[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Psychoterapueta w Szczecinie

przez bojkotek 16 gru 2014, 13:32
Nie wiem już gdzie zadać to pytanie, więc zakładam temat tutaj...
Proszę, naprawdę kurde mocno, polećcie kogoś, jeśli mieliście styczność, w Szczecinie. Ja już od 3 miesięcy szukam po internetach i nie mogę się zdecydować, mało ich jest, tych certyfikowanych...

[SZCZECIN]

przez hewlot 24 lut 2015, 15:25
Hej, mam pytanie do osób, które polecały panią Ulę Kuśmierz - jak oceniacie wizyty u niej? I czy ona nadal pracuje? Bo coś ktoś ostatnio pisał, że jest na urlopie macierzyńskim.. Jesli nie ona, to kogo polecacie? Zależy mi raczej na terapeutce, niż na terapeucie.

Proszę o szybkie opinie, gdyż w piątek idę do psychiatry w zipie do pani Podbielskiej i będę prosił o skierowanie na psychoterapię, najlepiej do Pani Kuśmierz, ale jeśli akurat nie byłoby możliwości do niej, to kogo polecacie?

[SZCZECIN]

przez Artemizja 24 lut 2015, 15:36
Hej, mam pytanie do osób, które polecały panią Ulę Kuśmierz - jak oceniacie wizyty u niej? I czy ona nadal pracuje? Bo coś ktoś ostatnio pisał, że jest na urlopie macierzyńskim.
Ja pisałam. Pani Ula miała przerwę od czerwca zeszłego roku. Czy już wróciła do pracy - tego nie wiem. Wystarczy zadzwonić do ZIP-u i zapytać ;) Chodziłam do Niej ponad dwa lata i wyciągnęła mnie praktycznie ze wszystkiego. Po 9 miesiącach od zakończenia terapii mam się świetnie. To o czymś świadczy ;) Niemniej jednak zaznaczam, że nie każdemu może odpowiadać to samo, dlatego nie traktuj wpisów na Forum jako decydujących przy wyborze psychoterapeuty. Tak naprawdę to loteria.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[SZCZECIN]

przez hewlot 28 lut 2015, 00:32
Hej, byłem dzisiaj u dr Podbielskiej (psychiatra), bardzo sympatyczna, miła, było całkiem bezstresowo. Zapisała mi Cipramil 20mg dziennie, ale obawiam sie skutków ubocznych, m.in. PSSD czy czegoś takiego, czy macie może jakieś pojęcie o takich lekach? Naczytałem się dziś dużo relacji ludzi po lekach i jestem trochę zaniepokojony.

Co do Pani Kuśmierz - w rejestracji dowiedziałem się, że będzie przyjmowała od marca, ale tylko prywatnie, nie wiem dlaczego... :<< Bardzo się tym zmartwiłem, gdyż w przypadku płatnych wizyt stać by mnie było może na 3-4 wizyty i tyle, a to za mało. Dostałem od psychiatry skierowanie do psychoterapeuty (nie wiem jakiego dostanę, poprosiłem o kobietę, mam nadzieję, że dobrze trafię), wizytę kontrolną chyba będę miał za miesiąc jakiś, natomiast na terapię "trzeba będzie dłużej poczekać", może nawet kilka miesięcy :/ Psychiatra proponowała mi terapię grupową, ale raczej nie dałbym rady, wolę indywidualną, przynajmniej na początek.

[SZCZECIN]

przez Artemizja 28 lut 2015, 00:59
Co do Pani Kuśmierz - w rejestracji dowiedziałem się, że będzie przyjmowała od marca, ale tylko prywatnie,
Szkoda, bo pacjenci na tym stracą. Może to tylko tymczasowa opcja i po jakimś czasie znów zacznie przyjmować na NFZ.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

[SZCZECIN]

przez MadGregor 03 mar 2015, 22:13
Hej! Może któreś z Was wyrabiało u nas ostatnimi czasy książeczkę sanepidowską. Interesują mnie informacje dotyczące aktualnej ceny tej usługi, streszczenie i refleksje z samej procedury ;)
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

[SZCZECIN]

przez Artemizja 03 mar 2015, 22:47
MadGregor, już Ci mówię jak to wyglądało, jak jeszcze pracowałam w szczecińskiej przychodni. Po pierwsze, badanie kału. Pobierasz pojemniki w przychodni bądź w aptece, zbierasz próbki z trzech dni, przynosisz do laboratorium, płacisz 96 zł i czekasz do dwunastu dni roboczych na wyniki. W międzyczasie zgłaszasz się po skierowanie na RTG klatki piersiowej - koszt 35 zł( no chyba, że było robione w ciągu ostatnich dwóch lat) i idziesz do placówki, z która dana przychodnia ma podpisaną umowę. Wyniki prześwietlenia otrzymujesz w tym samym dniu bądź na dzień następny. Mając już wyniki badania kału i prześwietlenie, umawiasz się do lekarza medycyny pracy na podbicie książeczki - koszt 50 zł. Jeśli nie masz książeczki, możesz ją kupić w przychodni - koszt 7 zł. I to tyle. Być może ceny nieznacznie poszły w górę, ale procedura się raczej nie zmieniła ;)

