WARSZTATY,SZKOLENIA,KURSY-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Bezpłatne warsztaty on line

przez Ori2711 30 gru 2010, 14:07
Witajcie

Kiedyś co roku na jesień miałam mega jazdy depresyjne i bez fluoksetyny nie dawałam rady wstawać z łóżka... męczyłam sie przez 6 lat a moje życie było niczym równia pochyła... w zeszłym roku sięgnęłam dna i w związku z bardzo trudną sytuacją zyciową myślałam, że to już koniec... życie straciło sens...

i wtedy kiedy odebrano mi już wszystko i nie miałam nic do stracenia, postanowiłam spróbować się podźwignąć i zacząć żyć... jezu jak było mi trudno to tylko Ja wiem, były dni na plus, ale i nawroty czarnej rozpaczy i bezsensu... w końcu udało mi się wyjśc i stanąc na własnych nogach, uporządkowałam swoje życie i chcę pomóc innym, którzy przechodzą przez piekło.

Postanowiłam stworzyć bloga i w formie warsztatów przekazać metody, mechanizmy dzięki którym podniosłam się z tej otchłani. Jeśli to komuś pomoże to fajnie, będę cieszyć się Waszym szczęściem.

Ponieważ tylko tutaj mogę umieścić linki do mojego bloga, więc stworzyłam ten temat aby pomóc dotrzeć każdemu kto tu zajrzy na moje bezpłatne warsztaty, szkolenia i porady.

To jest mój blog http://www.annamariadebniak.pl gdzie dzielę się swoją pasją, min. szkoleniami motywacyjnymi.

To są linki do pierwszych trzech wykładów motywacyjnych, dostęp do tych trzech nagrań jest darmowy i mozna tam zobaczyc co robię.
http://annamariadebniak.pl/2010/12/na-z ... yscypliny/
http://annamariadebniak.pl/2010/12/lek- ... c-trzecia/

Raz w tygodniu, w każdy piątek o 20stej, w tym wirtualnym pokoju konferencyjnym - http://szkolenia.ff24.eu/ori2711 , odbywają się moje wykłady. Wstęp wolny. Każdy kto ma ochotę może przyjśc i posłuchać oraz uczestniczyć w zajęciach, można też zapraszać znajomych oraz na koniec każdego spotkania można na czacie zadawać pytania :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany tym co robię i chciałby uzyskać więcej informacji, proszę o kontakt:
mail - annamaria.debniak@gmail.com
skype - Ori2711

pozdrawiam i mam nadzieję, że spodobają się Wam moje działania.
Ania
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio edytowano 30 gru 2010, 14:45 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono posty.

Wewnętrzne Dziecko- warsztat rozwoju osobistego- Łódź

przez twojpsychologlodz.pl 14 sty 2011, 00:38
Zapraszamy serdecznie, są jeszcze wolne miejsca!
http://www.edupoint.pl/szkolenia/wewnetrzne-dziecko/

Nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo”A.Robbins
Zapraszamy na warsztat, który pomoże Ci nawiązać kontakt z twórczą,zbuntowaną, spontaniczną częścią Twojej osobowości.

Warsztat będzie okazją do zastanowienia się, w jakich sytuacjach postępujesz jak dorosły, a w jakich momentach przejawia się dziecięca natura- jak zabiegasz o miłość, wchodzisz w relacje z innymi, podejmujesz decyzje. A może Twoja mała Wewnętrzna Dziewczynka lub Chłopiec czuje się niekochana/y, porzucona/y?
W każdym z nas żyje Wewnętrzne Dziecko. I to właśnie ono jest źródłem naszej emocjonalności, kreatywności i radości.
Zajęcia mają charakter osobistej pracy nad własnymi trudnościami, warunkiem jest więc gotowość do zaangażowania i otwartości.

