Witam-moja historia(będę wdzięczna każdemu kto odpisze)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez nynu28 29 gru 2013, 20:55
ajana Witam Ciebie serdecznie :) nie wiem od czego zacząć ale coś podobnego przerabiałam i przerabiam, mam dość krótką pamięć ciągle coś zapominam ale postaram się coś wydukać ;) otóż problemy z wzrokiem o którym wspominasz to ja mam to samo mój wzrok bardzo się pogorszył od niedawna też widzę inaczej niż wszyscy,mam rozmazane, podwójne widzenie, mżawka, deszczyk, kaszę , odbicia , błyski...do tego pisk szum w uszach, i ból głowy jak opisujesz ...dodam że wiele razy leżałam w szpitalu na oddziale neurologi,okulistyka, laryngologi itd, i powiem ci szczerze że te objawy według mnie to stres ciągły stres - nerwica co u mnie się przeniosło na objawy somatyczne zaburzenia lęki itd, a lekarze zwykli wmawiali mi przez o.k 3l że to to czy to , współczuje ja też miałam problemy z ojcem alkoholikiem rozwód rodziców,śmierć jego, patrzałam na mękę mojej mamy łzy i teraz samo coś złego przerabiam przez co mam mega stres od 3dni i jestem wewnętrznie rozdarta i smutna zero wsparcia ...
Nie wiem co się zemną stało ,co lub kto tak nagle mnie zmienił !?
Brakuje ci Wsparcia rozmowy? jestem dla Ciebie!

Nerwica lękowa-zaburzenia somatyczne/wychodzenie z ciała/lustro odbicie

facebook/Paranormal-Activ-Forum-Wsparcie-Choroby-Psychiczne-czy-dar

przez ajana 29 gru 2013, 22:12
nynu28, ja wlaśnie też od jakiegoś czasu mam szum w uszach...mój neurolog na pierwszej wizycie bez badań powiedział, że nic mi nie jest ale mimo tego, że zrobiłam rezonans czasem napdają mnie lęki i mam wątpliwości...ehhh... w życiu nie pomyślałabym, że dzieciństwo tak się może odbić w przyszlości.
A co się dzieje, że masz stres?

przez LoveHope 29 gru 2013, 23:56
Witaj kochana.
Przeczytałam uważnie Twoją historię. Miałam podobnie. Zdiagnozowali u mnie nerwicę.
U mnie również zrobili wszystkie potrzebne badania. Nic nie wykryli. Na szczęście.
Choć zupełnie nie rozumiałam skąd wzięły się moje dolegliwości.
Obudziłam się pewnej nocy z cała sparaliżowana. Trwało to może pół godziny.
Później, gdy udało mi się rozprostować straciłam kontrole nad moim ciałem. Zaczęłam się rzucać po łóżku,
cała drżałam, nie umiałam powstrzymać rąk i nóg przed tym, by samoistnie nie "skakały".
Działo się to, nie wiem dokładnie, dwie godziny? Coś koło tego.
Później udało mi się uspokoić i włączyć muzykę. Ze słuchawkami w uszach udało mi się zasnąć.
Ale ranem moje rękę nadal podskakiwały. Moja mama gdy wróciła z pracy o drugiej szybko mnie zabrała do rodzinnego,
a lekarka dała mi skierowanie do szpitala. Uważała, że to ataki padaczkowe. A jak dobrze wiem padasz występuje pod ponad 50 postaciami.
Ale mniejsza. To okazało się niesłuszne. Jestem zdrowa.
Wszystko było spowodowane przez stres. Mój ojciec jest alkoholikiem i awanturuje się.
Wtedy miałam 14 lat, a teraz mam prawie 16.
Ale mimo mojego młodego wieku mam w tych sprawach niemałe doświadczenie.
Uporałam się z tym wszystkim, a objawów było znacznie więcej niż drżenie.

Zaufaj mi, mi pomogło to i Tobie na 100% pomoże!
Widzisz, nasza podświadomość ma ogromną moc.
Uwierz, to prawda :)

Przeczytaj koniecznie e-booka "Potęga Podświadomości". Można go bezproblemowo ściągnąć z chomiczka.
To na prawdę świetna sprawa.
Doda Ci otuchy, zmieni Twoje podejście do świata i sprawi, że będziesz szczęśliwa.
Mi pomogło! :)

Wygadanie się też ma moc. Mój e-mail: hopeeloveehelp@gmail.com
Napisz do mnie, pogadamy. Postaram Ci pomóc jak tylko mogę!
Jestem z Tobą! :)
Nie masz z kim pogadać? Zapraszam ♥

