Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez madziak12341 15 sty 2012, 16:26
nie ma co liczyć, że pół roku spowoduje widoczne zmiany. Ludzie idą na oddział, myśląc że tam wszystko się zmieni, bo to w końcu pół roku "intensywnej" pracy nad sobą, są zrozpaczeni i są w stanie wszystkiego się chwycić a zarazem wydaje im się że są w pełni zmotywowani, a ta motywacja często zostaje zachwiana w czasie pobytu. Sama odbyłam leczenie tam rok temu i z pewnością nie jest to miejsce przemian i cudów, ludzie są różni i ciężko odnaleźć się wśród różnorodnych zaburzeniowców, którzy wytykają ci co robisz nie tak w sposób czasami zbyt dosadny i albo to przyjmiesz, przemyślisz co jest trudne bo to się słyszy często jest bolesne i chybione albo negować wszystko co będzie odbierane jako brak chęci do zmiany

przez szerokozamknięta 15 sty 2012, 17:04
Myslę, że oni tam pracują w takim wariackim tempie i takimi siekierowatymi metodami bo wiedzą, że pacjenci nie mają pieniędzy na leczenie prywatne poza tym życie im ucieka sprzed nosa, ale niestety pracując w taki sposób WYLEWAJĄ DZIECKO Z KĄPIELĄ. Lepiej nie leczyć niż tak leczyć.

-- 15 sty 2012, 17:12 --

To jest miejsce w którym można stracić kompletnie orientacje co do siebie i świata. Ja rozumiem, że jesli tam przyjdzie osoba zaburzona 100% przekonana co do tego, że chory fundament na którym stoi jest zdrowy i super itd i jak to chcą mu zmienić to może mieć problem ale poprostu ma wtedy wyjście tamto odzucam a trzymam się tego nowego zdrowego. Ale jak ktoś w ogóle nie wie na czym stoi a w to mu się jesze ktoś wpycha i ie próbuje najpier ustawić i zobaczyć co jest na wyjściu że tak powiem no to sorry, no ale to trzeba mieć wyczucie, ale niestety oni się w takie niuanse nie bawią. Biorą spychacz i jadą i miażdzą wszystko :(
szerokozamknięta

przez Ewencja1989 15 sty 2012, 20:50
Witam wszystkich własnie kończę pakowanie dziś w nocy wyjeżdżam do Krakowa na 7F wizytę mam o 12;00 aż ciarki mnie przechodzą przed tą pierwszą konsultacją .Trzymajcie kciuki Kochani :D Do usłyszenia :D
Przecież w marzeniach miało być lepiej....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szerokozamknięta 15 sty 2012, 21:35
Ewencja, tylko się nie spóźnij, bo jeszcze ci bezdusznicy :mrgreen: gotowi cię odprawić z kwitkiem za samo spóźnienie, dorabiając do tego oczywiście 100 tysięcy absurdalnych interpretacji :mrgreen:
Tramwajem nr 19 (chyba 19 :D ) na Borek Fałęcki a stamtąd autobusem nr 201 (chyba 201 :D ) do szpitala, albo busem.
Powodzenia :papa:
szerokozamknięta

przez Justice84 16 sty 2012, 13:01
:great:

przez Ewencja1989 17 sty 2012, 00:13
Witam wszystkich ! No niestety nie zakwalifikowałam się na oddział 7F pierwszą konsultacje miałam z psychoterapeutą Bartoszem nazwiska nie pamiętam rozmowa była trudna nie powiem dawałam z siebie wszystko motywacje też miałam dlatego tu się zgłosiłam a nie zostałam przyjęta tylko z tego powodu ,że moje zaburzenia osobowości są za trudne żeby je leczyć na 7F .Stwierdzili mi ,że może mi się jeszcze bardziej pogorszyć i ,że to miejsce nie jest dla mnie odpowiednie jestem załamana :( Po prostu nie dali mi szansy jak to inaczej nazwać albo po prostu nie chcieli mnie na 7F Jest mi bardzo ciężko z tego powodu straciłam już na wszystko nadzieję Chciałam Was jeszcze zapytać moi Kochani czy ktoś z Was wie coś na temat ośrodka w Komorowie bo tam mnie odesłali ,żebym się zgłosiła sama nie wiem co mam robić życie jest brutalne eh :(

