Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Ḍryāgan 02 lip 2016, 11:36
NN4V lubi wprowadzać w tematach pseudointelektualny bełkot, swoisty przerost formy nad treścią.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez wiejskifilozof 02 lip 2016, 11:45
Coraz wielu ludzi mi radzi agencję,innaczej będę prawiczkiem do 50.

przez Kiya 02 lip 2016, 12:10
wiejskifilozof, na Twoim miejscu bym to przemyślałam. Młodzi faceci korzystają z takich usług i nie mają skrupułów, dlaczego Ty miałbyś mieć?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monster6 02 lip 2016, 12:12
wiejskifilozof, Skoro nie chcesz być prawiczkiem i to jest obecnie jedyne wyjście.To zamiast się tyle nad tym zastanawiać po prostu idz i zrób swoje :great:
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez elo 02 lip 2016, 13:42
ten topic to w koncu w 90 %
Ḍryāgan napisał(a):pseudointelektualny bełkot, swoisty przerost formy nad treścią.

ludzi ktorzy gowno w zyciu widzieli :)))

ofc dziesiec procent jeszcze trzymie poziom :>
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Lonley Paladin 02 lip 2016, 14:51
To chciałbyś mieć jedną, oddaną kobietę czy jak najwięcej nie-ważne-jakich?

Chciałbym mieć jedną oddaną kobietę ale najpierw chciałbym zobaczyć jak to jest z kimś innym uprawiać seks. Jaka to by była dla mnie sprawiedliwość gdyby ta "oddana" kobieta wcześniej by miała iluś tam partnerów a ja miałbym być z tylko nią do końca życia, jako moją pierwszą kobietą ?(owszem gdyby sama była dziewicą to i owszem wtedy to by miało dla mnie sens) Całą szkołę miałem z powodu nerwic nauczanie indywidualne więc straciłem wiele z tego co mogłem z tamtych dni wynieść, ale przynajmniej część tego co straciłem chce odzyskać. A jeżeli chodzi o pieniądze to wybacz ale która kobieta związała by się z bezrobotnym czy kimś kto dostaje 800 zł co miesiąc(nie wiem może ktoś kto ma 20 cm na 15cm to może taki ma szanse)? Nie stać mnie na restauracje i wyjazdy. I nic nie pisałem o pogardzaniu na lecenie na kasę, bo to można jakoś logicznie zrozumieć.

przez Antimatter 02 lip 2016, 15:06
Lonley Paladin, nikt nie bronil Ci zyc, musisz miec swiadomosc, ze zdrowi ludzie po prostu sie kochaja ze soba. I nie ma w tym nic wiecej, zadnej sprawiedliwosci, czy niesprawiedliwosci, taki jest swiat. Jak chcesz tu szukac symetrii to sam sie bedziesz nakrecac - a to zla kobieta, bo juz to robila. No jak wiekszosc, wiekszosc jest zla, czy moze to wylacznie Twoje problemy? Albo walcz z wiatrakami i sie frustruj na to, jak swiat wyglada, albo pracuj nad soba po prostu, dluga przed Toba droga, przede wszystkim radze zaczac od zmiany Twojego nastawienia w stosunku do kobiet. Sa rozne osoby, majace rozne priorytety, szukajace roznych rzeczy w zyciu, a Ty sugerujac chocby, ze one wszystkie sa zle, bo costam - takim nastawieniem od razu pokazujesz - nie zblizac sie do mnie drogie dziewczeta, uciekajcie byle dalej. I badz pewien, ze beda uciekac.

przez Ḍryāgan 02 lip 2016, 15:11
No faktycznie Lonley Paladin to jakbyś spotkał fajną dziewczynę, która już miała partnerów, po prostu ją olejesz, bo najpierw musisz dobić do tylu "zaliczonych panienek" ilu ona miała facetów? Dziwne. Uczucia nie chodzą takimi drogami... I nie wszystkie kobiety oceniają faceta po zawartości portfela. Serio...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Lonley Paladin 02 lip 2016, 15:17
Ale mam prawo oczekiwać dziewictwa od swojej żony ? Bo skoro ja tyle czekałem to dlaczego mam wybierać kogoś kto nie może mi tego samego dać ? Nie pogodziłbym się z tym ani teraz ani za milion lat. Jeżeli już to sam najpierw chciałbym przynajmniej z jedną inną kobietą uprawiać seks.

przez Ḍryāgan 02 lip 2016, 15:19
Lonley Paladin, A co Ty kuźwa smok wawelski jesteś, że musisz dziewicę skonsumować?

przez Lonley Paladin 02 lip 2016, 15:24
Tak to jest moje marzenie od dziecka. Żeby stworzyć taki związek, żebyśmy byli dla siebie pierwszymi i ostatnimi. Nie zostanę do końca życia z jedną kobietą która już kogoś miała (zresztą o czym tu mówimy na razie ani jednej nie widać na horyzoncie)

przez Ḍryāgan 02 lip 2016, 15:28
Lonley Paladin, tak serio to sprawa drugorzędna. Jeśli kogoś kochasz, przestaje być istotne czy ten ktoś miał przed Tobą innych partnerów. Ważniejsze, żebyś był tym ostatnim. Żeby po Tobie kobieta już nie chciała być z nikim innym :)

przez Lonley Paladin 02 lip 2016, 15:34
Antimatter napisał(a):Lonley Paladin, nikt nie bronil Ci zyc, musisz miec swiadomosc, ze zdrowi ludzie po prostu sie kochaja ze soba. I nie ma w tym nic wiecej, zadnej sprawiedliwosci, czy niesprawiedliwosci, taki jest swiat. Jak chcesz tu szukac symetrii to sam sie bedziesz nakrecac - a to zla kobieta, bo juz to robila. No jak wiekszosc, wiekszosc jest zla, czy moze to wylacznie Twoje problemy? Albo walcz z wiatrakami i sie frustruj na to, jak swiat wyglada, albo pracuj nad soba po prostu, dluga przed Toba droga, przede wszystkim radze zaczac od zmiany Twojego nastawienia w stosunku do kobiet. Sa rozne osoby, majace rozne priorytety, szukajace roznych rzeczy w zyciu, a Ty sugerujac chocby, ze one wszystkie sa zle, bo costam - takim nastawieniem od razu pokazujesz - nie zblizac sie do mnie drogie dziewczeta, uciekajcie byle dalej. I badz pewien, ze beda uciekac.

Nikt nie bronił mi żyć? Mój mózg mi zabronił a teraz chce przynajmniej w 50 % żyć jak normalny człowiek. Przecież ludzie co tydzień zmieniają partnerów, mają kilkanaście partnerów na liczniku. Dlaczego ja mam mieć tylko jedn kobietę nie dziewicę do końca? Też chce być taki jak oni przynajmniej w ułamku. I pewnie ty też nie miałaś jednego partnera a 3, 4, 5 czy 8. Więc nie wiesz jak się czuje.
Ostatnio edytowano 02 lip 2016, 15:37 przez Lonley Paladin, łącznie edytowano 1 raz

przez Monster6 02 lip 2016, 15:36
Lonley Paladin napisał(a):Tak to jest moje marzenie od dziecka. Żeby stworzyć taki związek, żebyśmy byli dla siebie pierwszymi i ostatnimi. Nie zostanę do końca życia z jedną kobietą która już kogoś miała (zresztą o czym tu mówimy na razie ani jednej nie widać na horyzoncie)

To się nie dziw że z takim podejściem nadal jesteś sam.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Sortuj wg