Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ajajaj89 23 cze 2012, 13:06
kornelia_lilia napisał(a):
(...)Tak summa summarum to wczoraj sie spotkalem ze strony kobiet - 30 procent zdziwniea i 70 procent chamstwa. I sprobuj tu nie zywic na kobiety zlosci

Absolutnie nie dziwię się takiemu procentowemu zestawieniu :roll:
Najwidoczniej albo są zajęte i nie życzą sobie jakiś tam podchodów ze strony obcych mężczyzn albo wywołujesz awersję swoim podejściem do nich.

Innych przyczyn oczywiscie nie uwzgledniasz?

Moze tez problem lezy po ichniej stronie.

Jak kots chodzi na noc na Powisle z kolezanka to chyba zajety nie jest.

Z tym podejsciem to moze prwada - czuje jak teraz kotluje we mnie sie zlosc na kobiety, na czlonkow rodziny itd

Co nie znaczy ze one wszystkie byly swiete .Wiec niech solidarnosc jajnikow nie zaslania twoje oczy :D
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez linka 23 cze 2012, 13:13
Gregg1991 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):
A fiza zawsze spada

jak szukasz kobiet o urodzie sfotoshopowanych modelek to się nie dziwie, zejdź na ziemie człowieku, powiedz mi ile mniej więcej procentowo podoba się dziewczyn w zbliżonym do ciebie wieku może 1%

Nie widzę nic niewłaściwego w szukaniu partnerek innych niż wybitnie piękne. Ja nie "zadowolę" się dziewczyną dość atrakcyjną, ani tym bardziej szpetną. Oczywiście można doszukiwać się tu płytkiego myślenia, jednak moja postawa to nie jakaś fanaberia. Nie uważam nawet, że sam jestem na tyle atrakcyjny abym mógł przebierać- na pewno nie tak, jak bym chciał. Mam natomiast pewną awersję do płci pięknej- tylko z nazwy. Wystarczy mały defekt: za krótkie nogi, krzywy niezgrabny nos, pieprzyk nie w tym miejscu i już mogę zapomnieć o bliższej znajomości. Nie wyobrażam sobie związku z osobą, której się brzydzę, nawet jeśli cierpi na tym moje pożycie/zdrowie. Może nawet moja radykalność jest wynikiem jakieś patologii, to nie zmienię myślenia i rozumiem tych co "mają" podobnie.

To przyzwyczaj się do bycia samemu...
Choć w sumie... jeśli data w nicku to rok twojego urodzenia, śmiem twierdzić, że życie zweryfikuje twoje założenia jeszcze wielokrotnie :8):

-- So cze 23, 2012 12:16 pm --

ajajaj89 napisał(a):Jak kots chodzi na noc na Powisle z kolezanka to chyba zajety nie jest.

Ty tak na poważnie?

Obrazek
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kafka 23 cze 2012, 13:16
Choć w sumie... jeśli data w nicku to rok twojego urodzenia, śmiem twierdzić, że życie zweryfikuje twoje założenia jeszcze wielokrotnie :8):

Zgadzam się z Panią moderator co do cala!
kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ajajaj89 23 cze 2012, 13:18
kafka napisał(a):

Zgadzam się z Panią moderator co do cala!

Przeciez wiadomo ze coraz wiecej mezczyzn sie zeni po 30-tce, bo juz trzeba i wtedy trzeba juz obnizyc standarty. Jakie to romantyczne...
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez kornelia_lilia 23 cze 2012, 13:18

:lol: :lol: A co zajęta dziewczyna ma prawo wychodzić na miasto tylko i wyłącznie ze swoim partnerem?
Z tym podejsciem to moze prwada - czuje jak teraz kotluje we mnie sie zlosc na kobiety, na czlonkow rodziny itd

Mam prawo do własnej opnii i zgodnie z nią twierdzę, że Twój obecny stosunek do płci przeciwnej nie rokuje pozytywnie na stworzenie szczęśliwego związku, na jakiś przelotny i nic nie znaczacy romans to już prędzej. Nie wiem czego teraz szukasz u kobiet :roll:
Może źle podchodzisz do tych podrywów, może coś albo w zachowaniu albo w mowie trzeba zmienic, abyś się wydał fajnym chłopakiem, z którym dziewczyna będzie chciała Cię bliżej poznać.
Co nie znaczy ze one wszystkie byly swiete .Wiec niech solidarnosc jajnikow nie zaslania twoje oczy :D

Pewnie, że nie wszystkie są święte.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez kafka 23 cze 2012, 13:23
kornelia_lilia napisał(a):

:lol: :lol: A co zajęta dziewczyna ma prawo wychodzić na miasto tylko i wyłącznie ze swoim partnerem?