Administrator

[SZCZECIN]

przez MadGregor 04 mar 2015, 11:34
Artemizja, A dziękuję Tobie za szczegółowy raport i o tyle cenny, że należałaś do branży :smile:
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

[SZCZECIN]

przez Artemizja 04 mar 2015, 20:35
MadGregor, nie ma sprawy ;)

Administrator

[SZCZECIN]

przez lukk79 05 mar 2015, 20:00
Artemizja napisał(a):
Co do Pani Kuśmierz - w rejestracji dowiedziałem się, że będzie przyjmowała od marca, ale tylko prywatnie,
Szkoda, bo pacjenci na tym stracą. Może to tylko tymczasowa opcja i po jakimś czasie znów zacznie przyjmować na NFZ.

pani Ula nim poszła na macierzyński mówiła, że będzie przyjmować od lipca w ZIP, może się zmieniło.
Pierwszy Romantyk Forum

[SZCZECIN]

przez Trida 11 mar 2015, 12:49
Hej :)
Byłam już dwa razy na wizycie u Pani Podbielskiej (musiałam zmienić lekarza, ze względu na wyjazd Pana Pastuszki).
Ciepła osoba. BARDZO spokojna, taka delikatna ale też mało konkretna. Niestety.
Kontynuuje to, co przepisał mi poprzedni lekarz choć jak trzeba było zwiększyła dawkę leku.
Takie mieszane uczucia.

[SZCZECIN]

przez lukk79 13 mar 2015, 09:50
hewlot napisał(a):Dostałem od psychiatry skierowanie do psychoterapeuty (nie wiem jakiego dostanę, poprosiłem o kobietę, mam nadzieję, że dobrze trafię), wizytę kontrolną chyba będę miał za miesiąc jakiś, natomiast na terapię "trzeba będzie dłużej poczekać", może nawet kilka miesięcy :/ Psychiatra proponowała mi terapię grupową, ale raczej nie dałbym rady, wolę indywidualną, przynajmniej na początek.

szczerze mówiąc to proponowanie terapii grupowej przez pracowników ZIP jest dość nie w porządku ponieważ jest to dośc mocno na zasadzie "lepsze coś niż nic". Moim zdaniem nie powinni proponować takiej terapii tylko dlatego, że na indywidualną jest długi czas oczekiwania. Nie twierdzę, że terapia grupowa jest do niczego ale niestety wygląda to właśnie tak jak opisałem. Czasem chyba lepiej by było po prostu powiedzieć, że taka terapia nie jest dla każdego i zaproponować szukanie pomocy gdzie indziej lub czekać na swoją kolej. Korzystam z terapii grupowej w ZIP od kilku miesięcy.
Pierwszy Romantyk Forum

[SZCZECIN]

przez guernone 24 mar 2015, 14:29
Hejo, czy ktoś posiada namiar na psychoterapeutę przyjmującego na NFZ pracującego w nurcie psychodynamicznym? Ważne, aby był to stabilny ośrodek, bo potrzebuję terapii raczej kilkuletniej. Terminy są jakie są... ale może jednak coś gdzieś uda się wyhaczyć. Szczecin.
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

[SZCZECIN]

przez Kalebx3 24 mar 2015, 16:19
szczerze mówiąc to proponowanie terapii grupowej przez pracowników ZIP jest dość nie w porządku ponieważ jest to dośc mocno na zasadzie "lepsze coś niż nic".

- to się Ekipa ZIP-u wzięła na sposób .Lecimy hurcikiem ,,, a za każdego "nieuleczalnego " jełopa kasa z NFZ cieplutka i taka sama . W dodatku nie trzeba czekać latami w kolejce ,żeby dostać się do pomocnika dusz .
Teraz będziemy czekać miesiącami , poznamy nowych kolegów i koleżanki , słowem szybciej wyzdrowiejemy .
A nie wiesz Lukk czy jak zajęcia będą trwały po kilka godzin , to będzie można załapać się na suchy prowiant od Zip-u ? Bo na Odwyku dawali apu ( bo głodny alkoholik może zawsze zapić ), a głodny nerwicowiec ,,, zabić muchę co najwyżej .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg