Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Aranjani 24 lip 2014, 16:40
deader napisał(a):Doberman, najwyraźniej wystarczy zagadać do kupmitrumny, pająka, Aranjani - takie są chętne na rozwiązywanie problemów prawictwa i takie złote rady mają ;)

ja juz kurfa tyle razy udzielałam sie w tym wątku, że juz mi sie nie chce :lol:
Aranjani

przez kupmitrumne 24 lip 2014, 16:41
Co ja moge zrobić przez internety ? wystarczy iść do jakiegoś pubu , na koncert czy gdzieś , żeby poznać kobietę i do niej zagadać .

przez Doberman 24 lip 2014, 16:43
kupmitrumne napisał(a): wystarczy iść do jakiegoś pubu , na koncert czy gdzieś , żeby poznać kobietę i do niej zagadać .

Coś takiego to myślę że i ja bym potrafił. O ile mnie nie pogonią z taką mordą.
Doberman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pająk 24 lip 2014, 16:50
Aranjani napisał(a):
deader napisał(a):Doberman, najwyraźniej wystarczy zagadać do kupmitrumny, pająka, Aranjani - takie są chętne na rozwiązywanie problemów prawictwa i takie złote rady mają ;)

ja juz kurfa tyle razy udzielałam sie w tym wątku, że juz mi sie nie chce :lol:

Mam dokładnie to samo. Musiałabym spotkac się z Wami sieroty face to face i opierdolić co chrzanicie na starcie.
Niektórzy z Was moga być już faktycznie tak zaburzeni, że tylko elektrowstrząsy wchodzą w grę ale u niektórych potencjał jest na pewno i nie będę przez grzecznośc wymieniać tycg ciołków -_-
Ostatnio edytowano 24 lip 2014, 16:50 przez pająk, łącznie edytowano 1 raz
pająk

przez deader 24 lip 2014, 16:50
Doberman napisał(a):No ja właśnie czekam że może któraś coś poradzi. Z tym że problem prawictwa mnie nie dotyczy, a problem braku dziewczyny.

Cóż, twierdzą że jedyne czego potrzeba to działanie - więc nie czekaj, tylko pisz pw, najlepiej do tych które narzekają na samotność; będzie można doświadczalnie obalić to twierdzenie, ewentualnie dowieść jego prawdziwości ;)

kupmitrumne napisał(a):Co ja moge zrobić przez internety ? wystarczy iść do jakiegoś pubu , na koncert czy gdzieś , żeby poznać kobietę i do niej zagadać .

LOL a tu wystarczy wysłać pw z zapytaniem o adres :twisted:

Aranjani napisał(a):ja juz kurfa tyle razy udzielałam sie w tym wątku, że juz mi sie nie chce :lol:

Dobre rady dawać każdy może, ja mówię o działaniu :twisted: Ty zdaje się chyba zajęta jesteś, to powiedzmy ze możesz się samowykluczyć z kręgu potencjalnych pomocniczek, ale sedno pozostaje - przepraszam, ale ja mogę w podobnym tonie powiedzieć "ja już tu tyle pierdolenia przeczytałem że kurfa ręce opadają" :D Te rady, "wystarczy działać", "wystarczy pójść na koncert"... Drogie kobiety, to jak mówić nerwicowcowi że "nie ma się czego bać" albo komuś z depresją że "będzie lepiej". Jedyną sensowną poradę jaką wyłowiłem było proponowanie panom pójście na dziwki - i to jest jakiś konkret chociaż. A te gadanie o tym jak to wystarczy tylko chcieć to przepraszam, nadaje się na hasło na wycieraczkę :D Fakt jest taki że jeśli ktoś z jakiegoś powodu jest prawikiem to jest to powód naprawdę poważny ponieważ jak już pisałem - seks to jedna z niewielu rzeczy które można mieć za darmo, w dodatku, jak twierdzicie, całkiem łatwo. Więc jest tak łatwo, to najwyraźniej tym którym się nie udało jest jednak bardzo trudno - logiczne, nie? No a jak już mówicie że to takie proste, to postuluję - pójdźcie krok dalej, pomóżcie bliźniemu ;) Pisać PW do wszystkich którzy się tutaj wyjękiwali, zdobywać adresy, urządzić antyprawickie tournee po Polsce ;)

pająk napisał(a):Mam dokładnie to samo. Musiałabym spotkac się z Wami sieroty face to face i opierdolić co chrzanicie na starcie.

A musisz od razu opierdalać, krzyczeć i jeszcze bardziej stresować? Nie lepiej spotkać się face to dick zamiast face to face? ;) Tak jak z ćpunem się nie cacka, zabiera mu się dragi, zamiast pierdolić o tym żeby rzucił, tak może zamiast opierdalać lepiej byłoby gościa wyruchać porządnie? ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez pająk 24 lip 2014, 16:56
Gówno, nie koncert i wyjście do pubu...tu trza wyjść z kimś takim kto wie jak to działa np.ja, źeby ofierze losu pokazać iż nikt jej nie zje i ...że ubiór + higiena osobista są kurfa ważne. Jestem na tyle szczera i pierdolnięta, że nie będę głaskać po rączcę tylko od razu do rzeczy wywale co delikwent ma zlebane i czy da się z tym coś zrobić.
Ja pieOLE...zostanę starą panna z takimi facetami jak dziś 0_o
pająk

przez Doberman 24 lip 2014, 16:57
pająk napisał(a): od razu do rzeczy wywale co delikwent ma zlebane i czy da się z tym coś zrobić.

Co ja mam zjebane i czy da się coś z tym zrobić?
Doberman

przez deader 24 lip 2014, 16:59
pająk napisał(a): i ...że ubiór + higiena osobista są kurfa ważne

No patrzcie, jednak coś więcej niż "trzeba działać"; trzeba działać i mieć do tego jakieś warunki, u ciebie - jak widać - dobre ciuchy i czyste pachy. To już coś więcej niż samo "trzeba działać" ;) Można logicznie wywieść że żeby były dobry ubiór i higiena osobista, to są potrzebne na to fundusze, jak potrzebne są fundusze, to potrzebna jest praca. Więc - bach - pierwszy warunek oprócz "wystarczy zagadać" - trzeba mieć pracę. A o to w dzisiejszych czasach niektórym wcale nie tak łatwo.
Ostatnio edytowano 24 lip 2014, 17:00 przez deader, łącznie edytowano 1 raz

przez kupmitrumne 24 lip 2014, 17:00
Jak ktos się chce ze mną spotkac , żeby pogadać itp , to zapraszam do łodzi na piotrkowską , stawia mi piwo :D

przez pająk 24 lip 2014, 17:00
Doberman napisał(a):
pająk napisał(a): od razu do rzeczy wywale co delikwent ma zlebane i czy da się z tym coś zrobić.

Skąd mam wiedzieć...nie znam Cię.
pająk

przez Doberman 24 lip 2014, 17:00
pająk napisał(a):
Doberman napisał(a):

Skąd mam wiedzieć...nie znam Cię.

No tak, niestety. :roll:

-- 24 lip 2014, 17:01 --

kupmitrumne napisał(a):Jak ktos się chce ze mną spotkac , żeby pogadać itp , to zapraszam do łodzi na piotrkowską , stawia mi piwo :D

Ja bym wpadł, ale na piechotę nie dam rady dojść.
Doberman

przez deader 24 lip 2014, 17:01
kupmitrumne napisał(a):Jak ktos się chce ze mną spotkac , żeby pogadać itp , to zapraszam do łodzi na piotrkowską , stawia mi piwo :D

Kolejne "coś więcej niż trzeba chcieć" - trzeba ci postawić piwo ;) I to tylko za pogawędkę...! ;)

przez pająk 24 lip 2014, 17:03
deader napisał(a):
pająk napisał(a): i ...że ubiór + higiena osobista są kurfa ważne

No patrzcie, jednak coś więcej niż "trzeba działać"; trzeba działać i mieć do tego jakieś warunki, u ciebie - jak widać - dobre ciuchy i czyste pachy. To już coś więcej niż samo "trzeba działać" ;)

Dobre ciuchu to nie MARKOWE ciuchy ale czyste, zadbane,wyprasowane, podkreślający zalety - NIE WADY. Ot, żeby nie wyglądać jak lump or ubierany 30latek przez mamusię -_-
Prawda jest taka...kobieta zawsze wybierze faceta zaradnego, optymistę, z jakim hobby. Zresztą faceci to samo...nikt nie chcę wiązać się z mimozą.
Wierzcie mi, napatrzyłam się ta takowe zjawiska i przystojniak mimoza po nadzianych rodzicach, przegrał z przeciętnym ale zadbanym, wesołym zaradnym i opiekuńczym chłopakiem. Także ruszcie dupy "dziewiczki" i do pracy!
Ostatnio edytowano 24 lip 2014, 17:12 przez pająk, łącznie edytowano 1 raz
pająk

przez deader 24 lip 2014, 17:07
pająk napisał(a):Dobre ciuchu to nie MARKOWE ciuchy ale czyste, zadbane,wyprasowane, podkreślający zalety - NIE WADY. Ot, żeby nie wyglądać jak lump or ubierany 30latek przez mamusię -_-

Czyli chodzi o coś jeszcze więcej niż pieniądze - o znajomość tego co ktoś, choćby ty, uznaje za wyglądanie jak lump. A to prowadzi do gorszego wniosku - że jednak ocenia się książkę po okładce; a tyle tu czytałem że liczy się wnętrze, nie wygląd :D

Sortuj wg