Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Marsal2 16 maja 2012, 21:07
carlosbueno, odpowiedz podałem parę postów wyżej. Nie sądzę, żebym psychicznie był wstanie poradzić sobie z faktem, że miała kogoś przede mną. Po prostu cały czas widziałbym oczami wyobraźni ją z innym.

-- 16 maja 2012, 21:08 --

Mushroom, nie mam dziewczyny, bo jestem beznadziejnym nieudacznikiem i skończoną cipą. Tego nie da się usprawiedliwić w żaden sposób.
Marsal2

przez Pieprz 16 maja 2012, 21:11
A okej, spoko :D
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez TouchOfHope 16 maja 2012, 21:12
Marsal2 napisał(a):Zacznijmy od tego, że pewnej siebie i przebojowej dziewczyny w wieku 25-30 lat i będącej wolną i do tego dziewicą raczej nie znajdę (o jakiś chorych fanatyczkach religijnych nie wspominam, bo mnie takie nie interesują).

Jeżeli dziewczyna jest religijna i nie chce uprawiać seksu przed ślubem to jest dla Ciebie chore, dla mnie akurat jest to jedynie jej własny wybór, który szanuje chociaż sam jestem niewierzący.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marsal2 16 maja 2012, 21:18
TouchOfHope, dobra, użyłem niewłaściwych słów. Ja również szanuję jej decyzję. Jednak to nie jest kobieta dla mnie. Po pierwsze, nie chcę ślubu kościelnego, po drugie, nie chcę z seksem czekać do ślubu, po trzecie, nie wyobrażam sobie takiej osoby w związku z kimś, kto ma do wiary stosunek taki jak ja (agnostyk kierujący się w stronę ateizmu).
Marsal2

przez inbvo 16 maja 2012, 21:59
Candy14 napisał(a):
Przy doświadczonej dziewczynie czułbym się jak jakiś niedouczony, a nie jak facet.

Ale przeciez ona by o tym wiedziala, ze masz male doswiadczenie. Ja tez nie moge powiedziec , ze na poczatku bylo super ale liczylam sie z tym. Pewnie uwieraloby mnie gdyby po kilku miesiacach nic sie nie zmienilo ale moj mezczyzna bardzo szybko zaczal przejmowac inicjatywe i zaskakiwal mnie swoim wyczuciem mnie i moich pragnien. Teraz jest najlepszym kochankiem jakiego mialam a mialam naprawde dobrych i doswiadczonych.
Dla mnie to niestety dowodzi mojej racji prawiczek = beznadzieja. Przynajmniej na początku. I opinia doświadczonej. O to właśnie chodzi. Gdybym np. trafił na post na forum mojej ewentualnej doświadczonej dziewczyny że na początku "nie było super" to by bolało. Bardzo bolało.

Tak wiem- jestem beznadziejnym pesymistą i coś ze mną nie tak. Ale przynajmniej szczerym. Nie będę udawał że nie potrafię myśleć inaczej...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Lady Em. 16 maja 2012, 22:02
Kiya napisał(a):
Lady Em. napisał(a):Kurczę, przecież mały penis to nie problem chyba?

To jest problem... Wierz mi... :roll:

to znaczy nie mam na myśli 7 cm we wzwodzie, bo wiem że tutaj problem by był :lol:

-- 16 maja 2012, 21:08 --

inbvo napisał(a):
Lady Em. napisał(a):inbvo, niekoniecznie wszystko się komplikuje. Jestem kobietą doświadczoną, w szczęśliwym związku, ale gdybym miała mieć jeszcze innego faceta wolałabym prawiczka ;) To moje osobiste zdanie.
Także chłopaki - nie martwcie się! :D

Dzięki. ;) Jeśli możesz, uzasadnij, czemu prawiczka?

Kłopot tylko w jednym- jak sama napisałaś- czułabyś zazdrość o byłych. Tym bardziej obciąży to prawiczka. I do tego wyobraź sobie presję niedoświadczonego partnera przy doświadczonej kobiecie- aż mi się słabo robi na taką perspektywę...

No tak, prawiczek na pewno by czuł zazdrość o moich poprzednich partnerów. No i pewnie czułby presję żeby dobrze wypaść, bo kobieta może sobie porównywać go do swoich poprzednich partnerów.
Ale dla mnie osobiście - ta zazdrość byłaby zbyt silna. Wiem, bo mój obecny chłopak miał jeden seksualny epizod, i jestem strasznie zazdrosna. Boję się także że ona była lepsza ode mnie (szczególnie że była doświadczona :lol: )
W sumie... Czy faceci bardzo się różnią od kobiet? :lol:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Pieprz 16 maja 2012, 22:13
No tak, prawiczek na pewno by czuł zazdrość o moich poprzednich partnerów.
Ja nie czułem jak swoje początki miałem z kobietą która nie była dziewicą. Więc na pewno na pewno?
A czemu nie czułem zazdrości? Bo czułem się przez nią akceptowany.
Król Balu

