[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Warszawa. Gdzie do psychiatry?

przez polakita 03 gru 2009, 15:09
rucik1234, dwa miesiące to w państwowych ośrodkach chyba standard. Ja teraz na psychoterapię czekam 3 miesiące. Nie mam opinii o Sobieskiego bo się tam nie leczyłam, ale poszłabym gdybym musiała, myślę że to dobra klinika no i mają duże doświadczenie (duża ilość pacjentów).

Ja polecam moją panią psychiatrę, z pracy mam abonament na Centrum Damiana, pani się nazywa Beata Piekarska. Jest o tyle fajna że nie kazała mi brać od razu lekarstw tylko wysłała najpierw na psychoterapię. I fajnie mi się z nią gadało. A czy interesuje cię psychiatra = diagnoza + lekarstwa, czy właśnie psychoterapia?

[Dodane po edycji:]

Dziewczyny, a w dziale Oferty / Warszawa jest ogólnie bałagan, same pytania niewiele odpowiedzi, wymądrzanie się ESTER, tak że ten dział robi więcej mętliku w głowie niż pomaga. Ja go czytałam na poczatku choroby jak szukałam pomocy i powiem szczerze że mi nie pomógł. Jak wy znacie dobrego psychiatrę to go tam opiszcie. Ja na dłuższą metę nie korzystałam z żadnego, bo w rezultacie nie brałam pastylek, więc nie będę tam nic opisywać.
polakita

przez sebcio 03 gru 2009, 16:59
Marianska 1, czekalem 2 tygodnie na pierwsza wizyte, to jest na rogu JP2 i Swietokrzyskiej
sebcio

przez polakita 03 gru 2009, 17:09
sebcio, właśnie tam jestem zapisana na psychoterapię początek 9 grudnia, jakie są twoje doświadczenia? Byłam tam raz na jednej konsultacji z panią psycholog, miała mi robić terapię ale okazało się potem że była stażystką i już jej nie ma :? może tym razem jakoś trafię :)
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebcio 03 gru 2009, 17:30
No ja bylem 1 raz u psychiatry i 1 raz u psychologa, na razie to wszystko, ogolnie jestem wmiare zadowolony
sebcio

przez polakita 03 gru 2009, 18:11
a będziesz chodził na psychoterapię czyli szereg spotkań?

w ogóle robimy spotkanie (anonimowych neurotyków) 13 grudnia w Wawie. Gdyby ktoś jeszcze był chętny :)
polakita

przez Słowianka 05 gru 2009, 15:48
polakita napisał(a):
Dziewczyny, a w dziale Oferty / Warszawa jest ogólnie bałagan, same pytania niewiele odpowiedzi, wymądrzanie się ESTER, tak że ten dział robi więcej mętliku w głowie niż pomaga. Ja go czytałam na poczatku choroby jak szukałam pomocy i powiem szczerze że mi nie pomógł. Jak wy znacie dobrego psychiatrę to go tam opiszcie. Ja na dłuższą metę nie korzystałam z żadnego, bo w rezultacie nie brałam pastylek, więc nie będę tam nic opisywać.

Wystarczy zapytać,a uzyska się odpowiedź.Generalnie na każdym forum są konkretne działy i w nich się pisze,by nie robić bałaganu i by latwiej znajdywać informacje.Dlatego odsyłałam do działu oferty
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez bunny_wrrr 05 gru 2009, 17:47
ja nie mam zbyt duzego porownania ale moge polecic dr pawla holasa
specjalizuje sie min w zaburzeniach lekowych i depresyjnych
na co dzien pracuje w centrum psychoterapii na dolnej 42
charyzmatyczny czlowiek i bardzo dobry specjalista
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

Re: WARSZAWA

przez polakita 07 gru 2009, 15:08
Czy ktoś z was wie może gdzie w Warszawie można sobie zrobić testy psychologiczne (ewentualne zaburzenia osobowości itp.) za pieniądze lub państwowo?
polakita

przez namiestnik 07 gru 2009, 16:19
Z całą pewnością na Koszykowej w warunkach tzw. ambulatoryjnych można zrobić. Również (dużo bardziej szczegółowe i profesjonalne) w IPiN w Wawie w ramach pobytu tam.

