[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Warszawa]

przez Auman 02 cze 2013, 01:17
Mamre, dzięki wielkie. :smile: U mnie w Siedlcach jest tylko jeden dobry psychiatra, ale niestety przyjmuje tylko prywatnie. Jeździłem do Warszawy do psychiatry, ale też przyjmował tylko prywatnie, a mi źródło dochodów wyschło. :roll:
Auman

[Warszawa]

przez Mamre 02 cze 2013, 02:38
Nie ma za co :). Jest tylko jedno "ale" - są długie kolejki i przez to wizyty rzadsze. Dlatego pewnie warto dzwonić co jakiś czas, bo a nuż ktoś odwołał wizytę.

-- 04 cze 2013, 13:25 --

Dobre info znalazłam: http://www.znanylekarz.pl/daria-ochedza ... a/warszawa przyjmuje na NFZ w http://warszawa-vita-med.mylekarze.pl/
Wenla: 150 mg
Lamo: 50 mg

Od rana nie mogę myśleć
Nie mogę ruszyć się z łóżka
Nigdy nie byłem Napoleonem
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

Skuteczna Terapia Nerwic i Depresji.

przez KonradGorak 04 cze 2013, 15:31
Materiał video na temat systemu terapii jakiego używamy w Polskiej Akademii EFT - http://www.youtube.com/watch?v=G6hzUdmKTGw

W bezpiecznej, spokojnej atmosferze, bez nacisku i zewnętrznego oceniania - Sesje EFT pomogą Ci w uwolnieniu się od negatywnych emocji, myśli, stresu i innych przeszkód uniemożliwiających Ci życie pełną piersią i realizację wszystkich planów.

Głównym zamysłem EFT jest praca nad usuwaniem negatywnego ładunku emocjonalnego (poprzez odpowiednią pracę z układem nerwowym) z różnego rodzaju wspomnień, dramatycznych sytuacji, konfliktów emocjonalnych, które jak potwierdzają naukowcy, są głównym czynnikiem w procesie powstawania chorób i zaburzeń emocjonalnych.

Wspólnie będziemy pracować nad oczyszczeniem Twojej drogi życiowej z wszelkiego rodzaju emocjonalnych przeszkód, które nie pozwalają Ci na doświadczanie w pełni miłości, radości i szczęścia.

Sesje EFT pozwolą Ci odkryć na nowo Twój ogromny potencjał . Podczas sesji otrzymasz niezwykle skuteczne narzędzia transformacyjne, wsparcie i przewodnictwo w obranym przez Ciebie kierunku.

Dzięki sesjom EFT:

-Pozbądź się negatywnnych emocji, stresu, traum i głęboko zakorzenionych schematów myślenia, które trzymają Cię w miejscu, odcinając Ci dostęp do Twojej wewnętrznej siły i tego kim naprawdę jesteś,

-Pokonaj depresję, nerwicę, fobię i inne zaburzenia emocjonalne,

-Oducz sie zachowań zbudowanych na lęku, które to w żaden sposób nie służą Ci. W zamian naucz się zachowań i sposobów dzięki któym odzyskujesz harmonię, uwolnij sie od strachu,

-Podnieś Swoją Samoocenę,

-Odzyskaj Swoją Siłę i Energię,

-Pozbądź Się Samo-Sabotażu,

-Zlikwiduj Wszystkie Ograniczające Cię Negatywne Przekonania

-Odkryj Na Nowo Jak Wiele Jesteś Wart/a,

-Uwolnij Się Od Swojej Przeszłości i Uzdrów Swoje Serce,

-Nawiąż Na Nowo Kontakt Ze Swoim Prawdziwym Ja i Żyj W Zgodzie Ze Sobą,

-Zwiększ Swoją Miłość Do Siebie I Samo-Akceptację,

-Przełam Ograniczające Wzorce Rodzinne

Nasza specjalność to:

- nerwice, depresje, fobie, stres
- PTSD, praca z traumami
- uzależnienia, OCD, ADHD
- zaburzenia osobowości, dwubiegunowość
- zaburzenia fizyczne (z wykorzystaniem systemu META-Zdrowie)

SESJA WPROWADZAJĄCA

Zamów swoją DARMOWĄ 20 minutową KONSULTACJĘ w celu przedyskutowania Twojej sytuacji i odpowiedzi na pytania odnośnie terapii lub coachingu.

Spotkania i sesje odbywają się w Warszawie lub za pośrednictwem Skype'a. Jest to jedyna technologia w jakiej obecnie pracujemy, umożliwiająca pracę z pacjentami z całego świata.

Więcej informacji na www.eftpolska.pl lub pod numerem telefonu 0-725-823-562 lub pod adresem email:akademiaeft@gmail.com
Konrad Gorak
Podróżnik, Trener, Terapeuta, Tata,
Dawacz, Słuchacz, Mąż, Człowiek, Psycholog,
Odkrywca, Poszukiwacz, Rewolucjonista

Trener Sukcesu i Inteligencji Emocjonalnej
www.sukcescoach.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Psychoterapia par prowadzona przez mężczyznę i kobietę

przez centrumpar.pl 12 cze 2013, 22:23
Terapia małżeńska / par prowadzona wspólnie przez dwoje psychoterapeutów - kobietę i mężczyznę. Praktyka znajduje się w cichej enklawie centrum Warszawy.