przez bakus 16 maja 2012, 22:18
Jezu ludzie, jak długo jeszcze zamierzacie robić z nas kretynów??
Jeżeli facet na kompleks małego penisa to wy dziewczyny możecie to porówniać sobie do komplesku małych piersi... wtedy może zrozumiecie co to znaczy, albo wstydu do swojego ciała.
Jeżeli facet ma ponad 20 lat i jest prawiczkiem, który nie był w zwiazku to jest po prostu z nim coś nie tak, jak długo zamierzacie przekonywać, że wszystko gra i wszystko będzie dobrze?? Co wy panny, które były w zwiazkach, miały seks, moga wiedzieć jak to jest być sam przez tak długi okres??
Co to za pocieszanie, żę kobiety lubią prawiczków... może i lubią ale i co z tego?? Bycie prawiczkiem wprowadza nas w kompleksy, które między innymi wy kobiety(nie piszę konkretnie do nikogo) same w nas powodujecie, niska samoocenę i inne problemy emocjonalne, które absolutnie nie są w cenie. Sam fakt prawictwa może nie być przeszkodą ale niestety fakt jaki on za sobą najczęściej niesie w charakter faceta niestety nie jest już zaletą. Tak więc nie przekonujcie nas, że bycie prawiczkiem jest ok i nie ma czym się martwić bo nie macie o tym pojęcia. Nie jest ok i nie róbcie ze mnie i innych prawiczków kretyna.
Nie jesteśmy nimi z wyboru, tylko przez swoje nieudacznictwo. Jak się ma porównanie do sytuacji "Oh jak ja bym chciała prawiczka a nie takiego co przeleciał pełno lasek"... Ludzie, to jakaś kpina. Ze skrajności w skranośc. A ja mówie, że wybrałybyście takiego, który jest doświadczony zwiazkowo i życiowo a nie kompletnie zieolonego prwaiczka którego doświadczenie jest na poziomie przedszkolaka.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Lady Em. 16 maja 2012, 22:19
Mushroom, hmm. Być może nie wszyscy ;) No nie wiem, patrzę ze swojej perspektywy i mogę się tylko domyślać jako kobieta :smile:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez inbvo 16 maja 2012, 22:23
Lady Em. napisał(a):No tak, prawiczek na pewno by czuł zazdrość o moich poprzednich partnerów. No i pewnie czułby presję żeby dobrze wypaść, bo kobieta może sobie porównywać go do swoich poprzednich partnerów.
Ale dla mnie osobiście - ta zazdrość byłaby zbyt silna. Wiem, bo mój obecny chłopak miał jeden seksualny epizod, i jestem strasznie zazdrosna. Boję się także że ona była lepsza ode mnie (szczególnie że była doświadczona :lol: )
W sumie... Czy faceci bardzo się różnią od kobiet? :lol:
No tak, nareszcie ktoś dokładnie zrozumiał o co chodzi. Dziękuję za tego posta.

TouchOfHope to, czy bym zrezygnował z bycia z doświadczoną dziewczyną zależy od tego czy bym tę przeszłość potrafił nie tyle zaakceptować co wręcz udźwignąć - bo to zawsze będzie ciężkie. Nie uważam że coś ze mną nie tak jeślibym zrezygnował- lepiej nie pchać się w związek gdzie nie potrafię czegoś zaakceptować, niż potem kogoś skrzywdzić z powodu "nie radzenia sobie psychicznie" z tym.

[edit]

Ja nie czułem jak swoje początki miałem z kobietą która nie była dziewicą.
To indywidualne- nie każdy prawiczek czuje zazdrość.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 16 maja 2012, 22:25
Przynajmniej na początku. I opinia doświadczonej. O to właśnie chodzi. Gdybym np. trafił na post na forum mojej ewentualnej doświadczonej dziewczyny że na początku "nie było super" to by bolało. Bardzo bolało.

A Ty w innych sferach jestes od poczatku taki super? Mnie wieksza duma napawa ze sie w jakiejs dziedzinie rozwinelam niz wstydem ze od poczatku nie bylam mistrzem.. bo niby kto jest?
Nie jesteśmy nimi z wyboru, tylko przez swoje nieudacznictwo.

Dlatego warto popracowac nie nad nabywaniem doswiadczen seksualnym a nad soba. Kobieta da rade jezeli facet jest prawiczkiem ale nie wtedy kiedy jest prawiczkiem i malkontentem, defetysta uzalajacym sie nad soba.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pieprz 16 maja 2012, 22:28
Lady Em. napisał(a):Mushroom, hmm. Być może nie wszyscy ;) No nie wiem, patrzę ze swojej perspektywy i mogę się tylko domyślać jako kobieta :smile:

Może warto zaznaczać w postach że to co piszesz tylko Ci się wydaje ;)
Król Balu

przez bakus 16 maja 2012, 22:31
Dlatego warto popracowac nie nad nabywaniem doswiadczen seksualnym a nad soba. Kobieta da rade jezeli facet jest prawiczkiem ale nie wtedy kiedy jest prawiczkiem i malkontentem, defetysta uzalajacym sie nad soba

To nie wmawiajcie nam idiotyzmów.
Co znaczy pracować nad sobą? Jak ktoś kogoś zrani nożem w ręke to jest rana i leci krew. Zasklepia się ale blizna zostaje. Podobnie zreszta jak urazy które powoduje fakt bycia wiekowym prwaiczkiem. Tylko Ci Na prawdę wierzący i praktykujący nie robią z tego problemu. Natomiast tym co nie wierzą idzie w łeb i to bez ich woli. Taka kolej rzeczy. Im później tym gorzej, dlatego nie wmawiajcie nam, że wyoblrzymiany czy coś
Ostatnio edytowano 16 maja 2012, 22:32 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Lady Em. 16 maja 2012, 22:31
bakus, nie wątpię że to Was wprawia w kompleksy. Myślisz że kobiety będące dziewicami po dwudziestce są z tego dumne? Na pewno nie wszystkie. Znam takie które usiłują się tego pozbyć.
I czemu uznajesz że jesteś nieudacznikiem?

-- 16 maja 2012, 21:32 --

Mushroom, oks :P
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

Sortuj wg