Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm


Gość Keji

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, ależ ty się podniecasz, aż mnie to bawi .... jak widać strasznie cię ten temat emocjonuje, jak widać się wciskasz w życie obcych ludzi, bo osądzasz ich po tym z kim układają swoje życie i z kim sypiają ( i nie chodzi o konkretnego człowieka tylko o jego płeć) mnie to np. ni ziębi ni parzy jak pewnie 90% osób na tym forum.

Dobrze, ze ci religia zabijać nie pozwala, bo pewnie też byś to robił....... nie znam się za bardzo na religii katolickiej, ale myślę, ze taką postawą ( w ogóle, nie chodzi o sam fakt pielęgnowania w sobie nienawiści i braku wybaczenia - co jest grzechem samo w sobie) przynosisz im wstyd..... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, jak pisałam wcześniej jestem bi seksualna (byłam z kobietą, więc pewnie podpada pod Twoje rozumienie lesbijski), więc pod moim adresem padło kilka uwag w stylu tego, że jestem obrzydliwa, odrzucająca, nie pójdę do nieba itp...

A moją wiarę obrażasz sugerując, że Bóg, w którego wierzę jest małostkowym draniem, który zagląda ludziom pod kołdry i tylko na tej podstawie ich ocenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię to bawi ,to wesołej zabawy.

Mam wybuchowy i impulsywny charakter ( zresztą ADHD) ,co w głowie to na ustach . Bez półśrodków ,na calośc ,ciągle w ruchu ,na skraju.

Taki jestem i taki umrę . I takie mam poglądy na te sprawy .

Dziękuję za dyskusję wszystkim obecnym ,czas ochłonąć.

Do usłuszenia w innym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na Koniec ,Muszę

Panno Alicjo , nie Ty będziesz mi mówić , ,żebym sie wypowiadał- niewypowiadał.pilnuj swoich wypowiedzi ,a nie mi tu k**rwa masz mówić co mam robić.

Siarę to Ty robisz ,ale pod siebie , a z katolikami to masz tyle pewnie wspólnego co ja z pedalstwem.

Pośmiewisko? Co skończyły sie argumenty,

Ty najlepiej wiesz na czym polega wiara katolicka?I pewnie żyjesz ściśle według niej .Nie chcę sluchać już więcej Twojego bełkotu i żyj z kim chcesz . Pisz sobie co chcesz ,końćzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, każdy z nas ma tu jakieś zaburzenie, więc usprawiedliwianie się takowym jest nie na miejscu ..... nie znajdziesz tu wielu zwolenników twoich przekonań, więc albo bez obrażania, bluzgania porozmawiamy, masz wszelkie prawo przy pomocy logicznych argumentów bronić swojego zdania albo........ zostawisz to w spokoju.... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też pulsują tętnice na czole aż piszczy.Uff ,gdybym nie wziął dziś dwóch dawek nebiwololu( obniża ciśnienie) ,chyba bym jakiegos wylewu dostał ;) .L.E . jak pisałem ,to nie wiedziałem ,że Ty też z kobietą jako kobieta. Przepraszam , jeśli Cie uraziłem.

 

-- 16 sie 2012, 20:41 --

 

Linka ,wpadłem tu, narobiłem wam trochę zamieszania ,dymu ,podniosłem co niektórym ciśnienie,,,a teraz uciekam, zostawiam w spokoju.Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, widzisz, nie wszyscy homoseksualiści i ludzie o orientacji biseksualnej to wyuzdane, perwersyjne i ordynarne osobniki, wiele osób ma z tym ogromny, ogromny problem i gdyby to od nich zależało szybciutko by się "przestawiły" ale tak się nie da ..... więc co robić? Żyć w nienawiści do siebie całe życie? Bo jestem inny? A gdybyś ty z powodu choroby był tak stygmatyzowany w społeczeństwie? Czu możesz sobie wybrać, że nie chcesz być chory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie był wierzącym to pewnie bym dymał.Ale jestem wierzącym i słucham i robię to co Bogu się podoba.I tp o wszystkim przesądza.
masz bezpośredni kontakt z Bogiem, wydaje ci instrukcje a tak ogóle z takim podejściem to byś się to talibów nadawał i innych muzułmanów którzy robią wszystko tylko i wyłącznie dla Boga. Według mnie opieranie moralności wyłącznie na dogmatach religijnych w XX! wieku w centrum Europy nie świadczy dobrze o poziomie intelektualnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzygam OBRZYZDYENIEM na to całe zboczeństwo: pedalstwo i lesbijstwo!!! ZGORSZENIE nieboże!

Przyłączam się do rzygania na wszelkie grzeszne postępowanie. Ludzie, czytajcie Pismo Święte, bo nauki Chrystusa nie znacie ! :szukam:

Jezus również rzyga, ku waszemu zdziwieniu. :shock: ?

Czytałam w jednym tłumaczeniu Pisma Św. My znamy to jako: "Obyś był zimny, albo gorący ! A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę Cię wyrzucić z moich ust" (Ap 3,15n).

To jeden z wielu przykładów określających gniew i nietolerancję Jezusa co do pewnych przekraczających wszelkie zasady haniebnych czynów.

Paweł :papa:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęście a może i nie, dla mnie mitologia ludów pasterskich bliskiego wschodu nie jest wyznacznikiem niczego tylko zapisem kultury i obyczajów tamtych czasów. A zresztą nowy testament był spisywany ileś tam lat po śmierci Chrystusa, ewangelii było kilkadziesiąt i jaką mam pewność kto przedstawiał Chrystusa prawdziwie.

No ale nie będę więcej off topował zresztą mało mnie obchodzi kto z kim sypia i w jakiej konfiguracji jest wiele ważniejszych tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Kochać bliźniego nie znaczy chwalić i akceptować jego złe czyny. Myślałam, że to już zostało wyjaśnione w tym wątku.?

a co za złe czyny wyrabiają zainteresowane sobą i mające ochotę na seks lesbijki czy geje jeśli oczywiście nie robią tego na środku ulicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Kasia, to nie tak. Twój pociąg do kobiet jest raczej wynikiem braku dobrej relacji z matką w dzieciństwie. Takie jest moje zdanie, ja ciągnę do kobiet ale szukam w nich bardziej wzoru idealnej matki, a przez to też i bliskości.

Zwróć uwagę jak zachowujesz się w stosunku do swojej terapeutki. Pisałyśmy jakiś czas temu na ten temat.

Pociąg kobiet do tej samej płci jest wynikiem niezaspokojonych potrzeb z dzieciństwa, w tym wypadku niepoprawnej relacji matka-córka.

 

Ja pierniczę. Nie znam się na tych wszystkich zawiłościach psychologicznych, ale to by się zgadzało dlaczego mnie rzadko bo rzadko, ale jednak ciągnie do niektórych kobiet. Za bi się nigdy nie uważałam jak widać słusznie, ale zmroziło mnie gdy to przeczytałam ponieważ jak sobie pomyślę, że moja ekspsychoterapeutka się w tym połapała i się domyśliła, że ja coś tam do niej, to po prostu mi ręce opadają. Pisząc "ja coś tam do niej" mam na myśli... kompletne zadurzenie. Niestety. Trwa to do dziś. Niestety. Co do relacji z matką, to jednak do mnie to nie przemawia bo nasze stosunki pogorszyły się dopiero gdy miałam ok. 14-15lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×