Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ważne!!!Przeczytajćie sobie!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Jagoda i mam 25 Lat chora nie jestem na to co wy ale mam coś do powiedzenia Panu o imieniu DarkAngel.Otuż posłuchaj idioto co ci powiem muj chłopak "chłopaczek" nigdy nie miał problemów z dziewczynami zawsze na niego leciały to po pierwsze po drugie ma kasy tyle ile ty sobie byś tylko wymarzył przy nim to ty jesteś gołodupiec,pozatym czytając twoje wypowiedzi doszłam do wniosku że jesteś zajebistym desperatem napewno miedzy nogami masz tak mały interes że przez to masz takiego doła że się dowartościowujesz na tym forum.Utrzymują cię mamusia i tatuś nie masz własnego mieszkania samochodu ani dobrej pracy i zapewne nigdy nie byłeś za granicą,jesteś zwykłym gołodupcem z kompleksami.Gadasz na kogoś głupoty nie znając go, otuż cie oświece Eryk(chłopaczek) jest bardzo kreatywną osobą trzy razy w tygodniu chodzi na siłownie a co weekend na basen oprócz tego od 8 lat doskonale tańczy Electro, Break Dance oraz taniec Hip hopowy na zawodach w Warszawie zawsze jest w pierwszej trójce ,jest organizatorem co rocznej imprezy o nazwie Waterfestiwal(impreza techno) przez którą przewija sie pare tysięcy osób(Jezioro Piaseczno Mejdej)Ukończył Lubelską szkołe biznesu gdzie semestr kosztuje 6 tyś nie wiem czy by ciebie było wogle stać na wejście do takiego budynku,zrobił także prace magisterską w wyróżnieniem i nigdy żaden profesor się nie przyczepił do niego że ma Dyslekcje.Sex uprawia ze mną codziennie po pare razy robimy takie żeczy że ci się nawet nie marzyło nigdy,ty napewno nawet nie wiesz co to jest dobry sex bo jesteś totalnym przegrańcem i desperatem.Pozatym powiem ci coś on nabawił się nerwicy przez to że jest pracocholikiem a nie przez Depresje i jakieś inne gówna co ty sobie do bani wbiłeś wieć określenie które mu powiedziałeś że jest leniem to jest tutaj nie na miejscu tak samo jak i ty przegrańcu życiowy.Nerwica mojego Faceta nie niszczy mało tego już z tego wychodzi a choruje tylko 8 miesięcy,Ty z tego nie wyjdziesz bo nie masz tak silnej psychiki jak on,a w spotkaniu z nim oko w oko byś się posrał ze strachu i nigdy byś mu nie powiedział takich żeczy w tważ jak tu na tym forum bo by ci tak maske sklepał że byś pare tygodni w szpitalu poleżał to tyle co ci miałam do powiedzenia,żyj dalej swoim przegranym życiem noobie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol::D :) :lol::lol::twisted::lol: :) :twisted::twisted::lol: NIEEEE, ale się ulałem!!!!!!!!

Jusz byłem f stanie uwieżyć rze to nie chłopczyk, niestety jego presja poprawności ortograficznej pszegrała z poziomem ciśnienia w gaciach

 

Chłopczyku, za to twoje IP jest super strzeżone:D:D:D:D szykuj kombinerki;)

 

PS: A tak swoją drogą to tak Ci pojechał DA, że ho ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol::D :) :lol::lol::twisted::lol: :) :twisted::twisted::lol: NIEEEE, ale się ulałem!!!!!!!!

Jusz byłem f stanie uwieżyć rze to nie chłopak, niestety jego presja poprawności ortograficznej pszegrała z poziomem ciśnienia w gaciach

 

Chłopczyku, za to twoje IP jest super strzeżone:D:D:D:D szykuj kombinerki;)

 

reirei-u nie mozna sie smiac z chorych ludzi....