Indywidualne sesje EFT w Warszawie

przez Lilith33 08 gru 2009, 13:13
EFT (Emotional Freedom Techniques) Techniki Emocjonalnej Wolności, to jedno z największych odkryć na polu terapii i leczenia.
EFT zaliczane jest do dynamicznie wynurzającego się nurtu Energy Psychology i Energy Medicine (Energo-Psychologia i Energo-Medycyna), czyli nurtu, który traktuje czlowieka holistycznie -jako jedną całość: ciało, umysł i dusza są ze sobą nierozerwalnie połączone i wpływając na siebie.
EFT przywraca organizm do naturalnego stanu harmonii. Jesteśmy skonstruowani tak, aby samoistnie do tego stanu powracać ,jednak często blokujące nas doświadczenia czy przekonania zaburzają nasz system energetyczny powodując blokady w systemie meridianowym.
EFT polega na opukiwaniu punktów meridianowych (sekwencje ) wraz z jednoczesnym wypowiadaniem afirmacji , co powoduje - często natychmiastowe odblokowanie przepływu energii w meridianach, a dostrojenie się klienta do problemu powoduje uwolnienie emocji wraz zusunięciem objawów fizycznych.
Odkryciem Gary Craig'a jest, że "Przyczyną wszystkich negatywnych emocji jest zaburzenie w systemie energetycznym".
Ilość sesji EFT uzalezniona jest od problemu z jakim klient chce pracować i w czym sobie pomóc , ważna jest tez współpraca między klientem a trenerem , gdyz tylko wówczas trener jest w stanie pomoc w rozpoznaniu prawdziwego problemu klienta.

Technika Emocjonalnej Wolności pomaga w takich zaburzeniach jak ;
alergie , zaburzenia jedzenia, zlośc , gniew , fobie , ADHD,nalogi , niska samoocena , cukrzyca , zaburzenia ciśnienia , ból , depresje, kompulsje , obsesje, nadwaga , trauma, dysleksja, migrena , napady paniki i wiele innych.

EFT zmieni Twój Świat !!!

Pomaga tam , gdzie "nie powinno pomagać"...

- przynosi trwały efekt
- nie wymaga stosowania leków
- jest łatwe do nauki dla każdego
- może byc stosowane przez każdego

Więc jeśli chcesz :

•żyć pelnią zycia i pokonać wszystkie ukryte przeszkody ktore wstrzymujące Cię od osiągnięcia pełni swoich możliwości.
•uzyskać większe dochody
•rozpocząć nowy biznes
•schudnąć
•bez problemów nawiązywać kontakty z ludźmi
•stać się tym, kim chciałbyś być i robić to co zawsze chcialeś robić
•wyrażać z łatwością swoje emocje

Być wolnym od;
•niepewności,
•odrzucenia,
•żalu za straconą miłością
•gniewu
•negatywnych wspomnień , strachu,
•fobii,
•niepokoju, który sprawia, nadużywasz jedzenia czy lekarstw lub używek
•ataków paniki,
•napadów głodu,
• depresji,
• poczucia winy

Zapraszam na indywidualne sesje w Warszawie
kontakt: 604 201 631

przez sugarspunsister 10 gru 2009, 14:28
witam

czy ktos mial stycznosc z Renata Pijarowska ?

przez Słowianka 16 gru 2009, 09:03
polakita napisał(a):Czy ktoś z was wie może gdzie w Warszawie można sobie zrobić testy psychologiczne (ewentualne zaburzenia osobowości itp.) za pieniądze lub państwowo?

Takich testów ot tak sobie chyba się nie robi.Psycholog albo psychiatra zlecają
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez namiestnik 16 gru 2009, 18:50
jeste zupełnie pokręcony. Nastrój mi się zmienia kilka razy dziennie. Może mi się walić na głowę, a cieszę się jak głupi bo mogło być gorzej, albo jakaś pierdoła a ja się zamartwiam

przez polakita 16 gru 2009, 22:06
namiestnik, chyba masz okres ;)
polakita

Sortuj wg