Cele:

* aktywizowanie wewnętrznego potencjału
* nawiązanie lepszego kontaktu z kreatywną, spontaniczną częścią osobowości
* zmiana niekorzystnych schematów zachowania
* wprowadzenie harmonii i lepszej jakości do swojego życia, przyszłości ,związków

Treści kształcenia:

* analiza własnego życia i osobowości za pomocą takich technik jak: wizualizacja, psychorysunek, praca z linią czasu
* rozmowa z Wewnętrznym Dzieckiem
* zasoby z dzieciństwa, wzorce rodzinne
* podstawowe założenia analizy transakcyjnej
* integracja metody ustawień systemowych i założeń analizy transakcyjnej- praca osobista

Adresaci:
osoby dorosłe zainteresowane problematyką
Wymiar czasu:
15 h dydaktycznych – 22,23 stycznia 2011 r. (sobota, niedziela).
Miejsce:
EduPoint, ul. Brzeźna 8 lok. 2, Łódź.
Cena:
269 zł

Re: Wewnętrzne Dziecko- warsztat rozwoju osobistego- Łódź

przez twojpsychologlodz.pl 24 sty 2011, 00:15
Kolejna edycja:
19- 20.03.2011

Inne warsztaty na:
http://www.edupoint.pl/szkolenia/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Bezpłatne warsztaty on line

przez Ori2711 25 sty 2011, 17:20
Zapraszam na piątek :)
http://www.youtube.com/user/samodyscypl ... ature=mhum

pozdrawiam
Ania

WROCŁAW- TRENING INTERPERSONALNY

przez ewan81 31 sty 2011, 22:53
:D

Warsztaty dla terapeutów DDA

przez MagdalenaSSS 11 lut 2011, 12:35
Fundacja FIRST we współpracy z Fundacją Agory i Gazetą Wyborczą w ramach
akcji społecznej „DDA – Jak skutecznie pomagać” organizuje bezpłatne
warsztaty dla terapeutów DDA.
Celem warsztatów jest pomoc specjalistom
pracującym z osobami z populacji DDA w wykorzystaniu najskuteczniejszych
metod w diagnostyce i terapii dorosłych dzieci alkoholików.

Opracowaniem programu warsztatów oraz ich realizacją zajmuje się Instytut
Psychologii Zdrowia pod kierunkiem prof. Jerzego Mellibrudy.

Partnerem programu jest Polska Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
(PARPA).

Tematyka warsztatów:

STRATEGIE PRACY PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ Z DOROSŁYMI DZIEĆMI ALKOHOLIKÓW,
U KTÓRYCH WYSTĘPUJĄ ZABURZENIA EMOCJONALNE

Warsztaty będą odbywać się 25-27 lutego oraz 11-13 marca (warsztaty są
podzielone na 2 weekendy).

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie
www.uzaleznienia-first.com

Nowe szkolenie: Żyj i bogać się!

przez silva 16 lut 2011, 18:11
Masz czasami wrażenie, że wciąż pracujesz, a pieniądze się rozpływają? Wydaje Ci się, że innym przychodzą łatwiej niż Tobie? Pragniesz się wzbogacić, ale wciąż coś stoi na przeszkodzie? A może szukasz nowych sposobów na inwestowanie posiadanych pieniędzy? Chcesz poznać tajemnice ludzi bogatych? Chcesz dowiedzieć się, dlaczego jedni się bogacą, a inni biednieją?
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno z powyższych pytań, to nasze szkolenie jest dla Ciebie:

„Seminarium żyj i bogać się”

7 głównych korzyści dla Ciebie:

1. dowiesz się dlaczego jesteś w takim a nie innym punkcie swojego życia
2. zmienisz swoje ograniczające przekonania dotyczące pieniędzy
3. zrozumiesz że najwyższy czas na to byś wziął życie w swoje ręce
4. poznasz techniki i zyskasz wiedzę która będzie pomocna w Twoich działaniach
5. znajdziesz sens swoich przyszłych działań
6. wzmocnisz pewność siebie i wiarę w to, że "możesz i potrafisz"
7. nawiążesz ciekawe kontakty i poznasz ludzi którzy tak jak Ty powiedzieli sobie "Dosyć. Czas na zmiany"

To idealny moment na zmiany – wykorzystaj go!

Seminarium odbędzie się w dniach 26-27 luty 2011r. w Lublinie.

Cena: jedyne 350 zł za 2 dni szkolenia!
PREZENT – przewidziany dla każdego uczestnika

Nie czekaj, zapisy już trwają, przyjdź i przekonaj się, że wolność finansowa nie jest tylko dla wybrańców, ale również dla Ciebie!

