picie wódki okiem

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

picie wódki okiem

przez Arhol 01 mar 2015, 16:21
Dark Passenger napisał(a):"Zdrówko!

21 maja 2007, Teksas - Jak pić alkohol - nigdy za własne pieniądze, z umiarem i umiejętnie... no właśnie... tych możliwości jest wiele. Istnieje jedna szczególna, którą wymyślił człowiek naszej historii.

Michael był nietuzinkowym alkoholikiem w każdym tego słowa znaczeniu. Co go odróżniało od Tradycyjnych Masowych Magazynierów Procentowych było to, że spożywał swoje ulubione trunki... dodupnie. Jego żona powiedziała, że był "uzależniony od lewatyw do tego stopnia, że często używał właśnie alkoholu, żeby osiągnąć ten sam efekt - uwalić się w cztery dupy".

Właściciel sklepu maszynowego nie mógł sobie pozwolić na standardowe wchłanianie alkoholu ustami z powodu bolesnej dolegliwości gardła. A że każdy alkoholik zrobi wszystko, żeby choć trochę skosztować swojego ulubionego trunku, pomysł alkoholowej lewatywy nie czekał zbyt długo na realizację i pierwsze praktyki.

Tej nocy Michael był na zwariowanej imprezie. Jak przystało na każdą dobrą imprezę, nie mogło obyć się bez napojów wyskokowych. Nasz bohater również nie pozostawał w tyle jeśli chodzi o "kosztowanie" imprezowych specyfików - dwie 1,5 litrowe butelki sherry i ponad 100 uncji innych specyfików alkoholowych zażytych w tradycyjny dla siebie sposób i... niestety, ale wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć...

Zwykle, kiedy ma się dość, to albo kończy się pić albo urywa się film. Kiedy Michael miał dość (jednocześnie urywając film), alkohol pozostający w odbycie wciąż był absorbowany, skutkiem czego odpadł pierwszy z konkurencji "knock out" i następnego ranka już nie żył.

58-latek odwalił kawał dobrej roboty, balsamując samego siebie. Według wyników toksykologii, miał 5 promili we krwi.

Aby stwierdzić Nagrodę Darwina, osoba musi usunąć się z puli genowej poprzez "niesamowite osłupienie sędziów". Trzy litry sherry w dupie mogą być opisane tylko jako niesamowite. Co ciekawe, sąsiedzi byli całkowicie zaskoczeni, dowiadując się o tym wypadku."

http://nagrody-darwina.pl/?newsID=18

morał?
dupa tylko do srania.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

picie wódki okiem

przez Rico 03 mar 2015, 00:34
Jeszcze można nalać do nawilżacza powietrza i wdychać, od razu do płuc i do krwi. Łatwo przesadzić z dawką i się przekręcić. Ja /cenzura/, to już normalne picie jest zbyt mainstreamowe? Zresztą picie dla samego zajebania jest słabe, czasem można, ale czasem...
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

picie wódki okiem

przez Arasha 03 mar 2015, 00:38
Temat wymiata :lol:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

picie wódki okiem

przez nieboszczyk 03 mar 2015, 16:09
Rico napisał(a):Jeszcze można nalać do nawilżacza powietrza i wdychać, od razu do płuc i do krwi. Łatwo przesadzić z dawką i się przekręcić. Ja /cenzura/, to już normalne picie jest zbyt mainstreamowe?

tak pijąc nie grozi zapalenie trzustki i marskość wątroby.jednak można dostać raka jak po wszystkim żrącym i drażniącym co się ustawicznie wdycha.był jeden odcinek jak ferdynand kiepski moznego fulla pił kanałem w postaci roztworu infuzyjnego
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg