zdrada

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

zdrada

przez Stylow 12 lis 2011, 12:24
Tak, każdy kto zdradza najpierw rozmawia i każdy jak komuś coś nie pasuje idzie pieprzyc. taaaak, z takim podejściem..
Stylow

zdrada

przez Ołóweks 12 lis 2011, 12:24
piotrekd04 napisał(a):co ma cholera rozbita szklanka do zdrady? Ty może czytaj swoje posty po dwa razy zanim je wrzucisz?

Na Twoim miejscu spuściłbym z tonu i zastanowił się, czy problem jest w tym, co ktoś napisał, czy może w tym, że niefortunnie ustawiłeś się nie w tym rządku gdy bozia inteligencję rozdawała, która pomogłaby interpretować pewne środki stylistyczne.

piotrekd04 napisał(a):jakie podżeganie, jaki konformizm i jaka zemsta?

Do tego ją nakłaniasz. Mówisz "siedź sobie wygodnie na tyłku, nic nie rób, facet niech lata i skacze do usranej śmierci". Jeśli nic nie będzie z tym robić za cholerę mu nigdy nie zaufa.

piotrekd04 napisał(a):kobieta ma prawo

Ja skorzystam w tym momencie z prawa unikania konwersacji z człowiekiem o ograniczonych możliwościach poznawczych, będących przyczyną jego chamskiego, batalistycznego zachowania, które we mnie wywołuje kolejną falę nienawiści w stosunku do ludzi. Wybacz wodzu, z ludźmi którzy rozmawiać nie potrafią, ja nie rozmawiam.
Ostatnio edytowano 12 lis 2011, 12:26 przez Ołóweks, łącznie edytowano 1 raz
Ołóweks

zdrada

przez *Monika* 12 lis 2011, 12:26
Niech autorka wątku napisze czy rozmawiała z mężem dlaczego to zrobił. Może czegoś mu brakowało. Na pewno w tym w związku szwankuje komunikacja.
Nie znamy do końca sytuacji, więc poczekajmy co napisze sama zainteresowana.

I proszę...koniec off topu
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

zdrada

przez paradoksy 12 lis 2011, 12:26
Mirabeleee napisał(a):Tak, każdy kto zdradza najpierw rozmawia i każdy jak komuś coś nie pasuje idzie pieprzyc. taaaak, z takim podejściem..

no bo oczywiście łatwiej jest pójść na bok i kogoś posunąć, zamiast się WYSILIĆ
paradoksy

zdrada

przez Stylow 12 lis 2011, 12:28
Chodzi mi o Twoje podejście paradoksy, . Wszystko KAŻDY, wszystko ZAWSZE, zawsze WSZYSCY. i wgl takie to głębokie..
Stylow

zdrada

przez piotrekd04 12 lis 2011, 12:32
Ołóweks napisał(a):
piotrekd04 napisał(a):co ma cholera rozbita szklanka do zdrady? Ty może czytaj swoje posty po dwa razy zanim je wrzucisz?

Na Twoim miejscu spuściłbym z tonu i zastanowił się, czy problem jest w tym, co ktoś napisał, czy może w tym, że niefortunnie ustawiłeś się nie w tym rządku gdy bozia inteligencję rozdawała, która pomogłaby interpretować pewne środki stylistyczne.

piotrekd04 napisał(a):jakie podżeganie, jaki konformizm i jaka zemsta?

Do tego ją nakłaniasz. Mówisz "siedź sobie wygodnie na tyłku, nic nie rób, facet niech lata i skacze do usranej śmierci". Jeśli nic nie będzie z tym robić za cholerę mu nigdy nie zaufa.

piotrekd04 napisał(a):kobieta ma prawo

Ja skorzystam w tym momencie z prawa unikania konwersacji z człowiekiem o ograniczonych możliwościach poznawczych, będących przyczyną jego chamskiego, batalistycznego zachowania, które we mnie wywołuje kolejną falę nienawiści w stosunku do ludzi. Wybacz wodzu, z ludźmi którzy rozmawiać nie potrafią, ja nie rozmawiam.