Kontakt:

UNLIMITED
Group Polska
ul. Orla 2/8
20-022 Lublin
Zadzwoń:
795 894 516

przez juz 16 lut 2011, 22:54
Jakies referencje? Kto prowadzi to kompletne gowno? itd... Napisz cokolwiek konkretnego
juz

przez Grzegorz On 18 lut 2011, 00:07
Następni sprzedawcy NICZEGO - pewnie po kursie NLP wierzący bezsprzecznie w to, że krokiem do ich celów jest namówienie innych do tego żeby uważali że odkryli amerykę.

Tytuł posta powinien brzmieć: Daj nam się wzbogacić na TOBIE, to tylko trzy setki ;)

To idealny moment na zmiany

Nie czekaj, zapisy już trwają, przyjdź i przekonaj się

PREZENT – przewidziany dla każdego uczestnika

Już biegnę !! :shock:

Wewnętrzne Dziecko- warsztat rozwoju osobistego- Warszawa

przez twojpsychologlodz.pl 22 lut 2011, 21:20
Wewnętrzne dziecko
http://www.edupoint.pl/szkolenia/wewnetrzne-dziecko/
"Nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo” | A.Robbins

Warsztat jest okazją do zastanowienia się nad proporcją Dziecka i Dorosłego w Tobie – jak zabiegasz o miłość, wchodzisz w relacje z innymi, podejmujesz decyzje. W jakich sytuacjach Twoja Wewnętrzna Dziewczynka lub Chłopiec czuje się niekochana/y, porzucona/y.
W każdym z nas żyje Wewnętrzne Dziecko. I to właśnie ono jest źródłem naszej emocjonalności, kreatywności i radości.
Zajęcia mają charakter osobistej pracy nad własnymi trudnościami, warunkiem jest gotowość do zaangażowania i otwartości.

Korzyści:

* Zaktywizujesz wewnętrzny potencjał
* Nawiążesz lepszy kontakt z kreatywną, spontaniczną częścią osobowości
* Zmienisz niekorzystne schematy zachowań na takie, które będą pracować na Twoją korzyść
* Wprowadzisz harmonię i lepszą jakość do swojego życia, przyszłości, związków

Treści:

* analiza własnego życia i osobowości za pomocą takich technik jak: wizualizacja, psychorysunek, praca z linią czasu
* rozmowa z Wewnętrznym Dzieckiem
* zasoby z dzieciństwa, wzorce rodzinne
* podstawowe założenia analizy transakcyjnej
* integracja metody ustawień systemowych i założeń analizy transakcyjnej – praca osobista

Termin:
- sobota 19 marca 2011r. w godzinach 13.30- 20.00
- niedziela 20 marca 2011r. w godzinach 9.00- 17.00
Wymiar czasu:
15 h dydaktycznych

Miejsce:
EduPoint.pl, ul. Światowida 49 B lok. 2, Warszawa
Cena:
349 zł (+VAT) – przy wpłacie do 3.03
369 zł (+VAT) – przy wpłacie do 17.03
389 zł (+VAT) - wpłata po 17.03 (jeśli będą wolne miejsca)

Uwaga!- zajęcia odbywają się, kiedy zbierze się grupa min. 6 osób. Liczba osób w grupie: 6-12.

KONTAKT: info@edupoint.pl
607 685 156

-- 06 mar 2011, 13:08 --

UWAGA!
TYLKO przy zgłoszeniu i wpłacie w dniach 7-8 marca br.- przy zgłoszeniu minimum dwóch osób- pierwsza osoba płaci 100% ceny, pozostałe- tylko 50 %!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Kurs Samokontroli metodą Silvy

przez silva 28 lut 2011, 17:13
KIERUNEK – SUKCES!

Pragniesz zdobywać w pracy najwyższe noty? Chcesz osiągać sukces? Nauczymy Cię technik, które pozwalają na wykorzystanie nieograniczonego potencjału tkwiącego w Tobie samym.

