[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Szczecin]

przez zbyt.smutny 29 maja 2014, 22:50
A da się skierowanie zdobyć inaczej niż od rodzinnego? Z pewnych powodów po prostu nie mogę do niego iść w takiej sprawie.
zbyt.smutny

[Szczecin]

przez Artemizja 29 maja 2014, 22:51
zbyt.smutny, od psychiatry.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

[Szczecin]

przez zbyt.smutny 29 maja 2014, 22:56
Aha, a do psychiatry mam rozumieć można iść bez niczego?
zbyt.smutny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Szczecin]

przez Artemizja 29 maja 2014, 22:57
zbyt.smutny, zgadza się.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

[Szczecin]

przez zbyt.smutny 29 maja 2014, 22:59
No dobra, to poproszę jeszcze namiary na psychiatrę który da mi możliwość pójścia do psychologa z NFZ.
zbyt.smutny

[Szczecin]

przez Artemizja 29 maja 2014, 23:07
zbyt.smutny, może spróbuj w ZIP-ie? Tam przyjmują również na NFZ i z tego, co słyszałam psychiatrów mają dobrych. Korzystałam w ZIP-ie z psychoterapii na NFZ i jestem bardzo zadowolona. Natomiast z usług psychiatrów osobiście nie korzystałam, więc nie mogę się w tej kwestii jednoznacznie wypowiedzieć.

Administrator

[Szczecin]

przez lukk79 30 maja 2014, 11:12
ja byłem u psychiatry w przychodni na ul. 3-go Maja w WOMP, chyba każdy może się tam zarejestrować, od niego dostałem skierowanie

-- 30 maja 2014, 11:12 --

poza tym w ZIPie psychiatra też przyjmuje dośc szybko
Pierwszy Romantyk Forum

[SZCZECIN]

przez Kalebx3 30 maja 2014, 11:57
poza tym w ZIPie psychiatra też przyjmuje dośc szybko

- nie mniej niż raz na 3 tygodnie,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

[SZCZECIN]

przez Trida 21 sie 2014, 14:44
Hej, podbiję znów temat.
Byłam ostatnio w ZIPie - u Pana Mizgierta.
NIE POLECAM.
Wyszłam z płaczem.
Pan wiedział WSZYSTKO lepiej ode mnie, moje problemy bagatelizował, jeden z poważniejszych 'wyśmiał' (parsknął lekko pod nosem).
Leków mi przepisać nie chciał za to dał numer do super psychoterapeuty (dość drogiego), który okazał się jego szefem.

Ogólnie jak chciałam zakończyć konwersację, powiedziałam, ze siedzenie tu to strata naszego czasu Pan Mizgiert stwierdził, ze to ja tracę czas, on ma za mnie płacone ;)

Czy możecie polecić kogoś bardziej kompetentnego...? Najlepiej na NFZ, bo jak miałabym prywatnie trafić na kogoś takiego jak opisany przeze mnie Pan wyżej to ekhem...

[SZCZECIN]

przez hanails 24 sie 2014, 11:00
Trida napisał(a):Czy możecie polecić kogoś bardziej kompetentnego...? Najlepiej na NFZ, bo jak miałabym prywatnie trafić na kogoś takiego jak opisany przeze mnie Pan wyżej to ekhem...

dr Agata Lisiecka
Przyjmuje też w ZIPie w poniedziałki i czwartki.
Zawsze czuję się bardzo zaopiekowana przez Panią Doktor, interesują ją najmniejsze fakty z życia, nie wylicza czasu na wizytę, jeśli masz u niej siedzieć 2h to będziesz siedział.
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

[SZCZECIN]

przez Kalebx3 24 sie 2014, 14:03
dr Agata Lisiecka

owszem wieje od niej ciepłem i empatią ,,, ale osobiście wolałbym sie u niej nie leczyć .Co komu pasuje oczywiście .
Swego czasu zaordynowała mi na moja NN 60 mg fluoksentyny . Ja juz po 20 mg dostaję takiej pośpiechoszajbca , że po 60 mg umarłbym pewnie na zawał mózgu ;) . Nie twierdzę ,że jej metody wysokich dawek sa złe ,,, jednak nie mi takie armatnie uderzenia prosto w środek seeeerca.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

[SZCZECIN]

przez Trida 27 sie 2014, 12:08
Super, dziękuję.
Postaram się umówić.

heh... za długo z tym zwlekałam :/

[SZCZECIN]

przez hanails 27 sie 2014, 15:11
Kalebx3 napisał(a):
dr Agata Lisiecka

owszem wieje od niej ciepłem i empatią ,,, ale osobiście wolałbym sie u niej nie leczyć .Co komu pasuje oczywiście .
Swego czasu zaordynowała mi na moja NN 60 mg fluoksentyny . Ja juz po 20 mg dostaję takiej pośpiechoszajbca , że po 60 mg umarłbym pewnie na zawał mózgu ;) . Nie twierdzę ,że jej metody wysokich dawek sa złe ,,, jednak nie mi takie armatnie uderzenia prosto w środek seeeerca.

To zupełnie nie podobne do Pani Dr . Musiałeś chyba trafić na zły dzień :P Przykro mi, że tak trafiłeś, ale ja ze swojego przykładu mogę powiedzieć, że Pani Dr bardzo uważa z dawkami leków. Moje leczenie zaczynała od dziecięcej dawki 10 mg/d hydroksyzyny... Dzisiaj przekonuje mnie do schodzenia z wysokich szpitalnych dawek leków, tylko ja nie mam odwagi na razie.
W każdym razie co pacjent to i inna opinia ;)
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

[SZCZECIN]

przez Trida 28 sie 2014, 08:09
Hej wszystkim :)
Zarejestrowałam się wczoraj do Pani Dr. Elżbiety Prajs.
Co prawda prywatnie, ale sensowne terminy do jakiegoś konkretnego lekarza to są dopiero na koniec września. Do Pani Prajs idę 4 września, także na pewno podzielę się z Wami spostrzeżeniami po wizycie.

Sortuj wg