. Jeżeli odzyskałeś siły, podziel się tym z innymi. Jeżeli możesz pomóc jako ekspert, dołącz i daj się poznać z najlepszej strony. Stwórzmy wspólnie miejsce gdzie można po prostu się wygadać ale też poćwiczyć, odkryć talent, uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez lekarzy i psychologów, nawet znaleźć pomoc prawną w sytuacji rozwodu czy alimentów, uzyskać pomoc w znalezieniu pracy.
Liczę na Twój udział.
Jeżeli brakuje Ci jeszcze informacji lub już wiesz jaką decyzję podjąć proszę o kontakt na adres email : excineribus@wp.pl.
Liczę na Was

przez ZbigniewK 16 cze 2015, 12:19
Zapraszam na bezpłatne konsultacje psychologiczne, psychoterapeutyczne dla DDA i nie tylko.

W ramach oferty: jedno - dwa spotkania 50 minutowe o charakterze konsultacyjnym.
Jeżeli:
• dręczy Cię niskie poczucie własnej wartości, poczucie winy, lęk
• masz poczucie braku perspektyw, beznadziei, wewnętrznej pustki, smutku
• uciekasz od życia w wirtualny świat, uzależnienie, pracę
• trudno Ci się cieszyć z prostych, codziennych spraw, odczuwać radość i zadowolenie z siebie
• trudno Ci nawiązać bliskie, intymne relacje z innymi, zaufać, czujesz się samotny, inny
• czujesz bezradność, zagubienie w nowej, kryzysowej sytuacji
• chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie
Podczas konsultacji możesz sprawdzić, doświadczyć i dowiedzieć się:
• jak wyglądają spotkania z psychologiem, na czy polega psychoterapia, i jakiej formy pomocy potrzebujesz
• miejscach, specjalistach, różnych sposobach pracy terapeutycznej. Mogę pomóc wybrać Ci, skuteczne i adekwatne, do zgłaszanego problemu, sposoby jego rozwiązania
• z jakiego rodzaju pomocy, wsparcia możesz najlepiej skorzystać
• jakie jest źródło doświadczanych trudności i jakie są sposoby na trwałą zmianę
• jakie kroki i decyzje możesz podjąć, aby zmienić swoje życie

Zapraszam na jedno - dwa spotkania konsultacyjne. Czas trwania - 50 minut. Jedyna opłata to 15zł, za jedną konsultację, za wynajęcie gabinetu.
Zapisy: Telefon: 692-910-866; mail: terapiadda@op.pl

Miejsce: Stowarzyszenie Od-Do, Warszawa, ul. Siedmiogrodzka 5 kl. II domofon 9.

Nazywam się Zbigniew Kołakowski. Mam 37 lat. Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem, edukatorem seksualnym i trenerem. Od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików (DDA) i dorosłymi pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych. Jako trener - od 2013 roku przeprowadziłem ponad 400h warsztatów, szkoleń i treningów dla osób dorosłych. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy, jako psycholog szkolny, z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną, a także pochodzącą z rodzin dysfunkcyjnych.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, zapraszam na strony: www.terapiadda.pl oraz www.od-do.org

przez ZbigniewK 19 lis 2015, 17:26
Witam,
i zapraszam na konsultacje, terapię indywidualną osoby, które:
• rozpoznają u siebie syndrom DDA/DDD
• współuzależnione
• uzależnione od substancji psychoaktywnych, pracy, komputera
• poszukują wsparcia w trudnej, kryzysowej sytuacji życiowej: rodzinnej, zawodowej
• doświadczają żalu po stracie np. bliskiej osoby
• zainteresowane są własnym rozwojem, zrozumieniem siebie

Zbyszek Kołakowski – psycholog, pedagog, edukator seksualny, terapeuta specjalizujący się w pracy z DDA.
Zapraszam na stronę: http://www.terapiadda.pl
e-mail: terapiadda@op.pl
telefon: 692 910 866

Konsultacje i terapię prowadzę w:
Stowarzyszenie OD-DO, Warszawa, ul Siedmiogrodzka 5 kl.II, domofon 9
Pracownia na Uboczu – Psychologiczna Pracownia Konsultacyjno – Wychowawcza Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Warszawa, ul Na Uboczu 22, tel. 22 6486175 lub kontakt bezpośredni: 692910866
dyżur: środy 15.30 – 20.30 – po wcześniejszym umówieniu
Zapraszam

Sortuj wg