Mam prawo do własnej opnii i zgodnie z nią twierdzę, że Twój obecny stosunek do płci przeciwnej nie rokuje pozytywnie na stworzenie szczęśliwego związku, na jakiś przelotny i nic nie znaczacy romans to już prędzej. Nie wiem czego teraz szukasz u kobiet :roll:
Może źle podchodzisz do tych podrywów, może coś albo w zachowaniu albo w mowie trzeba zmienic, abyś się wydał fajnym chłopakiem, z którym dziewczyna będzie chciała Cię bliżej poznać.

Pewnie, że nie wszystkie są święte.

:great:

-- 23 cze 2012, 13:24 --

Przeciez wiadomo ze coraz wiecej mezczyzn sie zeni po 30-tce, bo juz trzeba i wtedy trzeba juz obnizyc standarty. Jakie to romantyczne...

Nie wiem, ja nie mam takich problemów.
kafka

przez linka 23 cze 2012, 13:24
ajajaj89, widać jak na dłoni, że ani Ty ani Gregg nie macie zielonego pojęcia o związkach, o małżeństwach, o kobietach ........
Jeśli chcesz się ożenić tylko po to, żeby nie być samemu, żeby mieć koko stuknąć i w ogóle żeby nie było wstydu że stary kawaler to na Boga, daruj sobie ......

Standard to może obniżać hotel........ :roll:
Przywiązujecie tak idiotyczną wagę temu wyglądowi fizycznemu, że skończycie z ręką w nocniku - bo z takimi przekonaniami to jak już obniżycie te swoje standardy i dopuścicie te wszystkie brzydule do siebie, to się nie zdziwcie jak one nawet was nie będą chciały ........

Strasznie mi was szkoda, że nie wiecie jak to jest gdy się człowiek zakochuje i nagle osoba która wcześniej nie była dla nas atrakcyjna staje się coraz piękniejsza.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ajajaj89 23 cze 2012, 13:29
linka - daruj sobie. Twoje pseudointeligenckie obrazy nie robia na mnie wrazenia. Przerwalem czytac twoj post po pierwszym akapicie.

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez wiejskifilozof 23 cze 2012, 13:29
Jabym to kobiet osobiście , tylko na trzeźwo startował . :D

przez carlosbueno 23 cze 2012, 13:31
prawda, prawda chyba że osiągnęło się wysoki status społeczny. Mi będąc po trzydziestce z wyglądu się podoba co druga 20 latka i prawie każda licealistka kiedyś to może z 20% no ale taka natura i życie weryfikuje wiele poglądów.
Największy Forumowy Maruda

przez linka 23 cze 2012, 13:32
ajajaj89, :lol: coś idzie nie po twojej myśli to zaczynasz pokazywać język i tupać?
Tak samo jest z tym podrywem prawda, w głowie ci się nie mieści że nawet te nieidealne kobiety na ciebie nie lecą? Powinny się zmienić.....niedobre kobiety ......

Chwila dyskusji z tobą i już wiem dlaczego:
ajajaj89 napisał(a):wczoraj sie spotkalem ze strony kobiet - 30 procent zdziwniea i 70 procent chamstwa.i
Przyjaciel forum

przez kafka 23 cze 2012, 13:33
ajajaj89 napisał(a):linka - daruj sobie. Twoje pseudointeligenckie obrazy nie robia na mnie wrazenia. Przerwalem czytac twoj post po pierwszym akapicie.

To więcej się nie pytaj czemu kobiety na ciebie nie lecą, skoro takim szacunkiem je obdarzasz;)

-- 23 cze 2012, 13:35 --

carlosbueno napisał(a):
prawda, prawda chyba że osiągnęło się wysoki status społeczny. Mi będąc po trzydziestce z wyglądu się podoba co druga 20 latka i prawie każda licealistka kiedyś to może z 20% no ale taka natura i życie weryfikuje wiele poglądów.

No Carlos, ja bym ci 30 nie dała. Myślałam, że jesteś młodszy, także nie widzę problemu żebyś startowął do 20stek:)
Poza tym wiele kobiet woli starszych facetów, bo myślą że będzie dojrzalszy i lepiej zadba o nie i przyszłą rodzinę.
kafka

przez ajajaj89 23 cze 2012, 13:37
Ilez to razy sie przekonalem ze szacunek nie zawsze rowna sie powodznie u kobiety.

Ale trudno mi jest wytrzymac chamstwo ze strony 80 procent kobiet, skoro znam kobiety ktore nie maja takich chamskich zamaszek

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 23 cze 2012, 13:38
z wyglądu to na 30 tkę wyglądam tylko niedojrzałe zachowanie powoduje że niektórzy mnie za młodszego biorą.
Co do 20-tek to ja jakoś a zawsze miałem powodzenie u starszych ode mnie kobiet ;)
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg