Człowiek z wieloma chorobami wita.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez cosmijest 12 sie 2015, 23:53
cyklopka wariacje brzucha to u mnie podstawa egzystencji, glut nie wiem skad splywa, chyba z nosa albo z żołaka abo oskrzeli, czlowiek chce wiedzieć skąd le lekarze nie są tym bardzo zainteresowani, znam to, odnośnie grzybka sam nie wiem czy mam w to wierzyć to tak jak wrózenie z fusów

Wiola tak chetnie poczytam o borelce ale to kolejna choroba wróżona z fusów jak grzybek

Julusia tylko my jeszcze bardzo mlodzi i a to nie czas na takie wegetowanie, jak pomysle ile mi fajnych rzeczy przeszlo obok nosa przez te lata....

Ja jutro pierwszy raz psychiatra nawet nie wiem czy brać karty z badaniami i co mówić, troche podejrzane że do niego czeka się 2 dni na nfz

przez kosmostrada 13 sie 2015, 00:42
cosmijest, Witaj na forum! Do lekarza badania weż, ponieważ dobry psychiatra pyta o wyniki min. tsh.
Co mogę Ci od siebie powiedziec - jako, że nie mam zamiaru startowac w konkursie, to nie przedstawię Ci listy moich dolegliwości, a jest bardzo długa, łącznie z jelitem drażliwym. I wiem, jak nerwica to wszystko nasila. Ale żadna z tych chorób nie jest ani śmiertelna, ani zaraźliwa i żadna z nie odbiera możliwości dobrego życia. Zgadzam się, wielu rzeczy nie można robic, czy też trzeba ograniczyc, ale nadal można spotykac się z ludźmi, znależc pasję, miec drobne przyjemności itd. Zamiast skupiac się na tym czego nie możesz robic, skup uwagę na tym, co możesz i tam przenieś energię.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

przez cosmijest 12 wrz 2015, 21:37
odświeżam bo nie jest ze mną dobrze
dostałem lek seroxat po ktorym przestalem wogole jesc, wstac z łóżka nie mogłem musiałem odstawić bo do pracy 2 dni nie poszedłem, teraz dostałem lexapro ale jak zobaczylem cene to za chiny go nie wykupie, pójde po jakiś inny.
U mnie do d... ciągle mam nadzieje że jakiś lek mi pomoze na te wszystkie dolegliwości.
Najgorsze są 3 objawy:
Somatyczne z brzuchem na czele.
Brak spokoju w głowie:czuje sie gorszy, na nic mnie nie stać, rozamietuje przeszłość, pytam dlaczego mnie to spotkało, rozmawiam sam ze sobą w głowie abo z innymi ludźmi oraz złość tłumiona na wszystko nie do wytrzymania często wyobrażam sobie że bije ludzi w myślach - to jest nie do wytrzymania ja chce mieć spokój we łbie, co mi sie tam poprzestawiało
Permanentne uczucie zmęczena, ciągłe ziewanie, senność, brak checi na cokolwiek, zmuszanie się do uśmiechu, chyba wszystko od depresji.
Mój psychiatra załatwił mnie w minutę nie pytając zbytnio co mi jest, chyba musze go zmienic ale do niego latwo sie dostac.

Mam wrażenie że jestem najbardziej chorym 26 letnim człowiekiem na świecie wysiada mi wszystko łącznie z głową, wstyd mi przed rodziną, marnuje najlepsze lata życia a tyle już zmarnowałem.
Dobra nie męcze już ehh :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez julusia 12 wrz 2015, 22:40
cosmijest, tego psychiatrę to zmień koniecznie. Jeśli chodzi o Lexapro, to jest najdroższa "wersja" Escitalopramu, co za palant ten psychiatra, przecież są tańsze zamienniki np. Mozarin, Elicea, Nexpram, ludzie biorą i sobie chwalą, ja się nie wypowiem co do działania, bo nie brałam tego. Może poproś w aptece o tańszy zamiennik.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Sortuj wg