Homoseksualizm

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Homoseksualizm

przez Kalebx3 16 sie 2012, 20:22
Jak Cię to bawi ,to wesołej zabawy.
Mam wybuchowy i impulsywny charakter ( zresztą ADHD) ,co w głowie to na ustach . Bez półśrodków ,na calośc ,ciągle w ruchu ,na skraju.
Taki jestem i taki umrę . I takie mam poglądy na te sprawy .
Dziękuję za dyskusję wszystkim obecnym ,czas ochłonąć.
Do usłuszenia w innym wątku.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Homoseksualizm

przez L.E. 16 sie 2012, 20:24
Kalebx3, skoro Ty to nazywasz dyskusją...
Trochę jesteś za ostry w swoich poglądach, ale może i świat byłby nudny, gdyby wszyscy myśleli to samo i wyrażali to tak samo.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Homoseksualizm

przez Kalebx3 16 sie 2012, 20:31
Jeszcze na Koniec ,Muszę
Panno Alicjo , nie Ty będziesz mi mówić , ,żebym sie wypowiadał- niewypowiadał.pilnuj swoich wypowiedzi ,a nie mi tu k**rwa masz mówić co mam robić.
Siarę to Ty robisz ,ale pod siebie , a z katolikami to masz tyle pewnie wspólnego co ja z pedalstwem.
Pośmiewisko? Co skończyły sie argumenty,
Ty najlepiej wiesz na czym polega wiara katolicka?I pewnie żyjesz ściśle według niej .Nie chcę sluchać już więcej Twojego bełkotu i żyj z kim chcesz . Pisz sobie co chcesz ,końćzę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Homoseksualizm

przez L.E. 16 sie 2012, 20:33
Kalebx3, byłbyś świetny w leczeniu zbyt niskiego ciśnienia.
Twoje wypowiedzi mi je podnoszą aż za bardzo :twisted:
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Homoseksualizm

przez linka 16 sie 2012, 20:37
Kalebx3, każdy z nas ma tu jakieś zaburzenie, więc usprawiedliwianie się takowym jest nie na miejscu ..... nie znajdziesz tu wielu zwolenników twoich przekonań, więc albo bez obrażania, bluzgania porozmawiamy, masz wszelkie prawo przy pomocy logicznych argumentów bronić swojego zdania albo........ zostawisz to w spokoju.... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Homoseksualizm

przez Kalebx3 16 sie 2012, 20:38
Mi też pulsują tętnice na czole aż piszczy.Uff ,gdybym nie wziął dziś dwóch dawek nebiwololu( obniża ciśnienie) ,chyba bym jakiegos wylewu dostał ;) .L.E . jak pisałem ,to nie wiedziałem ,że Ty też z kobietą jako kobieta. Przepraszam , jeśli Cie uraziłem.

-- 16 sie 2012, 20:41 --

Linka ,wpadłem tu, narobiłem wam trochę zamieszania ,dymu ,podniosłem co niektórym ciśnienie,,,a teraz uciekam, zostawiam w spokoju.Amen.

Homoseksualizm

przez linka 16 sie 2012, 20:42
Kalebx3, widzisz, nie wszyscy homoseksualiści i ludzie o orientacji biseksualnej to wyuzdane, perwersyjne i ordynarne osobniki, wiele osób ma z tym ogromny, ogromny problem i gdyby to od nich zależało szybciutko by się "przestawiły" ale tak się nie da ..... więc co robić? Żyć w nienawiści do siebie całe życie? Bo jestem inny? A gdybyś ty z powodu choroby był tak stygmatyzowany w społeczeństwie? Czu możesz sobie wybrać, że nie chcesz być chory?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Homoseksualizm

przez carlosbueno 16 sie 2012, 21:13
Gdybym nie był wierzącym to pewnie bym dymał.Ale jestem wierzącym i słucham i robię to co Bogu się podoba.I tp o wszystkim przesądza.
masz bezpośredni kontakt z Bogiem, wydaje ci instrukcje a tak ogóle z takim podejściem to byś się to talibów nadawał i innych muzułmanów którzy robią wszystko tylko i wyłącznie dla Boga. Według mnie opieranie moralności wyłącznie na dogmatach religijnych w XX! wieku w centrum Europy nie świadczy dobrze o poziomie intelektualnym.
Największy Forumowy Maruda

Homoseksualizm

przez ala1983 16 sie 2012, 21:51
Rzygam OBRZYZDYENIEM na to całe zboczeństwo: pedalstwo i lesbijstwo!!! ZGORSZENIE nieboże!

Przyłączam się do rzygania na wszelkie grzeszne postępowanie. Ludzie, czytajcie Pismo Święte, bo nauki Chrystusa nie znacie ! :szukam:
Jezus również rzyga, ku waszemu zdziwieniu. :shock: ?
Czytałam w jednym tłumaczeniu Pisma Św. My znamy to jako: "Obyś był zimny, albo gorący ! A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę Cię wyrzucić z moich ust" (Ap 3,15n).
To jeden z wielu przykładów określających gniew i nietolerancję Jezusa co do pewnych przekraczających wszelkie zasady haniebnych czynów.
Paweł :papa: ;)
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Homoseksualizm

przez Candy14 16 sie 2012, 21:57
Jezus również rzyga,

Jezus nie istnieje ..ku Twojemu zdziwieniu :shock: ?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Homoseksualizm

przez ala1983 16 sie 2012, 21:59
Candy14, Czyżby? ;)

Homoseksualizm

przez carlosbueno 16 sie 2012, 22:28
na szczęście a może i nie, dla mnie mitologia ludów pasterskich bliskiego wschodu nie jest wyznacznikiem niczego tylko zapisem kultury i obyczajów tamtych czasów. A zresztą nowy testament był spisywany ileś tam lat po śmierci Chrystusa, ewangelii było kilkadziesiąt i jaką mam pewność kto przedstawiał Chrystusa prawdziwie.
No ale nie będę więcej off topował zresztą mało mnie obchodzi kto z kim sypia i w jakiej konfiguracji jest wiele ważniejszych tematów.
Największy Forumowy Maruda

Homoseksualizm

przez *Wiola* 16 sie 2012, 22:32
ala1983, "Kochaj bliźniego swego jak siebie samego" i nie ma tam oprócz : "pedałów" i lesbijek i :evil:
Moderator

Homoseksualizm

przez ala1983 16 sie 2012, 22:38
*Wiola*, Kochać bliźniego nie znaczy chwalić i akceptować jego złe czyny. Myślałam, że to już zostało wyjaśnione w tym wątku.?

Sortuj wg