Zapraszamy na Kurs Samokontroli Umysłu Metodą Silvy, który odbędzie się w dniach: 18-20 Marca 2011 w Radomiu i 8-10 Kwietnia w Lublinie
Techniki, których uczymy na kursie pomogą Ci w:
rozwijaniu intuicji przy podejmowaniu ważnych decyzji w biznesie,
redukcji napięć wewnętrznych i nadmiernego stresu,
efektywnym rozwiązywaniu problemów

Wykorzystaj pozytywny sposób myślenia dla osiągnięcia satysfakcji życiowej!
Zainwestuj w swój rozwój!
Zapisy trwają. Zgłoś się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona.

Termin i miejsce: 18- 20 Marca 2011 w Radomiu i 8-10 Kwietnia w Lublinie
Wykłada; Marian Jeżewski
Więcej na: http://www.unlimitedgroup.pl oraz http://www.sdc.biz.pl
Informacje: e-mail. silva@unlimitedgroup.pl tel. 795 894 516
Liczba miejsc jest ograniczona.
Ostatnio edytowano 28 lut 2011, 17:15 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono do Ofert.

Zapraszamy na bezpłatny warsztat poświęcony problematyce DDA

przez admar 28 lut 2011, 18:49
Zapraszamy na kolejny bezpłatny warsztat w ramach kampanii na rzecz leczenia alkoholizmu "Leczmy-alkoholizm.org".

Warsztat jest przeznaczony dla wszystkich którzy mają osobiste doświadczenia wychowywania się w rodzinie dysfunkcyjnej a dziś, będąc dorosłymi ludźmi borykają się z rozmaitymi trudnościami i problemami życiowymi ale także dla osób, które pragną lepiej zrozumieć bliskich, których ten problem dotyczy.

Celem warsztatu jest dostarczenie wiedzy na temat problematyki, także rozwianie funkcjonujących mitów. Będzie również okazją do pracy uczestników nad rozpoznawaniem własnych trudności, problemów w różnych obszarach obejmujących samopoczucie, funkcjonowanie w rolach społecznych, na gruncie zawodowym, w związkach partnerskich.

Określenie trudności jest często pierwszym krokiem do zmiany – warsztat pomoże również rozpoznać i wzmocnić motywację do zmiany oraz wiarę w to, że jest możliwe inne, bardziej satysfakcjonujące życie.

Warsztat odbędzie się 15 marca 2011r. w godz. 17.00 - 20.00. Zapraszamy osoby pełnoletnie.

W celu zapisu proszę o rezerwację miejsca kontaktując się z Ośrodkiem „POLANA” od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 20.00 pod numerem telefonu 22 825 00 45.
Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronie kampanii: http://www.leczmy-alkoholizm.org

Obrazek

-- 17 mar 2011, 19:43 --

W związku ze sporym zainteresowaniem postanowiliśmy na Waszą prośbę zorganizować dodatkowy warsztat który odbędzie się 22 marca 2011r.

Warsztat odbędzie się w Warszawie 22 marca 2011r. w godz. 18.00 - 21.00. Zapraszamy osoby pełnoletnie.

W celu zapisu proszę o rezerwację miejsca kontaktując się z Ośrodkiem „POLANA” od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 20.00 pod numerem telefonu 22 825 00 45.

Więcej informacji na stronie kampanii: http://www.leczmy-alkoholizm.org/bezplatny-warsztat-dda-2.html

-- 17 mar 2011, 19:45 --

W związku ze sporym zainteresowaniem postanowiliśmy na Waszą prośbę zorganizować dodatkowy warsztat który odbędzie się 22 marca 2011r.

Warsztat odbędzie się w Warszawie 22 marca 2011r. w godz. 18.00 - 21.00. Zapraszamy osoby pełnoletnie.

Więcej informacji na stronie kampanii: http://www.leczmy-alkoholizm.org/bezplatny-warsztat-dda-2.html

-- 17 mar 2011, 19:46 --

Ostatnio edytowano 28 lut 2011, 21:55 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do "ofert"

Kurs duchowego uzdrawiania

przez silva 01 mar 2011, 15:06
KURS DUCHOWEGO UZDRAWIANIA

" Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje "
Paulo Coelho

Jak często myślisz o chwili spokoju od codziennego życia przesyconego zawrotnym tempem, pełnego stresu i nieoczekiwanych sytuacji?