 

Chociaz nie na tym forum...plis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil: KORKU........ jeszcze tylko my dwaj się na tym forum nie pokłóciliśmy ;)

Po tym gościu nie można się niczego spodziewać, skoro ma rozdwojenie jaźni i przebywa na forum w dwu osobach (na szczęście na zmiane ;) ), to tym bardziej nie wiadomo czy jest tym dyslektykiem czy nie (czy leniem np)

 

 

A tak wogóle, to gratuluje chłopczyku!!!!!!!!!!! Wypisałeś sobie wszystkie cechy jakie chciałbyś mieć i rzeczy jakie chciałbyś osiągnąć w życiu. Teraz do roboty :twisted:

 

A tak swoją drogą, masz rację. To forum nigdy jeszcze takie wstrętne nie było :roll: przyznaje się do winy, wysoki sądzie, proszę o łagodny wymiar kary :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Ok, więc po kolei.

Post 'Jagody' został napisany z ip: 81.219.70.162

IP dla tego postu	
81.219.70.162 [ 151 Posty ]
Użytkownicy piszący z tego IP	
Chłopczyk [ 151 Posty ]	  	
Gość [ 2 Posty ]	  	
Jagoda [ 1 Post ]

 

Jak widać, chłopczyk i jagoda to jedna osoba, tak jak wszyscy wiedzieli.

O godzinie 14:34 chłopczyk został wyrzucony z forum, jak i został zbanowany na stronie nerwica.com .

 

Przepraszam za zamieszanie, jednak Administracja nie ma stałej kontroli nad forum, na tyle, na ile jesteśmy w stanie, edytujemy bądź kasujemy obraźliwe itp. posty.

 

DarkAngel: Jeżeli masz do nas jakieś pytania, czy zażalenia, czekam na e-maila lub pw. Piszę to do Ciebie, ponieważ na Twoją osobę głównie ten młody użytkownik naciskał.

 

Chłopczyka już nie ma na forum, tak więc mam nadzieję, że będzie trochę spokoju.

 

Pozdrawiam,

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.....dobre. Nasz chłopiec zasłania sie kobietą w kłótni, to pokazuje jaki z niego kozak. Nie obchodzi mnie ile on ma kasy, bo to dla mnie nie jest miarą człowieka...... Dla Twojej wiadomosci mój ojciec nie zyje, a matka jest poza granicami Polski, wiec utrzymywac musze sie sam. Z nerwicy praktycznie wyszedłem, dlatego tak długo nie było mnie na forum, wróciłem aby zobaczyc co sie nowego tutaj dzieje.

 

.....Pozatym powiem ci coś on nabawił się nerwicy przez to że jest pracocholikiem a nie przez Depresje i jakieś inne gówna co ty sobie do bani wbiłeś..........

 

No tak, kto sobie wbił, to wbił....... Niestety nazwałem go jedynie leniem, o depresji nie było mowy. Ale hiperbolizacja w dzisiejszych czasach jest równie powszechna jak i dyslektyzm....... Niech zgadne również jesteś dyslektyczką, popełniasz strasznie dużo błędów.

troche ich wybrałem:

muj, pozatym, żeczy, tważ........itp.

 

Tak na marginesie nie ruszaja mnie takie posty, ale z tego co widzę nasz chłopiec aż wrze ze złości.......

Tak wiec żegnam Eica i Jagode. Żyjcie sobie razem, kopulujcie sobie dwadzieścia razy na dzień, tańczcie break dance na imprezie Waterfestiwal i popełniajcie błedy ortograficzne jak do tej pory....... Ogólnie mówiąc dobrana z was para..... I życzę wam szczęscia w zyciu, bo bedzie wam potrzebne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....Pozatym powiem ci coś on nabawił się nerwicy przez to że jest pracocholikiem

Co fakt to fakt, koleś pisał, pisał i pisał, dziwne że Karoshi nie dostał:D:D:D

 

Aha jeszcze mała dygresja. Niech Wam przez myśl nie przejdzie, że Chłopczykowi wierzę :lol: , ale ostatecznie to, że posty były pisane z jednego kompa wcale nie rozwiązuje sprawy dwu osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie wtedy nie bylo!!! aj.... tak sie tylko zastanawiam od kiedy semestr w lubelskiej szkole biznesu kosztuje 6 tysi....ahaha:) chyba podzielic na cztery!:) boze, ze tak fantastyczna dyskusja mnie ominela! wrrrrr...... tak obrazac mojego pozytywnego kolege!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×