Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Werty 20 gru 2012, 23:57
Przez 500 stron tego tematu przewinela sie jedna mysl przewodnia " nie mam kasy dlatego dziewczyny na mnie nie leca" wiec to co pisze girl anachronism, ma podstawy

Ja tam mogę wypowiadać się dopiero od 400 strony (musiałbym sprawdzić). Ponieważ mniej więcej wtedy zacząłem udzielać się w tym wątku, aby spróbować pocieszyć i motywować prawiczków i przedstawiać im punkt widzenia długotrwale (trwale?) samotnego faceta nie-prawiczka na pewne sprawy. Szczególnie by spróbować uświadomić im jak sama w sobie utrata tego czegoś w sumie niewiele zmienia. Oczywiście chłopaki opieprzyli mnie z początku, że się nie znam i nie mam prawa wypowiadać, ale teraz akceptują i lubią (chyba, mam nadzieję)
W sumie czuję z nimi większą więź niż z większością nicków na tym forum, szczególnie, że nasze położenia są bardzo podobne.
Co do tej pory widzę? Dużo normalnych postów samotnych samców z zaburzeniami nerwicowymi, kilka postów histerycznych, kilka mizoginicznych. Norma. Jednego dotychczas nie widziałem, aby pisano tutaj coś co zarzuca girl anachronism to znaczy potępiano kobiety związane z tymi co mają więcej. To akurat jest gruba przesada.

Fakt. Niektórzy tutaj piszą wprawdzie, że "one lecą tylko na kasę" (od takich poglądów sam się odcinam), ale tak jak napisał Inbvo

jeśli w niektórych postach widać ślady takiego "binarnego" myślenia, to jest to dowód na cierpienie tych ludzi. frustracja znajduje ujście, choć niekoniecznie we właściwym kierunku.

przez Arhol 21 gru 2012, 00:07
Ogólnie generalizacja...sporo tu tego, niema jednej złotej recepty na podryw, każdy jest inny, gdzie jedna może nas uważać za fajnego faceta,inna za totalne zero, czasem ktoś da szanse - czasem nie....Ogólnie trzeba próbować,pracować nad tym co nas boli i nad tym co może przeszkadzać,próbować,wierzyć że może kiedyś się uda.

Zgadzam się też,że zamoczenie kija nic nie zmienia,nic,prócz tego że sztucznie "podwyższy" ego, ale za chwile i tak to padnie na zbity ryj.

Nadzieja,praca nad sobą,próbowanie,odrobina szczęścia...nie wiem
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez beladin 21 gru 2012, 11:51
Saiga napisał(a):czasem ktoś da szanse - czasem nie

Niewłaściwe podejście. W ten sposób oddajesz się w kobiece ręce. Kobiety wolą odwrotną sytuację.
beladin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez djkocyk 21 gru 2012, 12:32
beladin napisał(a):

Niewłaściwe podejście. W ten sposób oddajesz się w kobiece ręce. Kobiety wolą odwrotną sytuację.

To facet podchodzi i próbuje ale kobieta decyduje czy to jej pasuje czy nie. Jak nie pasuje to nic nie zrobisz.

przez Arhol 21 gru 2012, 12:45
beladin napisał(a):

Ale to widać,kobieta jest tobą zainteresowana,albo nie - nie widzę tu jakiejkolwiek uległości.
I to działa w obie strony, jak i one nas czasem oleją,tak i my je .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez beladin 21 gru 2012, 12:50
Jest i on!! :D djkocyk Czytałeś książkę?

Interesująca osobowość przypasuje każdej kobiecie, która jest otwarta na nowe znajomości.

SaigaJeśli nie jest to znaczy, że nie jesteś interesujący, proste. Masz tak robić by wzbudzić zainteresowanie.
beladin

przez Arhol 21 gru 2012, 13:05
beladin, Każdy jest inny,jedną zainteresujesz,druga uzna cię za nudziarza,relacje międzyludzkie to loteria,nie zawsze uda się osiągnąć sukces,ale też i nie zawsze kończy się to fiaskiem
Moderator

przez beladin 21 gru 2012, 13:40
Pewnie. Takie podejście nie gwarantuje sukcesu, ale zwiększa prawdopodobieństwo diametralnie. Chodzi mi o stosowanie się do podstawowej zasady: Dajesz coś ciekawego, dostaniesz w zamian zainteresowanie. Dajesz ciała, przyglądasz się sytuacji, eliminujesz błędy i próbujesz dalej. Dzięki temu się rozwijasz, jesteś świadomy tego co robisz i masz wpływ na swoje powodzenie.
beladin

przez depresyjny86 21 gru 2012, 20:28
Dajesz coś ciekawego, dostaniesz w zamian zainteresowanie

Jeszcze raz powtórzę,to nie jest dobry deal.Dawać coś,by dostawać tylko zainteresowanie..
Natomiast zgadzam się z resztą,że jak ktoś chce koniecznie kogoś poznać i tak bardzo tego pragnie to powinien eliminować wszelkie faile popełnione wcześniej i próbować dalej.
:)

przez beladin 21 gru 2012, 20:31
To jest uczciwy deal. O jakim "tylko zainteresowaniu " mówisz? Chyba oczywistym jest,że jak ktoś jest Toba zainteresowany to chce kontynuować znajomość. Uzasadnij, bo nie trybię. Chyba nie sądzisz, że fajna dziewczyna, która co rusz ma możliwość poznania kogoś zainteresuje się jakimś byle nudziarzem?
beladin

przez Aranjani 21 gru 2012, 20:36
Matko Przenajświetsza.... moi drodzy mężczyźni... to nie jest tak, że w związku tylko facet daje coś z siebie... ale kobieta również :D Na tym to wszystko polega :D
Aranjani

przez beladin 21 gru 2012, 20:39
My tu o podrywaniu gadamy Aranjanijko :) W związku to wszystko przejdzie :D
beladin

przez depresyjny86 21 gru 2012, 20:40
No myślę,że nie trzeba tego uzasadniać..Facet musi się starać,nie wiadomo co robic..ee. by kobieta łaskawie na niego spojrzała?..Niech kobiety też się starają i dają coś od siebie:).Po drugie..kobiety też potrafią być nuuuuuuuudnymi osobnikami
:)

przez Aranjani 21 gru 2012, 20:43
beladin, ale kobieta przy "podrywie" też może wykazać jakąś inicjatywę... baaa... sama może poderwać :D

-- 21 gru 2012, 20:45 --

człowiek nerwica, oczywiście, że kobiety też są nudne. I zaręczam Ci, że wcale nie jest tak, że facet musi "nie wiadomo co robić" by jakaś kobieta się nim zainteresowała ;) Po prostu musi by być dla niej interesujący... a dla każdej kobiety "interesujący" znaczy co innego :)
Aranjani

Sortuj wg