Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 sie 2014, 21:24
Ferdynand k, nie bez powodu dziś już raz cię "miszczem" nazwali :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 sie 2014, 21:39
Jutro pierwsza sesja psychoterapii.

Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 sie 2014, 21:43
Cyklopka - a ty rozpoczecie swojej nowej szkoły masz jutro, czy od października zaczynasz?
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 sie 2014, 21:47
Ani jutro, ani od października.
Zaczynam w piątek, bo to jest weekendowe Pt/Sb/N, natomiast już od początku września, bo to jest bardziej jak technikum niż studia.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 sie 2014, 21:57
cyklopka - Zrelacjonuj koniecznie swoje wrażenia. Ciekawa jestem, jakie towarzystwo będziesz miała.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 sie 2014, 22:06
Mam nadzieję, że oprócz osób, które dopiero skończyły liceum będą jeszcze jakieś w średnim wieku, żebym nie była najstarsza :hide:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 sie 2014, 22:30
Cyklopka - Ja na podyplomowych tak jakoś trafiłam, że tylko 2 osoby były ode mnie starsze, a było fajnie. Przebywanie w młodszym towarzystwie działa ożywczo :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Makabra 31 sie 2014, 22:36
kosmostrada napisał(a):Makabra no a potem znów mile zaskoczy i tak w kólko, this is life, jak człowiek jest wrażliwcem. Padasz i podnosisz się, jak długo starcza sił, a sił mamy wiele , czasami jestesmy zaskoczeni jak wiele... I jak tak wejdziesz w rutynę walki, to okazuje się z perspektywy czasu, że tych dobrych chwil jest więcej. Tylko się nie poddawac. Świat jest taki, jakim go widzimy. To jest moja filozofia życiowa... Ty musisz znaleźc sobie własną, aby przetrwac, albo możesz trochę wziąc ode mnie. ;)

A kiedyś uda mi się wygrać znajomych i faceta? Ile chcesz za trochę siły? :D
Makabra

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 sie 2014, 22:38
Ja i tak mam obsuwę, że osoby kilka lat młodsze wydają mi się rówieśnikami. A poza tym dobrze dogaduję się z ludźmi w każdym wieku.

Ale było raz śmiesznie jak jechałam pociągiem i jakiś pasażer zaczął opowiadać pasażerce w przedziale (prawdopodobnie studentce) dokąd jedzie i po co, o jakimś mieszkaniu w Szczecinie, jakiejś dziewczynie w innym mieście, o pracy gdzieś tam, o pracy w Szczecinie, o pracy tej dziewczyny... A ja czekałam kiedy ci nudni dorośli się wreszcie zamkną. Potem przeliczyłam, że byli ze 4 lata młodsi ode mnie :hide:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 sie 2014, 22:53
Makabra - Wszystko ci się uda. Sił dziś nie mam za wiele, ale i tak się podzielę ( ale zarymowałam :D ). Jak cię złapie dół, to wiesz, że możesz pisac na forum, czacie, do mnie na prv. Odreagujesz.

Cyklopka - Ja też stanęłam mentalnie w pewnym wieku i moi rówieśnicy często wydają mi się starymi pierdzielami :D Mam starszą dwa lata przyjaciółkę, ale ona też ma coś z głową i nie posuwa się w latach psychicznie :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Makabra 31 sie 2014, 22:58
Kosmostrada, ale kiedy się uda? Dziękuję za siły, postaram się nie wyssać za bardzo :D

A ja w sumie nie wiem w jakim wieku się zatrzymałam, w każdym towarzystwie potrafię się dobrze bawić ;)
Makabra

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 sie 2014, 23:19
kosmostrada, kiedyś przez facebooka mojego kuzyna zlokalizowałam osoby z podstawówki. U nas w klasie były dwa rodzaje chlopaków - wysocy, poważni i niscy, dziecinni. Tych pierwszych bym nie rozpoznała na ulicy, pomyślałabym, jacyś panowie w średnim wieku, ci drudzy wyglądali jakby do ich 12-letnich wersji ktoś dokleił lekki zarost. :shock: Nie ogarniam.

Makabra, no ja na przykład lubię gadać z przyjaciółkami mojej mamy.

Albo z ojcem mojej kuzynki, który jest chyba nawet leciutko upośledzony, ciekawsze rzeczy* od niego usłyszę niż od "młodych wykształconych", z którymi siedziałam czekając na rozmowę o pracę i mało nie skonałam tam od ich pieprzenia o magisterce, wynajmie mieszkania, dojeździe do pracy, stażach, znajomych, imprezkach... :silence:

*jak przed pasterką wlał atrament do kropielnicy, ludzie po ciemku wchodzili do kościoła to nie widzieli, a rano mieli kropki na czole, bo się tym atramentem przeżegnali
*albo jak sąsiad alkoholik chował denaturat w krzakach i mu wylali i podmienili na roztwór nadmanganianu, bo ma ten sam kolor i on urągał, bo generalnie psychiatra mu powiedział, że można pić denaturat, bo on sam czasem pije
:brawo:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 sie 2014, 23:42
Makabra, cyklopka - podsumowując wiek wcale nie musi miec znaczenia w relacjach towarzyskich, można się setnie ubawic z 60 latkiem, a zanudzic na śmierc z 25 latkiem. Liczy się osobowośc, tak, banał. Aczkolwiek przyjęcie do wiadomości tego banału pozwala przejśc przez życie w ciekawym towarzystwie. Ja nie narzekam.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 sie 2014, 23:49
Tak, bo dużo jest ludzi, zwłaszcza młodych, studentów, którzy potrafią nawiązywać kontakty tylko z osobami w swoim wieku i ze swojego środowiska. Innych ludzi (młodszych, starszych, niewykształconych itp.) traktują jakby to były automaty albo postacie z kabaretu.
I Miss Forum

Sortuj wg