Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Arhol 05 sie 2014, 19:44
Dziekuje. Trzymam sie jak moge najlepiej, posiadam czworke dzieci, ale wnukow niet. :bezradny:

Hmm,współpracownica w wieku 41 babcią została,jak widać czasem dziatwa się nie śpieszy by mieć własną dziatwę ^_-.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Esci spin-off

przez Ferdynand k 05 sie 2014, 19:47
Ashleigh, szczyt lenistwa położyć się na gołej babie i na trzęsienie ziemi czekać :lol:

sorry ale nie mogłem się powstrzymać

skoro tam z rpa strzelają i trzęsie to może by tak o preppingu pomyśleć :?:
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez elmopl79 05 sie 2014, 20:19
Ferdynand k,
Ha,ha,ha......dobre,dobre:)
Moze to nie lenistwo,moze facet jest po esci i mu sie nie chce chciec....:)

Ashleigh
No to mialas przezycie.....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez lunatic 05 sie 2014, 22:28
butelka z korkiem kosztuje 1,50 zł
butelka jest droższa od korka o 1 zł
ile kosztuje korek?

Esci spin-off

przez Tojaaa 05 sie 2014, 23:15
lunatic, 0,25 ;)

-- 05 sie 2014, 23:18 --

Ferdek, tez uśmiałam sie
Elmo, a z Twojego komentarza jeszcze bardziej :mrgreen:
Asleight, jestes dobra dusza, dobrze, zejestes :D
Ja wróciłam juz do domku, we czwartek do pracy :why: :why: :why: śni mi sie robota CO NOC, dosłownie
Dobrej nocy

Esci spin-off

przez Ashleigh 06 sie 2014, 12:29
Ferdynand k napisał(a):Ashleigh, szczyt lenistwa położyć się na gołej babie i na trzęsienie ziemi czekać :lol:

sorry ale nie mogłem się powstrzymać

skoro tam z rpa strzelają i trzęsie to może by tak o preppingu pomyśleć :?:

Ferdziu, alez z Ciebie swintuch....no, straszne.... :hide:

Nie szkodzi, nie przepraszaj....Baba tez czlowiek.... :why:

Dzien dobry!
Slonko swieci, ma byc 24 st, choc w nocy bylo tylko 4 st. Podlalam ogrod, wiosna za rogiem, obiad ugotowalam i spac mi sie chce.
Musze zaczac sie ruszac...Ide siac pomodory do skrzynek, zeby miec rozsady, do ziemi siac jeszcze za zimno.

Czekamy na druga fale trzesienia ziemi, ale nie wiadomo kiedy-moze za tydzien, moze za miesiac, moze zaraz...

-- 06 sie 2014, 12:35 --

lunatic napisał(a):butelka z korkiem kosztuje 1,50 zł
butelka jest droższa od korka o 1 zł
ile kosztuje korek?

Jejku, jejku....my na prochach i trzeba myslec....

Zakladam odrazu, ze butelka kosztuje 1 zl, a korek 50 gr, razem jest 1,50 zl.
Wtedy butelka kosztujac 1 zl, jest drozsza od 50 groszowego korka o te zlotowke.

Pewnie cos pokrecilam, musi byc jakis haczyk, bo za proste byloby....

Ok, dzis pytanie, a kiedy odpowiedz...? :D ( byl taki program-dzis pytanie, jutro odpowiedz, ale pewnie w pieluchach ganiales :)

-- 06 sie 2014, 12:39 --

No, to jak to jest z tym korkiem-0, 25 gr. czy 50 gr. ??

Ide do pracy...jestem fizyczna i bardziej humanistyczna.... Cudowny dzien.

Tojaaa, dziekuje za dobre slowo, ale ja jestem kawal zolzy tez.... :oops:

Milego dnia!
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez Tojaaa 06 sie 2014, 13:01
Ashleigh, bardzo lubię czytać Cię, bije z Ciebie taki spokój, a mi tego potrzeba. Trochę przypominasz mi mojego tatę, który zawsze jak przytulil mnie, to wszystkie lęki mijały. Tez ze spokojem podchodził do wszystkiego i tłumaczył kiedy byłam maluchem, ze nie ma sie czego bać. Kocham Go bardzo, teraz tez potrzebuje jego ciepłych, kojcach slow