no popatrz, moje ograniczone możliwości poznawcze spowodowały również, że aktualnie kończę prawo i ekonomię na UJ, no ale przecież znasz mnie lepiej :) jakieś argumenty poza obrażaniem? i Ty śmiesz mówić o chamstwie w moim przypadku.. przeczytaj sobie ile bluzgów umieściłeś w tym poście "oświecony kulturalny człowieku" nigdzie nie sugerowałem, że kobieta ma siedzieć na tyłku, napisałem wprost, że jeśli sobie nie radzi może skorzystać z pomocy terapeuty, ale uważam, że ma przede wszystkim prawo do swoich uczuć i nikt nie może jej ich zabronić i wartościować... jeśli uważasz rozbitą szklankę za trafną metaforę (tj. środek stylistyczny, którym nota bene metafora nie jest) to najwyraźniej sam stałeś nie w tej kolejce....

zdrada

przez *Monika* 12 lis 2011, 12:36
Ołóweks, piotrekd04, Stonujcie Panowie.
Każdy ma prawo do swoich przemyśleń.
Ale bez obrażania proszę.
To nie miejsce na osobiste wycieczki. Od tego jest PW.
To z pewnością nie pomoże autorce wątku.
Obrazek
Główny Moderator

zdrada

przez piotrekd04 12 lis 2011, 12:38
Monika1974 napisał(a):Ołóweks, piotrekd04, Stonujcie Panowie.
Każdy ma prawo do swoich przemyśleń.
Ale bez obrażania proszę.
To nie miejsce na osobiste wycieczki. Od tego jest PW.
To z pewnością nie pomoże autorce wątku.

zauważ Moniko, że nie ja zacząłem ad personam a mój ostatni post i tak był stonowany w stosunku do wypowiedzi mojego adwersarza....

zdrada

przez *Monika* 12 lis 2011, 12:44
piotrekd04, Zauważyłam, że poczułeś się dotknięty.
Ołóweks, Czy możecie dojść do porozumienia i wyjaśnić sobie między sobą Wasz problem?
Nie chcę wchodzić w rolę mediatora bo nie umiem.

Powiem tak:
Każdy patrzy na pewne sprawy przez pryzmat swoich doświadczeń. Stąd dwa odległe sobie wyobrażenia o powyższym problemie mogą wydawać się skrajne.
Tylko po co od razu tak brzydko się komplementować Ołóweks?
Obrazek
Główny Moderator

zdrada

przez basiula1982 12 lis 2011, 12:56
dowiedzialam sie o tym jakis miesiac temu...ale wokol mnie szum :(

-- 12 lis 2011, 05:02 --

miedzy nami bylo wszystko ok bylismy udana para moj maz byl rok czasu na kursie widywalismy sie wtedy co dwa weekendy i ktoregos weekendu nie przyjechal poszedl z kumplami na dyskoteke upil sie i wyladowal z laska w lozku mimo tego ze ta paniusia wiedziala o moim istnieniu :(

-- 12 lis 2011, 05:06 --

miedzy nami napradwe bylo ok moj maz powiedzial ze zrobil to tylko dlatego ze byl pijany

zdrada

przez Ołóweks 12 lis 2011, 13:11
Monika1974 napisał(a):Tylko po co od razu tak brzydko się komplementować Ołóweks?

Przez jego ton.

co ma cholera rozbita szklanka do zdrady? Ty może czytaj swoje posty po dwa razy zanim je wrzucisz?

Tutaj. I w miejscu gdy mówił coś o tym, że to, co mówię go obraża, odtrąca, czy...już nie pamiętam co. Jednak chciałbym zwrócić uwagę na to:

http://img32.imageshack.us/img32/272/asiso.jpg

Autorko, miesiąc to jeszcze nie jest tak długo. W tej kwestii nie da się na pstryknięcie palcami wybaczyć. Jeśli to on Ci o tym powiedział, to też plus dla niego i powinnaś to wziąć pod uwagę. Poczekaj jeszcze kolejny miesiąc, tak maksymalnie - jeśli nie będzie poprawy, wówczas powinnaś moim zdaniem rozważyć tę terapię.
Ołóweks

zdrada

przez piotrekd04 12 lis 2011, 13:25
http://img32.imageshack.us/img32/272/asiso.jpg wtf? pozostawię to bez komentarza, bo to się dissuje samo....

zdrada

przez basiula1982 12 lis 2011, 13:29
wiem ze miesiac to nie dlugo ale ja nie moge sobie z tym poradzic :(

zdrada

przez Ołóweks 12 lis 2011, 13:30
Dlatego, jeszcze tak do grudnia poczekaj, i jeśli sobie nie poradzisz, pójdź z nim na tę terapię.
Ołóweks

Sortuj wg