[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Nietypowa psychoterapia Warszawa

przez zujzuj 12 lut 2012, 17:10
Jesli chodzi o ten fragment o policji itd. to sobie odpuscilem. W zasadzie nic mi do tego i nie moja sprawa, jesli jest pan tym terapeutą to niech sobie pan nim bedzie.
Sam jednak sie raz zupelnie naciąłem na kogoś kto sie nazwał terapeutą, a nim nie byl wcale(1 wizyta, choć całkiem mila). Potem dochodziło do nieporozumien co do terapii/pomocy psychologicznej. Potem sie okazało że terapia to cięzki i wymagający proces, który delikatnie mówiąc wymaga nie tylko doswiadczenia ale także zaprawy intelektualnej. Móaie o terapii która ma trwale pomóc a nie wprawić w kilkugodzinny dobry nastrój. Widze jednak, że sie pan strasznie przestarszył, bo nie wierze że ktoś kto sie reklamuje po 1 tygodniu rezygnuje z usług za które własnie podniósł cene. Nawet swoja strone pan zlikwidował.
Już tak na marginesie zastanawia mnie sprawa pana niechęci do innych terapeutów. Pisze pan jakby jakikolwioek tytuł czy certyfikat to było cos jednoznacznie negatywnego.

przez Michuj 12 lut 2012, 17:24
zujzuj, prof. dr hab. Cyc, chyba zwinął interes ;) Do przewidzenia. :roll:
Loża szyderców

przez ArturCyc.pl 17 lut 2012, 19:22
Wujek, napisałem tak dlatego, ponieważ nie jesteś w stanie sprawdzić czyjeś wiedzy, kompetencji, nie współpracując z kimś. Rozumiesz?

Zujzuj, miałem ci nie odpisywać... ale jak teraz przeczytałem ten fragment o policji :mrgreen: :mrgreen:
I dam ci radę, zamiast tak dużo pisać i czytać, zacznij czytać mniej ze zrozumieniem. I jak coś wdrażasz w swoje życie to to maksymalnie uprość, żeby możliwe było do zastosowania. Inaczej będziesz siedział na tym forum do końca życia pisząc jakieś farmazony...

Do uczciwych, pełnych zaangażowania, mających rzeczywistą wiedzę terapeutów nie mam żadnej nie chęci. Tytuły, wykształcenie formalne, certyfikaty, to jednak ściema i oszustwo. Dzięki temu łatwiej ludźmi manipulować. Właśnie przez takie stopnie dochodzi do największych przestępstw i nadużyć w tym fachu.

Zujzuj, możesz nie wierzyć, że zrezygnowałem z tej pracy, bo dostałem inną propozycję. Kto ci tego zabroni? :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 17 lut 2012, 19:29
ArturCyc.pl, Mam dla Ciebie propozycję, interesuję się medycyną, zostanę Twoim osobistym lekarzem, jak dla Ciebie 30 zł za wizytę, reflektujesz? ;)
Moderator

przez Michuj 17 lut 2012, 19:30
ja dam 100 zł nawet, jeśli wypisujesz różowe recki :mrgreen:
Loża szyderców

wynajmę GABINET NA GODZINY WARSZAWA

przez GPE 19 lut 2012, 20:11
Mam do wynajęcia na godziny gabinet psychologiczny,
urządzony nowymi meblami - bardzo wygodny i przestronny
możliwość korzystania z kuchni - można zrobić kawę, herbatę itp.
dobra lokalizacja, bardzo dobry dojazd
szczegóły pod numerem telefonu: 507139044
lub mail: gab.psych.123@gmail.com
GPE

Psychoterapia - Warszawa Śródmieście

przez GabinetTotu 21 lut 2012, 12:24
Witamy,
Zapraszamy do Gabinetu Psychoterapii ToTu przy ulicy Elektoralnej 13 (okolice placu Bankowego).

Jesteśmy Zespołem wykwalifikowanych terapeutów. Wspólnie tworzymy miejsce, gdzie zapewniamy naszym Klientom profesjonalną pomoc psychologiczną. Podczas spotkań pomagamy osobom znajdującym się w sytuacjach powodujących trudny do wytrzymania smutek, lęk, niepokój czy ból. Towarzyszymy również tym osobom, które nastawione na własny rozwój, są ciekawe siebie, szukają odpowiedzi na stawiane sobie pytania egzystencjalne i chcą mieć lepszy wgląd w swoje życie.
Oferowane formy pomocy: konsultacja psychologiczna, diagnoza psychologiczna dzieci i dorosłych, psychoterapia indywidualna prowadzona według różnych podejść psychoterapeutycznych: terapia Gestalt , terapia skoncentrowana na rozwiązaniach (TSR), psychoterapia psychodynamiczna, psychoterapia psychoanalityczna, psychoterapia integracyjna, wsparcie dla osób w sytuacjach kryzysowych (strata, rozwód, żałoba), terapia rodzinna, terapia par , mediacje rodzinne , doradztwo zawodowe

Więcej informacji na stronie: www.gabinet-totu.pl

Polecany psycholog (Warszawa)?

przez Dexter 28 lut 2012, 01:28
Witam,

Podejrzewam u siebie jakąś depresję lub podobne paskudztwo, czego efektem jest brak sił i chęci do życia, wypalenie zawodowe, rozpad rodziny i takie tam standardowe...
Jestem pracownikiem służb mundurowych i na co dzień chodzę z bronią palną, więc myślę, że bezpieczniej było by gdybym się z obecnego stanu jednak wydostał. Sposobność kusi, ale mam jeszcze szereg powodów i resztki woli, aby odpędzać natrętne myśli.