O sposobie pracy, problemach i wyzwaniach, jakie są tematem sesji, kwalifikacjach prowadzących, itd. można przeczytać na stronie Centrum Rozwoju dla Par.

Obrazek

Zapraszamy też na blog o psychologii związków.

[Warszawa]

przez probalans 28 cze 2013, 12:53
Bezpłatna prelekcja o DDA/DDD w terminach: 27.07. oraz 24.08. 2013 o godz. 12.00 Warszawa

Dla kogo?

Dla wszytkich osób rozważających uczestnictwo w grupie terapeutycznej dla Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych w tym z Rodzin Alkoholowych. Od połowy września 2013r. rusza kolejna grupa terapeutyczna prowadzona przez dwie doświadczone w pracy z osobami DDA/DDD psycholożki-psychoterapeutki Agnieszkę Paczkowską i Agnieszkę Szafrańską-Romanów. Jeżeli czujesz lub masz świadomość, że problemy trudnego dzieciństwa nie pozwalają Ci normalnie żyć, ale wciąż zwlekasz z podjęciem terapii, ta prelekcja pomoże rozwiać Twoje wątpliwości.

Więcej informacji - kliknij na link poniżej. Zapraszamy.

http://centrum-probalans.pl/bezplatna-prelekcja-dla-dda-ddd
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

[Warszawa]

przez probalans 02 lip 2013, 15:39
Bezpłatne, wakacyjne prelekcje o zaburzeniach odżywiania i możliwościach terapeutycznych DLA OSÓB CIERPIĄCYCH NA ZABURZENIA ODŻYWIANIA I CHCĄCYCH UCZESTNICZYĆ w WRZEŚNIOWEJ GRUPIE TERAPEUTYCZNEJ w Centrum probalans.

Dla kogo?

-jeżeli jesteś osobą cierpiącą na zaburzenia odżywiania,
-doskwierają Ci napady objadania się,
-jesteś na restrykcyjnej diecie,
-stosujesz drastyczne metody odchudzające,
-masz wrażenie, że jedzenie i sprawy z nim związane rządzą Twoim życiem,
-masz wrażenie, że jedzenie wymyka Ci się spod kontroli,
-masz nierealistyczny obraz własnego ciała,
-jeżeli ktoś z Twoich bliskich cierpi na zaburzenia odżywiania i poszukujesz dla niej pomocy terapeutycznej.

więcej szczegółów w linku poniżej:

http://centrum-probalans.pl/prelekcja-zaburzenia-odzywiania-2

ZAPRASZAMY. Ilość miejsc ograniczona.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

[Warszawa]

przez mateusz85 18 lip 2013, 19:51
Szukam dobrego psychiatry o nn i psycholog również w tym działającego, lub jakąś terapie podejmę. Miejscowość - Warszawa najlepiej na NFZ proszę polećcie kogoś :)

[Warszawa]

przez Nenaja 19 lip 2013, 16:43
Mamre napisał(a):Byłam raz u bodajże dr Kwiatkowskiej (nazwisko chyba jakoś z kwiatem ;) ) i przeprowadziła ze mną dokładny wywiad - byłam pod wrażeniem.

Także polecam dr Kwiatkowską.

Warszawa. Gdzie do psychiatry?

przez coccinella 31 lip 2013, 20:25
Również chciałabym zapytać czy możecie polecić mi kogoś sprawdzonego? Najchętniej kobietę.
Nie chce mi się.

przez Auman 31 lip 2013, 20:58
coccinella napisał(a):Również chciałabym zapytać czy możecie polecić mi kogoś sprawdzonego? Najchętniej kobietę.

Pani doktor Elżbieta Burna Draśković, Wellmed, ul. Długa 27. Polecam, bardzo miła osoba.
Auman

przez coccinella 31 lip 2013, 21:09
Marcin20.04 napisał(a):
coccinella napisał(a):Również chciałabym zapytać czy możecie polecić mi kogoś sprawdzonego? Najchętniej kobietę.

Pani doktor Elżbieta Burna Draśković, Wellmed, ul. Długa 27. Polecam, bardzo miła osoba.

dziękuję, opinie ma bardzo dobre, ale cenowo nieciekawie :/
Nie chce mi się.

przez abraxas 31 lip 2013, 21:20
coccinella, przyjmuje też na NFZ, ale ja szczerze mówiąc nie byłam zadowolona z wizyty u niej.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

[Warszawa]

przez coccinella 31 lip 2013, 21:29
abraxas napisał(a):coccinella, przyjmuje też na NFZ, ale ja szczerze mówiąc nie byłam zadowolona z wizyty u niej.

a powiesz dlaczego? polecasz kogoś innego? Muszę zmienić psychiatrę i szukam kogoś sprawdzonego.
Nie chce mi się.

[Warszawa]

przez abraxas 31 lip 2013, 21:48
coccinella, pw bo to na publiczne nie bardzo się nadaje ;)
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

Sortuj wg