Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez takie tam 17 lip 2015, 14:28
kosmostrada, platek rozy, w sumie nic takiego - upalnie będzie, więc lekki obiad - makaron z pesto z rukoli i ser do tego. Czasami musze od mięsa odpocząć ;)
P.S. Nie wygrałem w totka :(
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2015, 14:36
takie tam, O lubię takie letnie żarełko!!! Ja też często mam dosyć mięsa, w zasadzie mogłabym je jeść sporadycznie, ale żyje w jaskini mięsożerców, tosz nie będę sobie osobno gotować, aż tak zakręcona na gotowanie nie jestem...
No cóż, Bieszczady lekko przesunięte w czasie... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 17 lip 2015, 14:37
Rozumiem. Również jestem mięsożercą, ale czasami zwyczajnie mam dosyć :smile:
takie tam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lip 2015, 14:45
Kulista cukini z ryżem i pieczarkami w środku :105:

Byłam w biurze, bo już mnie gonili. Potem rundka po mieście i sprawdziłam czy lokale, do których chcemy jutro pójść są czynne i czy trzeba rezerwować. Jeszcze próbowałam sobie wmówić, że jak będę szybko szła, to mnie upał nie przypiecze ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 17 lip 2015, 14:52
Przeczytałem, żę randka w mieście :D Wzrok mnie zawodzi (albo mózg)...
takie tam

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 lip 2015, 14:54
Witajcie Kochani!!! :papa:

Coraz bliżej urlopu u mnie, siedzę już jak na szpilkach w tej robocie. Jeszcze przyszły tydzień i laaaaba!!!
Zaraz lecę do domku pichcić leczo, bo wczoraj zakupiłam produkty i już mi język wisi do pasa... albom głodna!
W planie mam jeszcze zmianę pościeli i pranie, bo słoneczko wielkie jak balia, to mi szybko wyschnie.
Wczoraj zasiadłam na fotelu, tym razem u fryzjera i zrobiłam się na bóstwo... strzyżenie, modelowanie i oczywiście po obiedzie chwila odsapki, a później wyjście na piwko z koleżanką. Oczywiście ja soczek pomarańczowy schłodzony, a koleżanka piwko. Posiedziałyśmy na pogaduchach w ogródku kawiarnianym, nawet było przyjemnie pod wieczór.

kosmostrada, wielu wrażeń estetyczno-artystycznych życzę na wystawie... zawsze to kultura i rzut okiem na coś innego.
U mnie też dzisiaj upał, ale wiaterek sprzyja człowiekowi i nie odczuwa się tak bardzo. Jutro ma być gorzej. Japonki, super butki na upał, też pomykam w nich po pracy.

platek rozy, nic dodać nic ująć, to co napisała Kosmo na temat tych ludzi rzucających się na owoce.... taki mamy naród chełpliwy. :shock: "Dzielimy równo, jedni wszystko, drudzy g...o!"
Dobrze, że jakoś przytachałaś tą paczkę w ten upał. A Twoje odczucia rozumiem bardzo. Ale nie miej skrupułów, bo żyć trzeba. Jeszcze przyjdzie moment, że będziesz pracować i odżyjesz.

Zebrec, takie tam, monk.2000, DarkMaster, witajcie Chłopaki!!! Miłego urlopu Zebrec!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lip 2015, 14:59
takie tam, randka dopiero jutro :nono:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 17 lip 2015, 15:02
mirunia, witaj :smile:
Ale słońce dzisiaj grzeje...
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2015, 15:05
mirunia, ***** hej hej! No to wszystkie trzy byłyśmy wczoraj na mieście. :smile: Włoski też zrobiłaś, jak fajnie taką "pienkną" i świeżą być, nie?

No czekamy na mensza, sprawy załatwia, przestępujemy z nogi na nogę, bo już kcemy wyjść! Niby wystawa nie ucieknie, ale ja jak już mam plana i chęć, to natychmiast to muszę realizować. Taka jazda nerwicowa, na zasadzie "bo nie wiadomo, jak się za chwilę poczuję", muszę się tego wyzbyć. :time:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 17 lip 2015, 15:08
Cześć wszystkim. Jak nastroje? Ja się dziś czuje paskudnie. Chyba zaczyna wracać bezsenność...
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 17 lip 2015, 15:10
heloł :papa:
Ależ ukrop... Pranie schnie w try miga :lol:
Kosmostrada fajne i niedrogie są lakiery essence, czy jakoś tak. Ostatnio kupiłam z taką bazą pod i na lakier - wyglądają jak hybrydy i naprawdę są trwałe. Polecam ;-)
Auto sprzedałam :mrgreen:
Jutro będę miała nowe :mrgreen:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez takie tam 17 lip 2015, 15:15
Zalatana23, same dobre wiadomości :)
takie tam

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 17 lip 2015, 15:27
takie tam ;-)
Bida bez auta. Człowiek szybko się przyzwyczaja do wygody. Ale dzięki temu miałam okazję do terapii poznawczo-behawioralnej pt jazda autobusem :lol: I dałam radę :yeah:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2015, 15:30
Zalatana23, ****** hej hej!!!! No to se na rowerze nie pojeździsz, dupka w auto i wio... :mrgreen:
Ja lubię Opi, ale po drogości jest. Jedyny zresztą, który przetrwał to właśnie Opi. I jak ten brąz na dłoni jest super, to na nogach tak se. Więc muszę podejść i coś kupić. Zobaczę też w necie.
S. Beckett

Sortuj wg