Nie wiem jak długo jeszcze będę w stanie to pociągnąć, ale jeszcze większy żal mnie ściska, kiedy widzę jak odbija się to wszystko na moich kilkuletnich synach. Tak więc z dużym wahaniem i nieufnością zdecydowałem się na kontakt z kimś, kto być może będzie w stanie znaleźć inne rozwiązanie niż położenie kresu tej marności.
Niestety jakiś czas temu próbowałem nieśmiałych kontaktów, które zrządzeniem losu postawiły mnie przed obliczem młodej pani psycholog z kamienną twarzą, ale wyrazem zagubienia w oczach wypuszczała mnie przez kilka kolejnych tygodni ze swojego gabinetu. Najbardziej rozmowna stawała się podczas przyjmowania gotówki i umawiania kolejnej wizyty. Tak, w tych momentach łapaliśmy zdecydowanie najlepszy kontakt...

Ale do rzeczy. Będę wdzięczny za polecenie osoby, o której ktoś ma własną, bezpośrednią (dobrą) opinię i która będzie w stanie zmierzyć się z problemem nie biorąc mnie na przeczekanie. Oczywiście w Mieście Stołecznym Warszawie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Marcin
Ostatnio edytowano 28 lut 2012, 01:48 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu "deresja" i połączono ze zbiorczym wątkiem

[Warszawa]

przez kloudia116 01 mar 2012, 18:16
Dexter, z czystym sumieniem polecam ci pania Mariole Piotrowicz. Przyjmuje na Rozbrat. Potrafi sprawić, że wreszcie znajduje się w sobie energie i jakoś tak lepiej się patrzy na świat. I z doświadczenia wiem, że nie jest tylko potakiwaczem. Wiec warto zadzwonić nr 609995533.

strona gabinetu jest nowa, wiec podam linka - moze sie przyda. www.kucewiczpiotrowicz.pl

www.spotkanie-terapia.pl

przez spotkania.terapia 02 mar 2012, 23:14
Witamy,
jesteśmy to po to aby pomagać.

Co oferujemy?

Terapia Uzależnień
Nadużywasz leków, narkotyków lub alkoholu? Czujesz, że jesteś od nich uzależniony, wiesz że każdy kolejny raz wpływa na Ciebie źle, ale nie potrafisz się mu oprzeć?

Zażywając środki odurzające masz coraz większe problemy w życiu osobistym i społecznym? Wpływają one na efektywność Twojej pracy, przez co rujnują karierę i życie zawodowe zamykając perspektywy?

Aby poradzić sobie z różnymi trudnościami i sytuacjami życiowymi uciekasz się do środków zmieniających świadomość i samopoczucie? Zwalczasz nimi smutek, lęk i poczucie samotności?

Obawiasz się, że powyższe problemy są udziałem ukochanej osoby, członka rodziny lub przyjaciela?
Jeżeli choć jedna z wymienionych sytuacji nie jest Ci obca to wiedz, że możemy Ci pomóc!
Ostatnio edytowano 02 mar 2012, 23:26 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: z uwagi na tematykę przeniesiono z działu "Miasta"

www.spotkanie-terapia.pl

przez Mental Cat 03 mar 2012, 03:38
Muszę przyznać, że chętnie odwiedziłbym takie spotkanie. Niestety trochę mam za daleko.
Zostań nieśmiertelnym wierszem
Bądź nieśmiertelnym wierszem

[Warszawa]

przez pisanka 03 mar 2012, 13:18
Hej, nie wiem gdzie o to zapytać, więc wrzucam tutaj. Najwyżej moderator niech przeniesie mój post :P
Próbuję się w końcu zmobilizować i pójść do psychiatry. Nie byłam od lat, internista przepisuje mi leki, które działają, ale wiem, że dopóki nie poradzę sobie z pewnymi rzeczami z mojego życia, to lęki tylko wyciszą to wszystko, a ja już nie mogę tak żyć. Wstrzymywałam się z decyzją pójścia do psychiatry, bo szukałam mieszkania do kupienia, i wolałam najpierw je znaleźć, żeby potem nie mieć lekarza po drugiej stronie miasta. Przeprowadzam się na Bemowo (mowa o Warszawie). Niedaleko mnie jest kilka poradni psychiatrycznych, ale w internecie mało jest opinii o lekarzach, którzy tu pracują. Czy ktoś kojarzy, albo wie coś na temat takich lekarzy jak:

Małgorzata Kobiela
Zdzisław Gabryjończyk
Agnieszka Szlachcińska
Paweł Miszczak
Marcin Kamiński ?

Wszyscy przyjmują w Poradni Zdrowia Psychicznego ul. Wrocławska 19, Warszawa.
Mam tą poradnie najbliżej przyszłego miejsca zamieszkania i w pierwszej kolejności chcę tutaj sprawdzić, czy jest jakiś lekarz godny uwagi. Podobno Paweł Miszczak jest ok, ale mam nadzieję, że ktoś może ma jeszcze jakieś opinie o powyższych lekarzach?

Będę wdzięczna za ewentualne wskazówki.
Chyba, że kogoś jeszcze państwowo możecie polecić na bemowie? W poradni w Wojskowej Akademii Technicznej jest poradnia psychiatryczna i leczenia nerwic, ale nie słyszałam jeszcze nic dobrego o tamtych lekarzach. Help, bo nie chcę iść do krzywdziciela :<

Dr. Kwiatkowska- Dolna 42 (WWA)

przez Helvetti 05 mar 2012, 20:52
Zostałam zapisana na wizytę do dr. Kwiatkowskiej w poradni na dolnej w Warszawie. Czy ktoś był u tej pani doktor?
got a date with suicide.

www.spotkanie-terapia.pl

przez spotkania.terapia 05 mar 2012, 22:39
Witamy,
skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy rozwiązanie :)
http://www.spotkanie-terapia.pl/kontakt.html

Sortuj wg