LoveHope

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nynu28 30 gru 2013, 00:12
ajana napisał(a):nynu28, ja wlaśnie też od jakiegoś czasu mam szum w uszach...mój neurolog na pierwszej wizycie bez badań powiedział, że nic mi nie jest ale mimo tego, że zrobiłam rezonans czasem napdają mnie lęki i mam wątpliwości...ehhh... w życiu nie pomyślałabym, że dzieciństwo tak się może odbić w przyszlości.
A co się dzieje, że masz stres?

ahhhhh.....jak by to powiedzieć zawiodłam się na moim partnerze życiowym kolejny raz,on nie ma sobie nic do zarzucenia wręcz mnie ignoruje jak zwykle mówi że przesadzam (chodzi o jego byłą ) dał słowo które .......doprowadził mnie 1 raz do takiej furi złości że tak się pokłóciliśmy iż uderzyłam go w twarz a on mi oddał mocniej ,to widziało 3l dziecko ,wiem powinnam odejść tak sobie obiecałam jak 1 raz podniesie rękę ale to nie takie proste:( przez ten stres to szumy i piski w uszach mam tak mocne , wybudzam się w nocy dziwnie się czuje ,nie wiem dlaczego ale coraz częściej powtarzam sobie że jestem rozczarowana i nie mam wsparcia nikogo , już coraz mniej dogaduje się innymi ,chyba zamykam się w sobie , mam dość i tyle:(

przez ajana 30 gru 2013, 10:49
LoveHope : bardzo Ci dziękuje za mile słowa,chętnie przeczytam polecona lekture:)odezwę się również na maila,dzięki za wsparcie!
nynu28: wcale się Tobie nie dzieje ze po tym co przechodzisz masz somatyczne objawy nerwicy. Ja mam Meza i nie wyobrażał sobie jakbym sobie poradziła bez jego wsparcia. Moim zdaniem dopóki nie odetniesz się od toksycznego partnera będzie Ci ciężko pokonać chorobę:( wiem ze łatwo się mówi ale pamiętaj ze dziecko jest najważniejsze i ono patrzy co złe odbija się na jego psychice. Możesz śmiało pisać do mnie,wespre Cie na ile będę potrafiła. Głowa do gory,nie pozwól sobą pomiatac!

przez LoveHope 30 gru 2013, 12:57
Czekam z niecierpliwością na wiadomość od Ciebie.
Postaram się pomóc Tobie jak tylko będę umiała.

Buziaki :*

LoveHope

przez nynu28 31 gru 2013, 19:51
Dziewczyny i chłopcy życzę Wam udanego 2014r. oby było lepszy od 2013, bo końcówka mojego roku to nieliczne porażki ...

przez ajana 01 sty 2014, 16:32
nynu28 ten rok musi być lepszy!wszystkiego dobrego,spokojnych i szczęśliwych dni życzę Wszystkim:)

przez LoveHope 02 sty 2014, 18:08
ajana - ten rok będzie na 100% lepszy!
Dołączam się do życzeń. Dużo wytrwałości! :)

Zapraszam do rozmowy e-mailowej.
Wysłucham, doradzę, pocieszę. :)

LoveHope

przez ajana 02 sty 2014, 20:03
LoveHope, zaczelam czytać ta książkę która mi polecilas. Jest rewelacyjna,ostatnio dala mi ogromna dawkę optymizmu:)odezwę się na maila jak tylko zn znajde dłuższa chwilę

przez ewa3700 03 sty 2014, 09:32
Witaj, sądzę , że ten antydepresant niewiele ci pomoże. Tym bardziej, że tak żle go toleruje twój organizm. Spróbuj suplementacje odpowiednim rodzajem magnezu np. cytrynianem, jabłczanem (nie węglanem i tlenkiem magnezu) i wszystkie witaminy z grupy "b". Po prostu wzmocnisz swój system nerwowy. No i odpowiednia psychoterapia wskazana. Pozdrawiam.

przez bogna1 03 sty 2014, 12:24
Witam, ja już się męczę tak 16 lat... Kilka terapii, leki cały czas, bywa nawet, że jest bardzo dobrze. Na początku myślałam, że już nigdy nie odzyskam radości radości życia, ale odzyskałam. Choć bywają gorsze okresy. Trzymaj się, niestety musisz brać leki, ale dobrze dobrane naprawdę ułatwiają egzystencję. Myślenie jest mniej pesymistyczne i lęki słabsze...

przez ajana 03 sty 2014, 22:46
ewa3700, to ze leki złe dobrane to chyba masz racje. Biorevod jakiegoś czasu magnez i witaminy
bogna1, ciesze sie,ze udaje Ci się czuć bardzo dobrze,mam nadzieje ze u mnie tez niedługo wszystko wyjdzie na prosta:)

przez LoveHope 20 sty 2014, 21:08
Pisz, pisz!
Czekam na relacje i na opis wrażeń :)

LoveHope

Sortuj wg