Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Abbey 05 mar 2012, 19:55
są ludzie, którzy lubią chemię? błagam, idźcie za mnie w środę i napiszcie to cholerstwo... nic nie rozumiem...zero...
a matma jest cudowna :P
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 05 mar 2012, 19:57
Laima, chciałabym od września, jak wyjdzie zobaczymy. jak będę w stanie chodzić do szkoły to i do pracy, więc najwyżej zarobię :P

Mój dzisiejszy dzień

przez Laima 05 mar 2012, 19:57
Chemia to mój ulubiony przedmiot :D
Laima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 05 mar 2012, 20:02
Laima, to mi tłumaczyć będziesz :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 05 mar 2012, 20:21
Już dawno tak zwariowanego dnia nie miałem, ale dziecko już wykąpane i można odsapnąć. No, chyba że jeszcze się coś urodzi. :D
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez Laima 05 mar 2012, 20:22
Sabaidee, a właśnie,a jak Zuzia?
Laima

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 05 mar 2012, 20:44
Mnie zaraz czeka odrabianie pracy domowej z przedmiotu, który nazywa się "podstawy technik plastycznych". Muszę narysować dwa logotypy. Czemu ja jestem takim beztalenciem plastycznym???? grrrrr

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 05 mar 2012, 21:13
Gratuluję tym, którzy chemie na maturze zdawali bądź ów przedmiot kochają :D. W moim przypadku to zawsze była katorga, niestety urodziłem się humanistą w czystej, nieskalanej postaci (czyt. przyszły bezrobotny ;)) i studiowałem sobie polonistykę, acz postanowiłem po roku zmienić kierunek na socjologię. Sam nie wiem co gorsze, pieniędzy z jednego jak i z drugiego nie będzie :P

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 05 mar 2012, 21:22
Laima napisał(a):Sabaidee, a właśnie,a jak Zuzia?

Je i śpi, czasem zwali kupę albo kogoś obrzyga :D Złote dziecko.
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez carmen1988 05 mar 2012, 21:24
Dzień jak dzień, nic ciekawego się nie wydarzyło poza oparzeniem i jedną załamką.
nerwica wegetatywna

Mój dzisiejszy dzień

przez Aria 05 mar 2012, 22:11
emme_4 napisał(a):Aria, to mnie już męczy. Dziś miałam chemię - przedmiot którego nigdy nie lubiłam i nigdy nie polubię. Wiąże się to oczywiście z jego nieumieniem. Babka kazała mi zrobić coś na następną lekcję co nawet nie potrafię wymówić tej nazwy, a co dopiero znać! :evil:

Ja pamiętam, jakie katusze przeżywałam z chemią w gimnazjum. Ciągły stres ze strony nauczycielki tylko pogarszał lekcje. Nienawidziłam chemii, w liceum to się zmieniło ;) jak w gimnazjum jechałam na samych 1, sporadycznie 2 tak liceum skończyłam z mocną 3 :mrgreen:
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Mój dzisiejszy dzień

przez Goguś 05 mar 2012, 22:18
Wlasnie wrocilem od psychiatry...
Po 3 miesiacach brania lekow Elicea, nie poczulem zadnej znaczacej dla mnie poprawy...
Wiec Moj psychiatra wypisal mi 3 recepty na lek Parogen...
Powiedzial mi ze tym razem powinien mi pomoc, gdyz pomogl on mojej mamie, ktora rowniez meczyla sie z nerwica lekowa...

Ciekawe... :blabla:
I właśnie to jest najgorsze w tym wszystkim, Czekanie...

W sumie to jest takie pytanie retoryczne, bo tak na prawdę nikt nie wie czy coś Ci pomoże...

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 05 mar 2012, 22:21
Ja biorę elicee od 2 miesięcy i wydaje mi się, że jest poprawa. Nie mam praktycznie ataków i nawet humor zaczął mi dopisywać, poza tym jestem spokojniejsza. Chociaż trochę zamulona. One powinny uspokajać czy uszczęśliwiać? :P

Mój dzisiejszy dzień

przez zjebnerwicowy 05 mar 2012, 22:25
Ja tam póki co względnie zadowolony. Ostatnie 8 dni, całkiem niezłe, acz od czwartku dokucza mi przez dosyć długo ścisk na wysokości pępka (jelita, jak mniemam), identyczny jak przy stresie, choć tego, ani nerwów, ani napięcia w zasadzie nie czuję. Dziś tylko gorszy dzień, nie wiem, czemu, dokładna kalka z zeszłego poniedziałku, te same objawy (zaburzenia widzenia, drżenie rąk, ścisk brzucha, "wiercenie się", momenty lekkie zawroty), które pojawiły się w tym samym miejscu, dokładnie o tej samej porze, wręcz z chirurgiczną precyzją.

Być może wynika to z faktu, iż trochę myślałem o ich powtórce, wskutek czego, dostałem to, czego podświadomie oczekuję. W zasadzie to nic nowego. Przyznam, że ostatnio lęków, nerwów, itd nie mam, głównie objawy somatyczne, dziś dopiero po paru godzinach pojawiło się napięcie, ale o charakterze wtórnym - poirytowanie sytuacją, po melisie mi przeszło.

I kolejna zabawna korelacja - sok pomidorowy działa dosyć łagodząco na większość tego typu objawów...
Moja walka. Z nerwicą. Nie uznaję kompromisu. Na polu bitwy w starciu o czystość mojego umysłu może zwyciężyć tylko jedna strona, druga musi zostać całkowicie zmiażdżona. Wiem, że wygram. Absolutne unicestwienie nerwicy, oto cel do którego dążę:

http://www.youtube.com/watch?v=6qG1sZhO74A

Sortuj wg