Jak bardzo Twój zwariowany tryb życia oraz sytuacja w jakiej się znajdujesz niekorzystnie wpływa na stan Twojego organizmu, psychiki oraz ducha?

W dzisiejszych czasach każdy potrzebuje chwili pełnego spokoju - TY również. Jak deszcz potrzebny jest roślinom, tak człowiek potrzebuje wyciszenia do osiągnięcia wewnętrznego spokoju oraz odnowienia wiary w sens życia. Są to dwa główne i najbardziej cenne efekty jakie może dać Ci kurs Duchowego Uzdrawiania.

Duchowe uzdrawianie to także metoda na zapobieganie chorobom. Praktykowanie powoduje zredukowanie stresu, poprawia zdrowie psychiczne i fizyczne. Efektem towarzyszącym regeneracji duchowej jest przypływ sił witalnych i uwolnienie blokad w ciele, co często powoduje natychmiastowe a czasem stopniowe uzdrowienie nawet bardzo poważnych chorób.

Poznaj powody dlaczego warto abyś i TY zaczerpnął energii jaką daje Kurs Duchowego Uzdrawiania

Współczesne czasy coraz to bardziej wymagają od nas mocnej struktury duchowej abyśmy dobrze funkcjonowali w świecie coraz to bardziej opartym na konsumpcjonizmie. Do osiągania wyznaczonych celów w życiu, niezbędny jest spokój i wytchnienie. Tylko wtedy będziesz mógł usłyszeć cichy głos pochodzący z głębi Twojej duszy, który pozwoli Ci odkryć prawidłową drogę życia i pomoże w każdego dnia, każdej nawet trudnej chwili.

Chcesz w pełni cieszyć się życiem czy żyć po to by przeżyć?

zapewne dobrze znasz odpowiedź na to pytanie, dlatego już dziś możesz podjąć decyzję o zafundowaniu sobie 2ch dni służące Twojemu wyciszeniu, odzyskaniu równowagi i "doładowaniu wewnętrznych akumulatorów"

Czym są w efektywnie wykorzystane i pełne energii dwa dni w porównaniu do tak wielu szarych dni które uciekły Ci przez palce?

Czym jest inwestycja 350 złotych w samego siebie w porównaniu ze zbyt dużą liczbą pieniędzy wypływających z Twojego portfela a nie dających Ci żadnych osobistych korzyści?

Termin: 5-6 III 2011
Koszt: jedyne 350 zł za 2 dni szkolenia + materiały szkoleniowe

Program:
Prowadzący: Antoni Przechrzta - licencjonowany Nauczyciel National Federation Of Spiritual Healers, Wielka Brytania

Poruszane tematy: Wprowadzenie do Relaksacji, techniki relaksacji. Akt Uzdrawiania: technika NFSH, przygotowanie do otrzymywania Duchowego Uzdrawiania, znaczenie utrzymywania świadomości w swoim ciele podczas przekazywania uzdrawiających energii, administracja i prowadzenie notatek, otwieranie i zamykanie sesji. Moc Twórczego Umysłu, proces afirmatywny, ciało fizyczne a myśl. Ciała Subtelne – Aura, odczuwanie ciał subtelnych. Zaawansowana sekwencja duchowego uzdrawiania, uzdrawianie charyzmatyczne, medytacja , bhp uzdrawiania.

Kontakt:

UNLIMITED
Group Polska
ul. Orla 2/8
20-022 Lublin
Zadzwoń:
795 894 516

Napisz:
biuro@unlimitedgroup.pl
http://www.unlimitedcs.pl/

Warsztat rozwoju osobistego na temat uzależnień

przez fedplu 08 mar 2011, 21:46
W najbliższą sobotę w warszawskim ośrodku psychoterapeutycznym ZaProgiem odbędzie się czterogodzinny warsztat o uzależnieniach. Jest on przeznaczony dla osób, które ze względów osobistych lub zawodowych zainteresowane są nowymi perspektywami na zagadnienia uzależnień. Ma charakter rozwojowy i nie jest skierowany do osób z aktywnym, ciężkim uzależnieniem bądź w trakcie trzeźwienia. Zajęcia nie zastępują terapii uzależnień.

Obrazek

Sortuj wg