Ważne!!!Przeczytajćie sobie!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez toya75 19 lut 2006, 13:58
Załosne :shock: ,dodam że dobrana z was para
toya75

przez atrucha 19 lut 2006, 14:09
eeee tam ;) to byki chłopczyka.. Chłopczyku,produkuj się.. i tak Cię usuną :D :D
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez KOREK 19 lut 2006, 14:14
"Jagoda" to- "Chłopczyk"+słownik ortograficzny.No niestety stylu wypowiedzi nie da sie tak łatwo znienic jak "nicku"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez N.N... 19 lut 2006, 14:33
Biedny,chory,samotny,zakompleksiony....Chłopczyk.

przez N.N... 19 lut 2006, 14:52
Chłopczyku to co masz to "mitomania".Tak sie to nazywa.Stworzyłes swoj swiat i pograzasz sie w nim.Smutne to... :roll:

przez reirei 19 lut 2006, 15:14
:lol: :lol: :lol: :D :) :lol: :lol: :twisted: :lol: :) :twisted: :twisted: :lol: NIEEEE, ale się ulałem!!!!!!!!
Jusz byłem f stanie uwieżyć rze to nie chłopczyk, niestety jego presja poprawności ortograficznej pszegrała z poziomem ciśnienia w gaciach

Chłopczyku, za to twoje IP jest super strzeżone:D:D:D:D szykuj kombinerki;)

PS: A tak swoją drogą to tak Ci pojechał DA, że ho ;)
Ostatnio edytowano 19 lut 2006, 15:19 przez reirei, łącznie edytowano 1 raz
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez KOREK 19 lut 2006, 15:18
reirei napisał(a)::lol: :lol: :lol: :D :) :lol: :lol: :twisted: :lol: :) :twisted: :twisted: :lol: NIEEEE, ale się ulałem!!!!!!!!
Jusz byłem f stanie uwieżyć rze to nie chłopak, niestety jego presja poprawności ortograficznej pszegrała z poziomem ciśnienia w gaciach

Chłopczyku, za to twoje IP jest super strzeżone:D:D:D:D szykuj kombinerki;)

reirei-u nie mozna sie smiac z chorych ludzi....

Chociaz nie na tym forum...plis

przez reirei 19 lut 2006, 15:23
:evil: KORKU........ jeszcze tylko my dwaj się na tym forum nie pokłóciliśmy ;)
Po tym gościu nie można się niczego spodziewać, skoro ma rozdwojenie jaźni i przebywa na forum w dwu osobach (na szczęście na zmiane ;) ), to tym bardziej nie wiadomo czy jest tym dyslektykiem czy nie (czy leniem np)

A tak wogóle, to gratuluje chłopczyku!!!!!!!!!!! Wypisałeś sobie wszystkie cechy jakie chciałbyś mieć i rzeczy jakie chciałbyś osiągnąć w życiu. Teraz do roboty :twisted:

A tak swoją drogą, masz rację. To forum nigdy jeszcze takie wstrętne nie było :roll: przyznaje się do winy, wysoki sądzie, proszę o łagodny wymiar kary :o

przez KOREK 19 lut 2006, 15:28
idz i nie grzesz wiecej.....masz odpuszczone... :roll:

przez shadow_no 19 lut 2006, 15:43
Witajcie,

Ok, więc po kolei.
Post 'Jagody' został napisany z ip: 81.219.70.162
Kod: Zaznacz cały
IP dla tego postu   
 81.219.70.162 [ 151 Posty ]
Użytkownicy piszący z tego IP   
 Chłopczyk [ 151 Posty ]        
 Gość [ 2 Posty ]        
 Jagoda [ 1 Post ]

Jak widać, chłopczyk i jagoda to jedna osoba, tak jak wszyscy wiedzieli.
O godzinie 14:34 chłopczyk został wyrzucony z forum, jak i został zbanowany na stronie nerwica.com .

Przepraszam za zamieszanie, jednak Administracja nie ma stałej kontroli nad forum, na tyle, na ile jesteśmy w stanie, edytujemy bądź kasujemy obraźliwe itp. posty.

DarkAngel: Jeżeli masz do nas jakieś pytania, czy zażalenia, czekam na e-maila lub pw. Piszę to do Ciebie, ponieważ na Twoją osobę głównie ten młody użytkownik naciskał.

Chłopczyka już nie ma na forum, tak więc mam nadzieję, że będzie trochę spokoju.

Pozdrawiam,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Poetka 19 lut 2006, 15:58
Nie prawdaż...jakie piękne są marzenia opisane w Tym temacie w poście numer 1 ;D... :roll: .

przez DarkAngel 19 lut 2006, 16:02
Hehe.....dobre. Nasz chłopiec zasłania sie kobietą w kłótni, to pokazuje jaki z niego kozak. Nie obchodzi mnie ile on ma kasy, bo to dla mnie nie jest miarą człowieka...... Dla Twojej wiadomosci mój ojciec nie zyje, a matka jest poza granicami Polski, wiec utrzymywac musze sie sam. Z nerwicy praktycznie wyszedłem, dlatego tak długo nie było mnie na forum, wróciłem aby zobaczyc co sie nowego tutaj dzieje.

Jagoda napisał(a):.....Pozatym powiem ci coś on nabawił się nerwicy przez to że jest pracocholikiem a nie przez Depresje i jakieś inne gówna co ty sobie do bani wbiłeś..........

No tak, kto sobie wbił, to wbił....... Niestety nazwałem go jedynie leniem, o depresji nie było mowy. Ale hiperbolizacja w dzisiejszych czasach jest równie powszechna jak i dyslektyzm....... Niech zgadne również jesteś dyslektyczką, popełniasz strasznie dużo błędów.
troche ich wybrałem:
muj, pozatym, żeczy, tważ........itp.

Tak na marginesie nie ruszaja mnie takie posty, ale z tego co widzę nasz chłopiec aż wrze ze złości.......
Tak wiec żegnam Eica i Jagode. Żyjcie sobie razem, kopulujcie sobie dwadzieścia razy na dzień, tańczcie break dance na imprezie Waterfestiwal i popełniajcie błedy ortograficzne jak do tej pory....... Ogólnie mówiąc dobrana z was para..... I życzę wam szczęscia w zyciu, bo bedzie wam potrzebne....
Obrazek
ExModerator

przez reirei 19 lut 2006, 17:55
Jagoda napisał(a):.....Pozatym powiem ci coś on nabawił się nerwicy przez to że jest pracocholikiem

Co fakt to fakt, koleś pisał, pisał i pisał, dziwne że Karoshi nie dostał:D:D:D

Aha jeszcze mała dygresja. Niech Wam przez myśl nie przejdzie, że Chłopczykowi wierzę :lol: , ale ostatecznie to, że posty były pisane z jednego kompa wcale nie rozwiązuje sprawy dwu osób

Sortuj wg