przez szerokozamknięta 17 sty 2012, 00:26
Nie traktuj tego w ten sposób, to nie przelewki, jakby miało ci się pogorszyć to dobrze że cię nie przyjęli.
To cholernie nieprzyjemne i przykre jak nie przyjmą, ale naprawdę to lepsze niż jakbyś miała wyjść stamtąd w gorszym stanie. To jednak dobrze świadczy o ich trosce, mimo że odbiersz to jako odrzucenie.
Tylko nie wiem czemu do Komorowa cię odesłali czyżby tam było lepiej, inaczej??? no ale skoro odesłali to próbuj tam.
Tu adres Komorowa
www.psych.edu.pl/szpital/index.php
szerokozamknięta

przez Ewencja1989 17 sty 2012, 00:37
szerokozamknięta - dziękuje obejrzę sobie tą stronkę :D

przez Karmacoma 17 sty 2012, 01:35
A dali Ci jakąś diagnozę ? A ten Bartosz do dr Puk :)
Young Lions

przez Justice84 17 sty 2012, 09:39
Ewencja1989 po pierwsze to gratulacje, że udałaś się na konsultację, gratulacje za motywację - po Twoich postach widać jak bardzo chcesz :smile:
Nie załamuj się tym, że nie przyjęli Cie na 7F.
I tak jak napisała szerokozamknięta, żebyś nie traktowała nieprzyjęcia personalnie.
Widzisz - jak byłam na 1wszej konsultacji (i z tym samym Panem :smile: ) - fakt dostalam możliwość przejścia przez kolejne etapy diagnostyki na 7F , ale otrzymalam wskazówkę by udać się Na oddział nerwic - leczenia zaburzeń odżywiania.

Potraktowałam to jako wskazówkę - oni tam mają na uwadze fakt, by nie pogorszyć stanu pacjenta.
Z kolei by przejść leczenie na oddziale - trzeba być też odpowiednio przygotowanym.

Potraktuj to jako swego rodzaju szansę, dobre rozpoznanie i walcz o siebie :smile:
Widzę Twoją motywację i mocno, mocno trzymam za Ciebie kciuki :smile:

przez szerokozamknięta 17 sty 2012, 11:02
Karmacoma, a co ty tak o te diagnozy wszytskich pytasz?
szerokozamknięta

przez Karmacoma 17 sty 2012, 15:59
Moja sprawa :nono: po drugie jakich, wszystkich ? Nie egotyzuj, proszę.
Young Lions

przez Ewencja1989 17 sty 2012, 17:17
Witaj Karmacoma ! Pan Bartosz Puk zdiagnozował ,że mam poważne zaburzenia osobowości typu BPD i on nie jest w stanie mi pomóc jedynie pobyt na 7F pogorszył by mój stan zdrowia Na tym całym wypisie napisał mi ,że mam problem radzenia sobie z agresją ,że jestem impulsywna .W ogóle mam stwierdzonego torbiela w mózgu w tamtym roku miałam robiona tomografie i EEG i zapewne też to wpłynęło na to ,że mnie nie przyjeli może się przestraszyli tego i dlatego mnie odrzucili ciężko mi powiedzieć być może wrócę do Łodzi do Hostelu w którym wcześniej byłam lecz wtedy zbytnio mi to nie pomogło być może za mało byłam skupiona na terapii albo spróbuje w tym ośrodku w Komorowie to się jeszcze okażę muszę to przemyśleć na spokojnie Obecnie uczęszczam do ŚDS- środowiskowego domu samopomocy mam tam też trapie i różne zajęcia za panią psycholog lecz wydaję mi się ,że to troszkę za mało ja potrzebuje konkretnej terapii czegoś takiego co postawi mnie na nogi i pomoże mi się ogarnąć

-- 17 sty 2012, 16:20 --

Justice84- Dziękuje za wsparcie psychiczne przyda się a Ty jak obecnie się czujesz ? Pozdrawiam ;)

przez szerokozamknięta 17 sty 2012, 17:32
No faktycznie Karmacoma egotyznęło mi się troszkę :D
szerokozamknięta

Sortuj wg