Esci spin-off

przez Laura1234 06 sie 2014, 13:09
Zgadzam się też z wami. Mi się też wydaje że nerwica to nie jest jakaś nierównowaga biochemiczna w mózgu. Ale depresja wydaje mi się że już jest. Ja zaczęłam chorować na nerwicę w wieku 13, 14 lat i się nie leczyłam. I ta nerwica z czasem wywołała umnie depresję z derealizacją. Jak miałam 17 lat poszłam do psychiatry z depresją i wtdy dostałam antydepresanty. No i się wyleczyłam z depresji ale z nerwicy już nie. Powinnam przejść teraz na te beta blokery i doraźnie benzo, i nie brać tych psychotropów. Ale nie wiem czy te betablokery są takie skuteczne. Leki psychotropowe powodują też zaburzenia hormonalne w traczycy nadnerczach i z prolaktyną i właściwie to wszystko zmieniają, też metabolizm. A jak myślicie skąd się biorą obsesje , nerwica natręctw?. Te zaburzenia mogą występować już od dziecka bez przyczyny. Mi się też wydaje że skłonnośc do nerwic ma podłoże dziedziczne. Wynka ono z budowy układu nerwowego. Moja mama np. choruje na migreny. Lunatic badałeś sobie hormony jakie masz? pytałam się psychoterapeuty o to odrealnienie to co pisałeś w innym wątku i przyznała mi rację że to derealizacja.

Esci spin-off

przez lunatic 06 sie 2014, 21:32
Ashleigh napisał(a):Zakladam odrazu, ze butelka kosztuje 1 zl, a korek 50 gr, razem jest 1,50 zl.
Wtedy butelka kosztujac 1 zl, jest drozsza od 50 groszowego korka o te zlotowke.

Gdyby korek kosztował 0,50 a butelka jest od niego o 1 zł droższa więc butelka kosztowałaby 1,50 + korek 0,50 wiec butelka razem z korkiem kosztowałaby 2 zł a ma 1,50

-- 06 sie 2014, 20:34 --

Laura1234,
kiedys bioenergoterapeuta mowil mi ze mam problemy z tarczycą ale robilem badania i wyszło w normie wszystko

Esci spin-off

przez Laura1234 06 sie 2014, 21:51
ja też mam w normie mam 4,02 cos kolo tego a Norma jest 4,20 a mam podejzenie niedoczynnosci tarczycy,w ogole nadnercza sa wazne jezeli chodzi o stres jutro ide do nowego lekarzs spytam sie o te beta blokery choc mam niskie cisnienie , nie chce brac te antydepresanty bo one ryja organizm a bez lekow man objawy somayczne I cierpie z powodu tego

Esci spin-off

przez lunatic 06 sie 2014, 21:54
zreszta to mało prawdopodobne, zaczelo sie to poajwiac jak nie chcialem dopuszczac do siebie mysli o o dziewczynie i zrobila sie jakas bariera ze wszystko zostało stłumione, gdzies to tutaj o tym pisze ze to reakcja obronna organizmu ktory w ten sposob izoluje od rzeczywistosci z którą sobie nie potrafi poradzic

Esci spin-off

przez Laura1234 06 sie 2014, 22:02
aha no ja mysle ze to zaburzenie lekowe I obnizony nastroj.do tego prowadzi ja tak mialam I ty pewnie tez . Napisalam tak o tych hormonach zeby je kontroolowac bo te leki ryja układ hormonalny ja tak mialam wlasmie sir o tym
Dowiedzialam niedawno

-- 06 sie 2014, 22:04 --

sorry ze tak nieskladmie pisze ale z komorki piszemy

Esci spin-off

przez Tojaaa 06 sie 2014, 22:06
A ja znow naczytalam sie o schizofrenii i juz panikuje. Mam czasem koszmarne mysli, nie napisze ich, bo wstydzę sie i powodują one u mnie lęk no i juz wkrecam sobie, ze jak ma sie takie mysli, to trzeba mieć schize, bo one są naprawdę pojeb.....no ale mam je od ok kilkunastu lat i przez ten czas chyba ktoś zauważył by ze ze mną coś nie tak :why: :why: mam racje??

Esci spin-off

przez Laura1234 06 sie 2014, 22:10
ja sobie to próbuje wytlumaczyc.czemu choruje i myślę ze ja zawsze od urodzenia byłam.delikatna i wrażliwa a le zdrowa ale środowisko sresogenne u mnie wywolalo chorobe z ktora byc moze do.konca żUuycia sie bede zmagać

-- 06 sie 2014, 22:14 --

Ja też czasem mysle ze mam schize tez mam dziwne mysli ale ja mam.to gdzies juz trudno mam schize nic na to nir poradze

Sortuj wg